Alakurt ve Altaylı arasında 'seviyesiz' tartışma

Oyuncu Mehmet Akif Alakurt, kendisi hakkında "Erkeklik sorunu var" diyen Fatih Altaylı'yı yanına çağırdı.

Alakurt ve Altaylı arasında 'seviyesiz' tartışma
26 Mart 2019 Salı 09:15

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından paylaştığı bir gönderiyle kadınlara hakarette bulunan oyuncu Mehmet Akif Alakurt, kendisi hakkında "Erkeklik sorunu var" diyen Fatih Altaylı'yı yanına çağırdı.

Türk kadınlarına ettiği bitmek bilmeyen hakaretlerle olay olan, ardından yıllar önce oynadığı Sıla dizisinde sette çalışan bir kızı darp ettiği ortaya çıkan Mehmet Akif Alakurt, kendisine tepki gösterenlere de saygısızca cevaplar vermeye devam ediyor.

Bircan Bali ve Ece Erken'e şok bir yanıt veren Alakurt, şimdi de Fatih Altaylı'yla verdiği cevap ile gündem oldu.

Fatih Altaylı'nın yaklaşık 2 hafta önce yazdığı yazısında, "Adam kafayı yemiş. Bu arkadaşın belli ki, çok ciddi bir erkeklik sorunu var. Bu kadar öfkenin arkasında ancak ve ancak çok ciddi bir impotans problemi olabilir. Muhtemelen terk edilme de bu yüzden!" diyerek Alakurt'a tepki göstermesinin ardından eski oyunudan çok konuşulacak bir cevap geldi.

Alakurt, Altaylı'nın yazısını yeni gördüğünü dile getirerek, "Muayene ücretinden kurtulduk sayende. Bir zahmet ilaçları yazdırıp yanıma gel de tedavi edelim şu durumu." yanıtını verdi.

Türk kadınlarına hakaret eden Mehmet Akif Alakurt, son yaptığı paylaşımla "10 yaşından beri kızların üstündeyim, ciğerlerini biliyorum" diyerek pes dedirtmişti.


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×