Kırmızı Oda Son Bölüm izle 21. Bölüm Ful Tek Parça

Kırmızı Oda son bölüm ya da 21. Bölüm 22 Ocak 2021 Cuma günü kaldığı yerden hayranlarının karşısına çıkıyor. Boncuk'un durumu giderek daha da kötüleşiyor. Son çare yatarak tedavi olması yönünde. Ancak kocası bu duruma pek yanaşmaz. Kumru'nun hayatındaki karanlık sahneler ise tek tek ortaya çıkıyor.

Kırmızı Oda son bölüm ya da 21. Bölüm yeni karakterleri ve hikayeleriyle 22 Ocak 2021 Cuma akşamı TV8 kanalında hayranlarıyla buluşuyor. Diziyi canlı izlemek için alttaki linki takip edebilirsiniz. Kırmızı Oda son bölümü canlı izlemek için haberin altındaki linki kullanabilirsiniz. 

KIRMIZI ODA 21. FULL BÖLÜM İZLE

Yeni bölümde bir kez daha Boncuk ve Kumru'nun felaketlerle dolu hayat hikayeleri ekrana getiriliyor. Ermiş Dedeleri kaybeden Boncuk'un Hollanda'dan tanıdığı Can'ın da aslında hayal olduğu ortaya çıkıyor. Bu durum Boncuk'ta olduğu gibi seyircide de büyük bir şok yaşatıyor. 

KIRMIZI ODA 19. BÖLÜM FULL İZLE 

Kumru ve Boncuk'un başına gelen felaketlere yer verilen 19. Bölüm. Dizinin dün akşam yayınlanan son bölümünde Boncuk ile Kumru'nun hayatlarını alt üst eden hikayelere yer verildi. Kumru, başına gelen iğenç olayları ilk kez anlattı.

KIRMIZI ODA 18. FULL BÖLÜM İZLE

Yeni karakterlerin dahil olduğu bu yeni bölümde Selvi ilk kez kabuğunu kırarak komşusunun kapısını çalıyor. Komşusu Aylin hanım, yıllar önce en son evinde gördüğü Selvi'yi kapısında görünce çok şaşırdı.

 

Gerçek hayat hikayelerinin kurgulanarak sahnelendiği dizide her hafta farklı insan hikayeleri işleniyor. 

KIRMIZI ODA 16. BÖLÜM FULL İZLE

KIRMIZI ODA 15. BÖLÜM FULL İZLE

KIRMIZI ODA 14. BÖLÜM FULL İZLE

KIRMIZI ODA 13. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

KIRMIZI ODA 12. BÖLÜM FULL İZLE 

KIRMIZI ODA 11. BÖLÜM İZLE

KIRMIZI ODA 10. BÖLÜM FULL İZLE

KIRMIZI ODA 9. BÖLÜM FULL İZLE