Gelinim Mutfakta 19 Mart Salı Canlı İzle - Son Bölüm

Gelinim Mutfakta 19 Mart 2019 Salı saat 12.15 itibariyle ekranlara geliyor. Gelinim Mutfak'ta 19 Mart izleyenler mutfağa yeni gelen gelin ile kaynanın eski yarışmacılar ile muhabbetine tanıklık edecek. Gelinim Mutfakta 19 Mart 2019 Salı günü çeyrek altını kazanan gelin kim oldu, bakalım bugünün kazananı ve haftanın finalisti kim olacak? Bu hafta mutfağa yeni gelen gelin Beyza oldu.

Gelinim Mutfakta 19 Mart Salı Canlı İzle - Son Bölüm
19 Mart 2019 Salı 12:50

Gelinim Mutfakta yeni hafta programı 19 Mart 2019 Cuma Saat 12.15 itibariyle Kanal D kanalında ekranlara geliyor. Çeyrek altını kim kazandı, bu hafta bilezikleri kim kazandı, neler yaşandı... Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün kimin birinci olduğunu program severler merak ediyor. Gün sonunda çeyrek altını kim aldı. Bugün neler yaşandı. Bu hafta kim bilezikleri aldı, kim elendi? 18 Mart Salı günü günün birincisi 16'şar puanla Güneş ve Gülcan olmuştu. Bu nedenle kuralar çekilerek, altının kime verileceğine karar verilmişti. Çekilen kurayla çeyrek altının sahibi Güneş olmuştu.

Bu hafta mutfağa yeni gelen gelin Beyza, yeni kaynana ise Nazlı oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 19 MART 2019 SALI CANLI İZLE 

Haftanın ikinci gününde günün birincisi kim olacak, izleyenler görebilir.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Canlı İzle

Gelinim Mutfakta Hafta Finali 15 Mart 2019 Cuma günü öncesi dün düzenlenen etabında birinci olan gelin Gülcan olmuştu.

260. bölümü yayınlanan program Gelinim Mutfakta yarışmasında Gülcan açık ara önce gidiyor. Gelinler yapıp kaynanaların puanladığı yarışmada kaynanalar hangi gelinin yemeği yaptığını bilmeden puanlıyor. Gün sonunda kazanan çeyreğin sahibi oluyor, hafta sonu ise kazanan 5 altın bileziğin sahibi oluyor.

Gelinim Mutfakta programında bugün (15 Mart 2019 Cuma) gelinler 'Kağıt helva magnolia' yaparak yarıştılar. Bakalım günün birincisi kim olacak ve çeyrek altını kim kazdı? Bu hafta bileziklerin sahibi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma Günün birincisi kim oldu?  Gelinim Mutfakta kim elendi?

Gelinim Mutfakta yarışması Fatih Ürek'in sunumu ile Hafta İçi Hergün İzleyici ile buluşuyor. Gelinlerin pişirip kaynanaların puan verdiği yarışma reyting rekorları kırıyor.

Gelinim Mutfakta 15 Mart 2019 günü bilezikleri kazanan gelin Gülcan oldu. 

Gelinim Mutfakta 15 Mart 2019 günü çeyrek altını kazanan gelin Gülcan oldu. 

Gelinim Mutfakta 15 Mart 2019 günü elenen gelin Neslihan oldu. 

Gelinim Mutfakta yarışmasında 260. bölümü de geride bıraktı. Bugün  (15 Mat 2019 Cuma) günü çeyrek altını kazanan gelin de Gülcan oldu. 15 Mart 2019 Cuma günü gelinlerin puan durumları ise şöyle:

Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma Puanları

Ezgi -> 10

Gülcan -> 12

Güneş -> 7

Neslihan -> 9

Gelinim Mutfakta 15 Mart 2019 hafta puanları

Ezgi -> 58

Gülcan -> 69

Nergis -> 56

Güneş -> 51

15 Mart 2019 Cuma, 260. Bölüm Gelin Gülcan , çeyrek altını almaya hak kazandı.  Bugünün sonunda çeyrek altını alan gelin Gülcan oldu. Gülcan toplamda 12 puan alarak günün birincisi oldu ve çeyrek altını almaya hak kazandı. Günün sonuncusu ise 9 puanla Neslihan oldu. 

Haftanın birincisi 69 puanla Gülcan oldu ve bilezikleri almaya hak kazandı. Bu hafta bilezikleri alan gelin Gülcan oldu.

15 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi?

15 Mart 2019 Cuma günü 260. bölümü yayınlanan Gelinim Mutfakta programında bu hafta Neslihan elendi.

GELİNİM MUTFAKTA 14 MART SONUÇLARI

Gülcan çeyrek altın kazanan gelin oldu.

GELİNİM MUTFAK'TA 13 MART SONUÇLARI

Günün en düşük puanını alan gelin 8 puanla Neslihan oldu. 

Günün en düşük ikinci puanını alan gelin ise 9 puanla Ezgi oldu.

Günün üçüncüsü ise 11 puanla Güneş oldu.

Günün en yüksek puanını alan gelini Gülcan oldu.

GELİNİM MUTFAK'TA 12 MART SONUÇLARI

Dün yapılan yarışmada iki gelin birinci iki gelin ise sonuncu olmuştu.

12 Mart Salı günü haftanın en düşük puanını alan gelin Gülcan ve Neslihan olmuştu. 

12 Mart günün en yüksek puanını alan gelin ise 15'er puan ile Ezgi ve Güneş oldu.

Eşitlik çıktığı için kura çekildi. 

Kurayla çeyrek altının sahibi tekrar Güneş oldu. 

Güneş Pazartesi günü de çeyrek altını kazanan isim olmuştu.

Gelinim Mutfakta 11 Mart etabında günün birincisi Güneş olmuştu. Güneş 15 puanla günün çeyrek altınını kazanmıştı. Günün en düşük puanını ise 11 puanla Ezgi almıştı.

GELİNİM MUTFAKTA 11 MART ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

11 Mart 2019 Pazartesi başlayan yeni haftaya Kaynana Aynur ve Gelin Neslihan programa yeni başlayan isimler oldu. Yeni Kaynana Aynur, programa hızlı bir giriş yaparak bütün kaynanalara atarlandı. Aynur Hanım, diğer gelinleri eleştirerek, elini öpmemelerine tepki gösterdi.

Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün çeyrek altını hangi gelin kazandı? Bugün Gelinim Mutfakta yarışması yine dolu dizgin geçti. Gelinim Mutfakta programında çeyrek altını bugün kim kazandı? Bu haftanın bileziklerini kim kazandı?

255. bölümü yayınlanan program Gelinim Mutfakta yarışmasında Ezgi ve Güneş arasında kıyasıya rekabet vardı. Gelinler yapıp kaynanaların puanladığı yarışmada kaynanalar hangi gelinin yemeği yaptığını bilmeden puanlıyor. Gün sonunda kazanan çeyreğin sahibi oluyor, hafta sonu ise kazanan 5 altın bileziğin sahibi oluyor.

Gelinim Mutfakta programında bugün (8 Mart 2019 Cuma) gelinler 'Tavada ballı kadayıf böreği' yaparak yarıştılar. Bakalım günün birincisi kim olacak ve çeyrek altını kim kazdı? Bu hafta bileziklerin sahibi kim oldu?

Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim oldu?  Gelinim Mutfakta kim elendi?

Gelinim Mutfakta yarışması Fatih Ürek'in sunumu ile Hafta İçi Hergün İzleyici ile buluşuyor. Gelinlerin pişirip kaynanaların puan verdiği yarışma reyting rekorları kırıyor.

Gelinim Mutfakta 8 Mart 2019 günü bilezikleri kazanan gelin Güneş oldu. 

Gelinim Mutfakta 8 Mart 2019 günü çeyrek altını kazanan gelin Güneş oldu. 

Gelinim Mutfakta 8 Mart 2019 günü elenen gelin Nergis oldu. 

Gelinim Mutfakta yarışmasında 255. bölümü de geride bıraktı. Bugün  (8 Mat 2019 Cuma) günü çeyrek altını kazanan gelin de Güneş oldu. 8 Mart 2019 Cuma günü gelinlerin puan durumları ise şöyle:

Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma Puanları

Ezgi -> 13

Gülcan -> 10

Nergis -> 10

Güneş -> 14

Gelinim Mutfakta 8 Mart 2019 hafta puanları

Ezgi -> 63

Gülcan -> 57

Nergis -> 52

Güneş -> 67

8 Mart 2019 Cuma, 255. Bölüm Gelin Güneş , çeyrek altını almaya hak kazandı.  Bugünün sonunda çeyrek altını alan gelin Güneş oldu. Güneş toplamda 14 puan alarak günün birincisi oldu ve çeyrek altını almaya hak kazandı. Günün sonuncusu ise 10 puanla Nergis ve Gülcan oldu. 

Haftanın birincisi 67 puanla Güneş oldu ve bilezikleri almaya hak kazandı. Bu hafta bilezikleri alan gelin Güneş oldu.

Gelinim Mutfakta Kim Elendi?

8 Mart 2019 Cuma günü 255. bölümü yayınlanan Gelinim Mutfakta programında bu hafta Nergis elendi.

Gelinim Mutfakta Saat Kaçta?

Gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı sevilen televizyon programı hafta içi hergün saat 12.15 de yayınlanıyor. Fatih Ürek'in sunuculuğunu yaptığı programda gün sonunda kazanan gelin adayı çeyreği alıyor. Hafta sonunda ise hafta içi alınan puanlar toplanarak finalist belirleniyor ve talihli gelin tam 5 bileziğin sahibi oluyor.

Gelinim Mutfakta Başvuru Formu

Kanal D ekranlarında haftaiçi hergün yayınlanan program Gelinim Mutfakta'ya başvurmak için kanalın sitesindeki ilgili formun doldurulması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta başvuru nasıl yapılır?

Resim ekleme bölümünden resminizi yükleyerek ve Kanal D'nin Gelinim Mutfakta sayfasında sorulan sorulara doğru cevap vererek başvurma işlemini gerçekleştirilebilirsiniz. Ajanslardan gelen kişilerin değil tamamen içimizden kişilerin yarıştığı program reyting rekorları kırıyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×