İbrahim Tatlıses gözyaşlarıyla Allah'a yalvardı

İbrahim Tatlıses, son programında sesi nedeniyle yaşadığı zorluklar üzerine gözyaşlarıyla Allah'a yalvardı.

Google Haberlere Abone ol
İbrahim Tatlıses gözyaşlarıyla Allah'a yalvardı

Uğradığı silahlı saldırı sonrasında ölümden dönen İbrahim Tatlıses, şimdilerde sesini tam olarak geri kazanamama sorunu yaşıyor. Ünlü isimlerin konuk olduğu İbo Show'da bu hafta sıra gecesi yapıldı. Türküleri okurken zorlanan İbrahim Tatlıses 'Allah'ım sesimi geri ver' diyerek gözyaşı döktü.

Birbirinden güzel türkülerin seslendirildiği gecede, çiğköfte yoğuruldu, halaylar çekildi. 9 yıllık aranın ardından ekranlara geri dönen İbrahim Tatlıses’in gözyaşları, bu haftaki programa da damgasını vurdu.

Zekeriya Ünlü'nün konuk olduğu gecede Tatlıses, yayınlanan bir VTR'nin ardından önce ayakta alkışlandı, sonra hıçkırıklara boğuldu.

Mikrofonu eline alan Tatlıses, duygularını şöyle anlattı:

“Allah verdiği cevheri geri almaz. İllaki iade eder. Allah-u Teala borcu sevmez, borçlu kalmayı da sevmez. Benim sesimi geri ver. Senden önünde eğilerek rica ediyorum. Allah’ımsın, beni yaratansın. Derdi sen verdin, dermanımı da ver.”

Şarkılarını dinlerken kendinden geçtiğini aktaran sanatçı, “Dinliyorum, bunları ben mi yapmışım diyorum. Öyle bir havaya sokmuşlar ki beni. O havaya girmezsen, olmaz yani.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Yorumlar

Zinnur Ceyhan İnşallah...