Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun evliliği dağılıyor mu?

Geçtiğimiz günlerde 35 yaşına giren ünlü oyuncu Beren Saat'in Sosyal Medya hesabından doğum gününde yaptığı paylaşım Beren Saat Kenan Doğulu evliliği çatırdıyor mu yorumlarına sebep olmuştu. Beren Saat'in boşanma kararı aldığı ancak Kenan Doğulu'nun evliliğini kurtarmaya çalıştığı iddiaları magazin gündemine oturdu.

Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun evliliği dağılıyor mu?
01 Mart 2019 Cuma 15:31

Güzel oyuncu Beren Saat ve ünlü sanatçı Kenan Doğulu'nun örnek evlilikleri çatırdıyor haberleri magazin gündemine oturdu. Geçtiğimiz gün 35 yaşına basan ünlü oyuncu Beren Saat'in sosyal medya hesabından yaptığı hüzün ve kırgınlık dolu paylaşımı evliliklerinin yolunda gitmediğini ortaya koymuştu. Her yıl eşinin doğum gününü büyük bir aşkla kutlayan Kenan Doğulu'nun sessiz kalması gözlerden kaçmadı. 

Beren Saat'in eşi Kenan Doğulu'dan boşanmak istediği ancak ünlü pop müziği sanatçısı Kenan Doğulu'nun ise evliliklerini kurtarmak için uğraştığı magazin gündemne oturdu.

Beren Saat'in doğum gününde yaptığı, çok konuşulan o paylaşım: 

Beren Saat Kenan Doğulu Boşanıyor mu

 "Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkça ne kadar acımasız olabileceği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldigi bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettigim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim :)

Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda, Efe’yle sarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum. Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parçalanıştır, bütünlenip yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında baştan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eğilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine... İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!"

Beren Saat yaptığı paylaşımında trafik kazasında kaybettiği eski aşkını anması dikkatlerden kaçmadı.


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×