Hülya Avşar'dan peçeli kadınlar hakkında skandal açıklama

Eski eşi ve kızıyla kutlama yemeğine çıkan Hülya Avşar, çıkışta muhabirlere skandal açıklamalarda bulundu. Kızının küçükken peçeli bir kadın gördüğünü söyleyen Avşar, "öcü" demiştim. Korkmuştu" dedi.

Google Haberlere Abone ol

Babalar Günü sebebiyle geç de olsa bir kutlama yemeği yiyen Kaya Çilingiroğlu, Zehra Çilingiroğlu ve Hülya Avşar, çıkışta magazin muhabirleriyle sohbet etti. Daha önce maskesiz bir şekilde sahilde yürürken görüntülenmesiyle olay olan Hülya Avşar, bu kez basın mensuplarının karşısına siyah maskesiyle beraber çıktı ve 'peçe' yorumuyla olay oldu.

İşte Avşar'ın TV100'e yaptığı açıklamalar:

"ÇOK UYANIKLARMIŞ"

"Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini "öcü" demiştim. Korkmuştu.''

''Bazen böyle tamamen kapanıyorlar ya. Kusura bakmasınlar. Dolayısıyla bununla ilgili yazılar yazmıştım. Daha beyaz çarşaf da olabilir falan diye... Sonunda gördünüz mü? Biz de taktık peçeyi...''

''Fakat nasıl yemek yiyorlarmış onu da öğrendim. Zormuş da.... Tabii ki gerçekten şuna inanıyorum ki çok zor hayatları varmış. Bir kere sıcak... Yemek yemek zor. Allah kolaylık versin..."

POLİSİ ÇİLEDEN ÇIKARDI

 

Yorumlar