Hepsiburada'da kapıda ödeme var mı?

Dev indirim günlerinin başladığı Hepsiburada'da kapıda ödeme var mı?

Google Haberlere Abone ol

Sonbahar günlerinin girmesiyle birlikte dev indirim günlerinin başladığı Hepsiburada'da kapıda ödeme var mı? Müşterilerin birçoğu kapıda ödeme seçeneğinin olması halinde daha güvenli alışveriş yapacağını düşünerek bu imkanın olup olmadığını sorguluyor. Peki, kapıda ödeme var mı? İşte cevabı: 

İnternet alışverişlerinde bilindiği gibi en güvenli yöntemlerden biri de kapıda ödeme seçeneğidir. Online alışveriş yapmaktan çekinen birçok vatandaş bu seçeneğin olması halinde alışveriş yapacağını söylüyor. Bu nedenle büyük internet alışveriş sitelerinin birçoğu, vatandaşın bu hassasiyetini düşünerek hareket etmeye başladı. Bunlardan biri de Hepsiburada sitesi oldu. Hepsiburada.com, Yurtiçi Kargo ile yaptığı işbirliği sayesinde müşterilerine online ortamda yaptıkları alışverişi kapıda ödeme fırsatı sunuyor.

Hepsiburada.com'dan yapılan açıklamada, bugüne kadar üyelerine EFT/Havale, kredi kartı, telefon, CepBank ve Canlimiti ile ödeme seçenekleri sunan hepsiburada.com'un bu işbirliği ile artık "kapıda ödeme" kolaylığı sağladığı belirtildi.

Açıklamada, hayata geçirilen yeni hizmet kapsamında, hepsiburada.com üyelerinin 100 lira ile 5 bin lira arası alışverişlerini kapıda nakit olarak ödeme şansına kavuştuğu kaydedildi.

Hepsiburada.com Genel Müdürü Aytuğ İğneli konuya ilişkin değerlendirmesinde, "Müşterilerimize internet alışverişinden bekledikleri ürün çeşitliliğini uygun fiyata ve en iyi kampanyalarla sunarken, onlara sunduğumuz ödeme seçenekleriyle de online alışverişi kolay hale getiriyoruz" dedi.

Aytuğ, gelecek dönemlerde de müşterilere farklı hizmetler sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Yurtiçi Kargo yetkilileri ise önümüzdeki dönemde de yeni ve farklı ortak projelere imza atacaklarını ifade etti.

Verilen bilgiye göre, şu anda kapıda ödeme ile gelen sipariş oranı toplam siparişin yüzde 6'sını oluşturuyor. Sipariş veren müşterilerin yüzde 50'si yeni üye ve hepsiburada.com'dan ilk siparişini verirken, uygulamayı ağırlıkla üniversite öğrencileri, emekliler, ev hanımları tercih ediyor.

 

Yorumlar