Acun Ilıcalı Dominik'ten kötü haber verdi

En çok izlenen televizyon programlarından biri olan Survivor'da yarışma heyecanı başladı. Acun Ilıcalı adadan ilk kötü haberi verdi.

Acun Ilıcalı Dominik'ten kötü haber verdi
04 Şubat 2019 Pazartesi 19:31

Yeni sezona başlayan Survivor yarışması tüm hızı ile devam ederken, Acun Ilıcalı adadan ilk kötü haberi verdi. Yunan takımında yer alan Dimitri'nin sakatlandığını ve durumunda bir düzelme olmazsa yarışmaya devam edemeyeceğini duyurdu.

Geçtiğimiz gün yeni sezona başlayan Survivor'da talihsiz bir kaza yaşandı. Acun Ilıcalı, Yunan takımının iddialı isimlerinden olan Dimitri'nin sakatlığından dolayı adaya veda edebileceğini açıkladı.

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2019 geçtiğimiz gün başladı. Yeni sezona hızlı başlayan yarışmada Yunan takımından Dimitri isimli yarışmacı yaşadığı sakatlıktan dolayı yarışmaya veda edebilir.

YUNAN YARIŞMACI TEDAVİ ALTINA ALINDI

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019 yarışmasında yaşanan sakatlık Yunan takımını etkiledi. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, Yunan takımından Dimitri'nin durumu ile ilgili önemli bir açıklama yaparak geçirdiği bir kaza sonucu tedavi altına alınan Yunan yarışmacı Dimitri'nin büyük olasılıkla yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi.

DOKTORDAN RAPOR BEKLİYORLAR

Survivor Türkiye-Yunanistan ikinci bölümde gerçekleşen konseyde Acun Ilıcalı, Yunan takımından Dimitri ile ilgili doktor raporu beklendiğini, sonuçlara göre Dimitri'nin yarışmadan ayrılmasının gündemde olduğunu söyledi.

"BİR GELİŞME OLMAZSA DİMİTRİ DEVAM EDEMEYECEK"

Ilıcalı, 'Doktorlar Dimitri'nin devam edemeyeceğini söylüyorlar çok büyük ihtimalle. Eğer bir gelişme olmazsa Dimitri Survivor'a devam edemeyecek. Yerine yedek yarışmacılarından birisi gelecek' açıklamasını yaptı.

DİMİTRİ MARGARİTİS KİMDİR?

Atinalı olan Dimitri 45 yaşında. Evli ve bir çocuk babası olan Dimitri'nin mesleği gardiyanlık. Yunanistan'da tenis şampiyonu olan Dimitri Survivor 2019 Yunan yarışmacıları arasında yer alıyor.

Survivor 2019 Dimitri


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×