Elma sirkesi ile güzelliğinize güzellik katın

Elma sirkesi , elma sirkesi faydaları , elma sirkesi ile güzellik sırları , elma sirkesinin güzelliğe faydaları , sivilceler için elma sirkesi , vücuttaki ağırlığı atmak için elma sirkesi , lekeler için elma sirkesi

Elma sirkesi ile güzelliğinize güzellik katın
26 Mart 2019 Salı 12:01

Elma sirkesinin güzelliğini önemseyenler için faydası çoktur. Örneğin kepekli saçlar için. 1 litre su bardak sirke ile karıştırın. Saçlar yıkandıktan sonra bu karışım ile iyice durulayın. Saçlarınızın hem parlak görünmesini sağlar hem de kepek gibi bir sorundan yüzde yüz kurtulmuş olur. Bu uygulama en az bir ay boyunca da kez tekrarlanması gerekir.

Sivilceler için

Bir bardak su üzerine bir çay kaşığı sirke ilave edilir. Daha sonra pamuk yardımı ile sivilcelerin üzerine günde 3 – 4 defa uygulanır.

Vücuttaki  ağırlığı atmak için

1 lt su üzerine 1 çay kaşığı bal ile 2 çay kaşığı elma sirkesi eklenip iyice karıştırılır. Elde edilen bu karışım sabahları aç karnına içilir.

Lekeler için

1 bardağın yarısı kadar eşit miktarda su ile sirke bir kapta kaynatılır. Bu karışım ılıdıktan sonra cilt pamuk yardımı silinir. Ara vermeden düzenli olarak her gün uygulandığında ciltteki lekeler yok olur.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×