Kemal Yıldız kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Banu Alkan'ın eşi Kemal Yıldız'ın hayatı

Kemal Yıldız'ın kim ve nereli olduğu soruları son günlerde merakla soruluyor. Afrodit lakaplı oyuncu Banu Alkan'ın eşi Kemal Yıldız kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Banu Alkan'ın eşi Kemal Yıldız'ın hayatı

Google Haberlere Abone ol
Kemal Yıldız kimdir? Banu Alkan'ın eşi kimdir?

Kemal Yıldız kimdir sorusu "Dünya Güzellerim Tatilde" programıyla birlikte merakla sorulmaya başladı. İzleyenleri ekranlara kilitleyen programda, Banu Alkan da yer alıyor. Konuşmalarıyla gündemden düşmeyen Afrodit'in aşk hayatı da sıkça gündeme geliyor. Peki, Banu Alkan'ın eşi Kemal Yıldız kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte Afrodit'in eşi Kemal Yıldız'ın hayatı...

KEMAL YILDIZ KİMDİR?

Kemal Yıldız, Hollanda'da yaşayan bir iş insanıdır. 44 yaşında olan Yıldız, Banu Alkan ile olan ilişkisiyle dikkat çekmiştir. Çift arasındaki 20 yaş farkı sıkça konuşulmuş, yapılan açıklamalar sonrasında bu durum merak konusu olmuştur. Ünlü isim Banu Alkan, Hollanda'da yaşayan iş insanı Kemal Yıldız ile nişanlandığını ve evlilik teklifine 'evet' dediğini duyurmuştur.

KEMAL YILDIZ'IN AİLE HAYATI

Bir kez evlenen ve boşanan Kemal Yıldız, bir kız çocuğu babasıdır. Baba tarafından Mersinli, anne tarafından ise Samsunlu olan Yıldız, Hollanda'da dünyaya gelmiştir. İyi bir eğitim almış olan Yıldız, iş hayatında başarıyla ilerlemektedir.

BANU ALKAN KİMDİR?

Liz Remka Rebronja, Sancak kökenli marangoz bir babanın beşinci çocuğu olarak 1 Temmuz 1958'de Hırvatistan'ın Dubrovnik kentinde doğdu. Ailesiyle birlikte 1966 yılının Aralık ayında Balıkesir'in Edremit ilçesine göç etti. Rebronja ailesi, Türk vatandaşı olup "Alkan" soyadını aldı ve Hırvatça "yaban gülü" anlamına gelen Remka, önce Yaprak sonra da Banu oldu. İstanbul'a taşınarak Kartal’da ikamet ettiler ve çocukluğunun büyük bir bölümü orada geçti. Kartal Maltepe Lisesi'nde başladığı öğrenimini lise 2. sınıfta bıraktı.

Gençliğinde rüyalarını süsleyen mankenliğe 16 yaşında LCC kurslarına giderek başladı ve Aydan Adan-Füsun Özben Mankenlik Ajansı’nın kadrosuna girerek bazı reklam filmlerinde rol aldı. Sanatçı, 17 yaşındayken evli ve zengin bir iş adamı olan Gürbüz Hanif’le birlikte olmaya başladı. 20 yıla yakın süren bu ilişki, Hanif’e kanser teşhisi konmasından kısa bir süre sonra ölmesiyle sona erdi. Alkan, bu 20 yıl boyunca oldukça rahat bir hayat yaşamıştır.

Banu Alkan, 1989 yılında çektiği son filminden sonra uzun bir süre ortada görünmedi. 1998 yılında, “Neremi” adlı bir albüm çıkartarak gündeme oturdu. Oyuncunun şarkısı, sesi ve yorumu uzun süre eleştirildi ve ilgi odağı oldu. Alkan, 2001 yılında “Tuzu Kurular” ve 2005 yılında da “Kızma Birader” isimli televizyon dizilerinde oynadı. 1975'te LCC Mankenlik Eğitimi, 1985'te Lady School Paris'te eğitim ve 1996'da özel şan dersleri aldı.

Banu Alkan, 1974 – 1989 yılları arasında çektiği filmlerle de, çıkardığı albümle de adından sürekli söz ettirmeyi başaran bir isimdir. “Afrodit” lakaplı sanatçı, her zaman olumlu tepki toplamasa da sürekli gündemde kalmayı başarmaktadır.

KEMAL YILDIZ'IN İŞ HAYATI

Hollanda'da yaşayan Kemal Yıldız, iş dünyasında aktif bir rol oynamaktadır. İş insanı olarak tanınan Yıldız, çeşitli sektörlerde yatırımlar yapmış ve iş hayatında başarı elde etmiştir. Eşi Banu Alkan ile birlikte yaşadığı aşk ve aralarındaki yaş farkı, medyada sıkça yer bulmuştur. Yıldız'ın iş hayatındaki başarıları ve kişisel yaşamı, onu tanınan bir isim haline getirmiştir.

Kemal Yıldız ve Banu Alkan arasındaki ilişki, medyanın ilgisini çeken konular arasında yer almaktadır. Hollanda'da yaşayan iş insanı Kemal Yıldız'ın hayatı, merak edilenler arasında olmuştur. Banu Alkan ile olan birlikteliği ve iş hayatındaki başarıları, Yıldız'ın tanınan bir isim olmasına katkı sağlamıştır. Afrodit lakaplı Banu Alkan, her zaman olduğu gibi gündemde kalmaya devam etmektedir.

Kemal Yıldız kimdir

Yorumlar