Kanallar anlaştı, dizilere ara verildi

Ekranların sevilen bazı dizileri yeni yılın ilk haftasında yayınlanmayacak. Kanalların reklam anlaşması imzalayacağı için yayınlamayacak olan dizilerin 5 Ocak 2020 tarihinden itibaren yeniden ekranlara geleceği öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol

Tüm dünyada merakla beklenen bazı Türk dizileri yeni yılından ilk haftası ekranlara gelmeyecek. Özellikler ekranların en çok sevilen Çukur, Kuruluş Osman, Mucize Doktor ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerinin bir hafta yayınlanmayacağını öğrenecek olan diziseverler üzelecek.

Sevilen dizilerin yeni bölümleri yılbaşı haftasında yayınlanmayacağı ve 31 Aralık Salı günü tatile gireceği öğrenildi

Diziseverler bu habere üzülsede reklam anlaşmalarının bitmesinin ardından dizilerin yeni bölümlerinin 5 Ocak 2020'den itibaren yayınlanmaya başlayacak.

TEKRARLARI EKRANA GELECEK

Televizyon kanalları her yeni yılla birlikte reklam anlaşmaları imzaladığı için dizilere ara veriyor. Buna göre, yeni yıla girdiğmiz Ocak'ın ayının ilk haftasında sevilen dizilerin yeni bölümleri ekrana gelmeyecek tekrar bölümleri yayınlacak. Buna göre, dünyada da oldukça sevile ve ilgiyle takip edilen Show TV'nin fenomen dizisi Çukur, Fox TV'deki Mucize Doktor ve Kadın, Kanal D'de Hekimoğlu, Azize ve Afili Aşk, Star TV'de Çocuk, ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuruluş Osman, Bir Zamanlar Çukurova ve Hercai ile TV8'in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, yılbaşı haftasında ara verecek. Sevilen diziler, bir haftalık aranın ardından yeni bölümleriyle ekranda olacak.

Yorumlar