İstanbul'da İranlı damat vahşeti, ikisini de vahşice öldürmüş

İstanbul Esenyurt'ta İranlı damat dehşeti yaşandı. Kayınbabası ve kayınvalidesini vahşice öldürdükten sonra dondurucuya koydu. Kendi itiraflarıyla ortaya çıkan olayda, kan donduran detaylar tespit edildi.

Google Haberlere Abone ol

İstanbul Esenyurt'ta damat dehşeti yaşandı. Son dakika haberine göre, İran uyruklu Muhammed Khodarahmi adlı damat İstanbul Konsolosluğuna giderek kayınvalidesi ile kayınpederini 3 ay önce öldürüp parçalara ayırdıktan sonra derin dondurucuda sakladığını söyledi. İran Konsolosluğu'nun durumu polise bildirmesi üzerine Esenyurt'taki evde yapılan incelemede ceset parçalarının poşetlerle derin dondurucuda saklandığı belirlendi. Konsolosluk zanlıyı da polise teslim etti.

Korkunç olay bu akşam iftardan hemen önce ortaya çıktı. İlk anda yeni işlenmiş bir cinayet olarak ajanslara yansıyan olayın korkunç ayrıntıları ise daha sonra belli oldu. 

Son dakika gelişmesine göre, İran uyruklu olduğu öğrenilen 35 yaşındaki Muhammed Khodarahmi bugün İran Konsolosluğu'na giderek 3 ay önce kayınpederi ile kayınvalidesini öldürdüğünü itiraf etti.

Khodarahmi itirafında cesetleri Esenyurt Mehterçeşme Mahallesi'nde bulunan evlerindeki derin dondurucuda sakladığını da söyledi.

Bunu üzerine konsolosluk görevlileri tarafından gözaltına alınan Khodarahmi, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi.

 Şüpheli emniyetteki sorgusunda kayınvalidesi ve kayınpederini 3 ay önce öldürüp cesetlerini parçaladıktan sonra derin dondurucuda sakladığını söyleyerek, evin adresini verdi.

 Olay yeri inceleme ekipleri, evde yaptıkları incelemelerde, Khodarahmi'nin ifadesinde belirttiği gibi, kayınvalidesi ile kayınpederini öldürüp cesetlerini parçalara ayırdıktan sonra, poşetlenerek derin dondurucuda saklandığnı tespit etti.

Ekiplerin incelemesi gece saatlerinde de devam etti. 

Yorumlar