Kırmızı Oda Duygu kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Duygu karakterini canlandıran Duygu kimdir, gerçek adı ve biyografisi nedir?

Google Haberlere Abone ol

TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Duygu karakterini canlandıran oyuncu dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki, Duygu karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Duygu, Doktor Ayşe’nin danışanıdır. Duygu’daki değişiklikler nedeniyle ailesi soluğu klinikte almıştır. Duygu ile konuşmaya başlayan Ayşe, onun tacize uğradığını öğrenir. Ailesi ise bu durumu öğrenince çok büyük tepki gösterir.

Duygu karakterinin başına gelen talihsizlikler özellikle de internet çağı gençlerinin başına gelen olayların tipik bir örneği olarak karşımıza çıkıyor. Sosyal medyada bilmediğimiz insanlarla tanışarak, onların istek ve arzularını yerine getirmemizin başımıza ne tür işler getirdiğinin en bariz örneklerinden biri olarak karşımızda duruyor.

Duygu internetten tanıştığı bir gençle arkadaşlık kurar. Ailesinden görmediği ilgiyi, yakınlığı ve dert ortaklığını bu kişide bulur. Ancak kısa süre sonra Duygu, bu kişiye istemediği bilgilerini, resimlerini vermeye başlar. Bu da onu daha büyük bir bataklığa sevk eder. 

Duygu ailesinin bu gerçeği öğrenince onu istemeyeceklerini, evlatlıktan reddedeceklerine inanır. Duygu’nun annesi durumu öğrenince onu sımsıkı sarılırken babası onları öldüreceğim diye tepki verir.

Naz Sayıner Kırmızı Oda Duygu rolüne hayat vermektedir. Daha önce Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bir deli Rüzgar” dizisinde Zeliş rolüyle seyirciyle buluşan oyuncu Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olmuştur.

“Siyah Beyaz Aşk” dizisinde rol almış olan oyuncu, 2016 yılında “Gecenin Kraliçesi” adlı dizide Burcu rolüne hayat vermiştir.

15 Nisan 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu daha önce reklam filmlerinde rol almıştır. Kırmızı Oda dizisinde Duygu rolüyle konuk oyuncu olarak ekranlara gelmektedir.

Naz Sayıner Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Duygu)

Kırmızı Oda (Duygu) – 2020

Bir Deli Rüzgar (Zeliş) – 2018

Siyah Beyaz Aşk – 2017

Bana Sevmeyi Anlat (Mercan) – 2016 / 2017

Gecenin Kraliçesi (Burcu Taşçı) – 2016

Yorumlar

Anonim Duygu keşke bir daha oynaşan yada hiç gitmeseydin çünkü çok güzel oynadın