Hepsijet kargo takip sorgulama iletişim şikayet telefon no

Hepijet kargo takip ve sorgulama şube telefon numaraları kaç, kargo ve gönderi takip ve sorgulama işlemleri nereden ve nasıl yapılır? Hepsiburada'dan alışveriş yapıldıktan sonra, satıcı olarak Hepsiburada'yı seçenler Hepsijet ile ürünlerinin kapıya gelmesini bekliyor.

Google Haberlere Abone ol

Hepsiburada internet online alışveriş sitesinden alışveriş yapanlar genel olarak satıcı kısmından "Hepsiburada"yı seçtiklerinde ürünleri Hepsijet tarafından gönderiliyor. Hepsijet telefon numaraları ve şube iletişim bilgileri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Hepsiburada'nın kargo merkezi olan Hepsijet son dönemlerde gönderileri yerine geç ulaştırma sorunuyla vatandaşın tepkisini çekiyor. Bu nedenle birçok vatandaş Hepsijet kargo takibi ve hepsijet şubeleri telefon numaralarını merak ediyor. Hepsijet şubelerinin telefon numaraları şirket tarafından verilmiyor. Şubelere ulaşmak imkansız. Ancak Hepsiburada'nın 0850 252 40 00 veya 0850 558 0 333 üzerinden ulaşılabiliyor.

Kargo kısmından özellikle başka bir firma seçilmediği müddetçe ürünler Hepsijet kargo şirketi tarafından ürünün durumuna göre anında gönderiliyor. 

Hepsijet kargo ile istenen ürünlerde de diğer kargolarda olduğu gibi bazen sorunlar yaşanabiliyor. 

Özellikle de koronavirüs salgını nedeniyle birçok kuruluşun kapalı olduğu, çalışanların olumsuz etkilendiği göz önünde bulundurulursa yaşanan gecikmeler ve aksaklıklar tolere edilebilir olmalıdır. 

Peki, Hepsijet kargo ile ürünlerini bekleyenler nereden takip ve sorgulama yapıyorlar?

İşte Hepsijet kargo takip ve sorgulama hizmetinin detayları: 

Sipariş verdiğiniz esnada size verilen "gönderi takip numaranızı" aşağıdaki linkte çıkan boşluğa yazınız. 

Sonrasında yan tarafta çıkan "güvenlik kodu"nu da hatasız bir şekilde yazınız.

Sonra da sorgulamaya başlayınız.

İşte HepsiJet Gönderi ve Kargo Takip linki: https://www.hepsijet.com/gonderi-takibi

Hepsijet iletişimi ve telefon numarası şöyle: 0850 252 40 00 veya 0850 558 0 333


FİLM SAHNESİ GİBİ SOYGUN GİRİŞİMİ

 

Yorumlar

Ezgi Tekin kargom eve teslim edilmemis komsu adrese birakilmis
Hepsi JET HepsiJet Bornova Dağıtım Merkezi'nin adresine aşağıdaki web adresinden ulaşabilirsiniz. http://hepsijet.orgfree.com İyi günler.
MEHTAP 0127214737 NOLU MORHİBO PAKETİNİZİ ADRES HATASI NEDENİYLE TESLİM EDEMEDİK İADE SÜRECİ BAŞLATIYORUZ DİYE MEASJ GELDİ BUNLA ALAKALI BİLGİ İSTİYORUM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM