Maçın ardından

- Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa: - "Eskişehir halkını her sabah, 'acaba bugün ne olacak' endişesi ile yaşatmamalıyız. Genç arkadaşlarımız bugün forma giydi. Türk futbolu ilk defa bu isimleri duydu. Biz bununla gururluyuz" - Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak: - "Eskişehirspor’un gençlerini kutluyorum ve alınlarından öpüyorum. İyi mücadele ettiler"

Google Haberlere Abone ol
Maçın ardından

ESKİŞEHİR (AA) - Spor Toto 1. Lig'de 2018-2019 sezonunun ikinci haftasında konuk ettiği Balıkesirspor Baltok'la 2-2 berabere kalan Eskişehirspor'un teknik direktörü Fuat Çapa, maç ile ilgili yorum yapmayacağını, bir an evvel kulübün düze çıkarılması gerektiğini söyledi.

Çapa, 1 Eylül 2018 itibarıyla, Eskişehirspor'a yapılacak yardımların hiçbir öneminin olmayacağının altını çizdi.

Eskişehir'in 1 milyonluk bir kent olduğunu belirten Çapa, "Bu kent artık ciddiyetin farkına varmalı. Kalecimiz bu maçta kırmızı kart gördü. Önümüzdeki maça tek kaleci ile çıkacağız. Yani yedek kalecimiz yok. Bulunduğumuz ortam, maçı değerlendireceğimiz bir ortam değil. Eskişehir halkını her sabah, 'acaba bugün ne olacak' endişesi ile yaşatmamalıyız. Genç arkadaşlarımız bugün forma giydi. Türk futbolu ilk defa bu isimleri duydu. Biz bununla gururluyuz." diye konuştu.


- Bulak: "Eskişehirspor'un gençlerini kutluyorum"


Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak, üzüldüğü bir maç olduğunu, oyuncularının istedikleri performansı gösteremediğini belirtti.

Bulak, oyuncularına kızgın olduğunu dile getirerek, şunları söyledi:

"İki defa öne geçip gençlere karşı skoru koruyamazsanız bunu sorgulamamız lazım. Oyun adına çok fazla bir şey söyleyemeyeceğim. Fazla bir şey yapamadık. En azından buraya gelen seyircilere Balıkesirspor’un nasıl bir takım olduğunu göstermek istedik. Baskı, stres, oyuncularımızın paniklemesi istemediğimiz sonuç ortaya koydu. Pasa dönmeye çalıştık, çok sevdiğimiz şeyi de yapamadık. Eskişehirspor’un gençlerini kutluyorum ve alınlarından öpüyorum. İyi mücadele ettiler."Yorumlar