Honor X serisinin ilk modeli Honor X9a geliyor

9 Şubat'ta satışa çıkacak olan Honor X9a, teknolojiyi, özellikleri ve güvenilir kaliteyi daha erişilebilir fiyatlar ile Türkiye'deki kullanıcılara sunacak

Google Haberlere Abone ol
Honor X serisinin ilk modeli Honor X9a geliyor

Kısa bir süre önce global pazarda 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan ve en beğenilen modelleri kapsayan X serisinin ilk defa Türkiye’ye geleceğini açıklayan Honor, satışa sunacağı ilk modelin Honor X9a olacağını duyurdu.

Şirket açıklamasına göre, küresel akıllı cihaz üreticisi, tasarımı ve ekran özelliklerinin yanı sıra pil performansıyla da bulunduğu segmentte standartları yükseltecek yeni modeli Honor X9a'yı Türkiye'ye getiriyor.

Orta, üst segmentinde özellikleri bir araya getiren Honor X9a, 9 Şubat'ta Türkiye'de ilk defa Hepsiburada'ya özel bir fırsatla satışa çıkacak.

8 Şubat akşamına kadar telefonu satın almak için ön kayıt yaptıranlara Honor'dan Hepsiburada'da kullanabilecekleri 1.000 TL'lik indirim kuponu hediye edilecek.

Kayıt olmaları sonucunda hesaplarına hediye kodu tanımlanan Hepsiburada müşterileri, 8 Mart'a kadar Honor X9a'yı satın aldıklarında 1.000 TL'lik indirimden faydalanabilecek.

Honor X9a, 120Hz Çok Yönlü OLED Kavisli Ekranı, yüksek kapasiteli dayanıklı ekranı, uzun süreler kullanım imkanı sağlayan pili ve Qualcomm Snapdragon 695 5G Mobil Platformu ile görseller ve performans sunuyor. 9 Şubat'ta satışa çıkacak olan Honor X9a, teknolojiyi, özellikleri ve güvenilir kaliteyi daha erişilebilir fiyatlar ile Türkiye'deki kullanıcılara sunacak.

Yorumlar