Kırmızı Oda Son Bölüm İzle 26. Bölüm Full Tek Parça

Kırmızı Oda son bölüm veya 26. Bölüm 19 Şubat Cuma günü yeni oyuncularının da dahil olduğu bölümlerle seyircinin karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümünde Sadi, Nazlı, Raci ve klinikteki hocalarla ilgili yeni gelişmeler olacak.

Kırmızı Oda son bölüm ya da 26. Bölüm yeni karakterleri ve hikayeleriyle 26 Şubat 2021 Cuma akşamı TV8 kanalında hayranlarıyla buluşuyor. Kumru'nun hayatını altüst eden olayların ekrana geleceği bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Sadi'nin geçmişindeki karanlık noktalar, Nazlı'nın Raci'ye olan ilgisinin altındaki çocukluk kaynaklı sorunlar ve Raci'nin de kendi çocukluğundaki travmalar hakkında yeni gelişmeler yaşanacak. Diziyi canlı izlemek için alttaki linki takip edebilirsiniz. Kırmızı Oda son bölümü canlı izlemek için haberin altındaki linki kullanabilirsiniz.

Kırmızı Oda Son Bölüm İzle 26. Bölüm Full Tek Parça

KIRMIZI ODA 26. BÖLÜM FULL İZLE

KIRMIZI ODA 25. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

Nazlı ile Raci'nin çocukluklaına doğru yolculuk yapan doktor hanım yeni detaylar buluyor. Öte yandan Delikanlı Sadi'nin de acılarla dolu hayatından yeni kesitler ekrana geliyor.

KIRMIZI ODA 24. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

Dizinin yeni bölümüne Delikanlı Sadi'nin çocukluğunda yaşadığı travmalar damgasını vurdu. Babası tarafından annesinin öldürüldüğü ortaya çıkan Sadi'nin hayatındaki ağır travmalar doktor hanımı da etkiliyor. Öte yandan, Nazlı'nın Raci gibi birine neden bu derece takıntılı olduğuna yönelik ipuçları da yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

KIRMIZI ODA 23. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

Nazlı ile Recai'nin hikayesinin de dahil olduğu yeni bölüm yeni karakterlerle başlıyor. Delikanlı Sadi'nin dahil olduğu önceki bölümden sonra bugünkü yeni bölümde de yeni karakterler dahil oluyor. Boncuk ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu. Öte yandan Kumru'nun geçmişinde daha derinlere doğru seyir de sürüyor.

KIRMIZI ODA 22. BÖLÜM FULL İZLE 

Dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak. Örneğin Boncuk karakteri bu bölüm itibariyle artık olmayacak; ancak Delikanlı Sadi isimli yeni bir isim diziye dahil olacak. 

KIRMIZI ODA 21. FULL BÖLÜM İZLE

Yeni bölümde bir kez daha Boncuk ve Kumru'nun felaketlerle dolu hayat hikayeleri ekrana getiriliyor. Ermiş Dedeleri kaybeden Boncuk'un Hollanda'dan tanıdığı Can'ın da aslında hayal olduğu ortaya çıkıyor. Bu durum Boncuk'ta olduğu gibi seyircide de büyük bir şok yaşatıyor. 

KIRMIZI ODA 19. BÖLÜM FULL İZLE 

Kumru ve Boncuk'un başına gelen felaketlere yer verilen 19. Bölüm. Dizinin dün akşam yayınlanan son bölümünde Boncuk ile Kumru'nun hayatlarını alt üst eden hikayelere yer verildi. Kumru, başına gelen iğenç olayları ilk kez anlattı.

KIRMIZI ODA 18. FULL BÖLÜM İZLE

Yeni karakterlerin dahil olduğu bu yeni bölümde Selvi ilk kez kabuğunu kırarak komşusunun kapısını çalıyor. Komşusu Aylin hanım, yıllar önce en son evinde gördüğü Selvi'yi kapısında görünce çok şaşırdı.

 

Gerçek hayat hikayelerinin kurgulanarak sahnelendiği dizide her hafta farklı insan hikayeleri işleniyor. 

KIRMIZI ODA 16. BÖLÜM FULL İZLE

KIRMIZI ODA 15. BÖLÜM FULL İZLE

KIRMIZI ODA 14. BÖLÜM FULL İZLE

KIRMIZI ODA 13. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

KIRMIZI ODA 12. BÖLÜM FULL İZLE 

KIRMIZI ODA 11. BÖLÜM İZLE

KIRMIZI ODA 10. BÖLÜM FULL İZLE

KIRMIZI ODA 9. BÖLÜM FULL İZLE