Hepsiburada kimin Hepsiburada sahibi kim?

Hepsiburada kimin Hepsiburada sahibi kimdir, sorularının yanıtı merak eden vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, Hepsiburada sitesinin sahibi kim?

Google Haberlere Abone ol

Hepsiburada kimin Hepsiburada sahibi kimdir, sorularının yanıtı merak eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, Hepsiburada sitesi kimindir?

Türkiye'nin en büyük internet alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada'nın yerli mi yabancı mı olduğu merak ediliyor. Bilindiği gibi Türkiye'de yerli ve yabancı çok sayıda e-ticaret sitesi bulunuyor. 

Hepsiburada hakkında, sitenin resmi sayfasında şu ifadeler kullanılıyor: Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada olarak, 40’a yakın kategoride, 30 milyonu aşkın ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Silikon Vadisi ile Kapalı Çarşı kültürünü birleştiren, veri ile tecrübeyi harmanlayan ekibimizle aylık 200 milyonun üzerinde ziyaretin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin Hepsiburada'sı olarak, irili ufaklı on binlerce işletmeyi bir araya getiren pazaryeri modelimizle, Türkiye ve bölgenin en büyüğü olma özelliğini taşıyan Akıllı Operasyon Merkezimizle, sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmaları yürüttüğümüz Ar-Ge merkezimizle online alışveriş sektörünün gelişimine liderlik ediyoruz. Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, alanında lider kuruluşlarla birlikte yeni proje, yatırım ve iş birliklerine imza atıyoruz. Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hanzade Doğan Boyner’in Hepsiburada’nın genlerine işlediği inovasyon ve girişimcilik ruhuyla Türkiye’de dijital dönüşüme öncülük ediyor, tüm paydaşlarımızla birlikte büyümeyi sürdürüyoruz. 

Taşımacılık sektörüne yenilikçi bakış açısı kazandıran Hepsijet, dijital ödeme çözümleri sunan HepsiPay,  günlük haftalık ve aylık süpermarket ihtiyaçlarını istedikleri zaman diliminde tüketicilerin ayağına getiren Hepsiexpress, markalara hizmet sağlayan reklam platformumuz HepsiAd, e-ihracat ile işletmelere birer dünya oyuncusu olma fırsatı sunduğumuz ve Türk ürünlerini dünyaya açan Hepsiglobal gibi farklı birçok servis ile müşterilerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımıza fayda sağlayan dev bir ekosistemi hep birlikte inşa ediyoruz.

Bir teknoloji şirketi olarak; teknolojinin yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyor, yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumsal gelişime, girişimciliğe ve inovasyona katkıda bulunuyoruz. Bu anlamda Mayıs 2017’de başlattığımız ve kadınların ekonomiye katılımını destekleyen Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla kadınlara ek hiçbir yatırım yapmadan e-ticarette kendi işlerini kurma ve büyütme fırsatı sunuyoruz

Hepsiburada “Hepsiglobal” e-ihracat atılımıyla da platformdaki işletmeleri, markaları ve kaliteli Türk ürünlerini dünya pazarlarıyla ve milyonlaca yeni müşteri ile buluşturuyor.

1998 yılında ilk tohumları atılan ve 2001 yılından itibaren Hepsiburada markasıyla Türkiye'nin Hepsiburada'sı olarak başladığımız bu yolculukta bugün Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret platformu konumunda olmaktan gurur duyuyoruz. Hindistan’ın batısıyla Almanya’nın doğusu arasında kalan geniş coğrafyanın en büyük teknoloji şirketi olma hedefiyle, İstanbul’dan 4 saat uçak mesafesinde yer alan 1 milyar müşteriye hitap edecek dev bir ekosistem olma yolculuğunda yatırım ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, uzun yıllara yayılan bu yolculuğumuzda bize destek veren ve güvenen milyonlarca müşterimize şükranlarımızı sunuyoruz

Hepsiburada sahibi Doğan Holding'dir. Türkiye'nin en büyük alış veriş sitelerinden biri olan hepsiburada e-ticaret sitesi 1998 yılından bu yanan faaliyet yürütmektedir. Her şey ayağına gelsin sloganıyla 1998 yılında kurulan online alışveriş portalı 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası seçilmiştir. İnternet üzerinden hizmet veren  ve 14.000 metrekare alanda deposu bulunan yaklaşık 1700 çalışanla hizmet veren bir e-ticaret devi olan hepsiburada 5000 tedarikçi ile çalışmaktadır.

2013 yılında Yılın E-ticaret Sitesi seçilen hepsiburada bir çok alanda ürün satışı yapmaktadır. Özel indirimlerin yanı sıra Efsane Cuma ve Şahane Cuma gibi indirim günleri yapan site adından sıkça söz ettirmektedir.

Yorumlar

kevser Aman aman sakın alışveriş yapmayın.
fıgen ayıplı cizik oyun konsolunu sıfır diye gonderen firma.ıade ettik paramızı vermiyor.yok incelenecekmıs falan. 6 gundur inceleyecek.cocuguma hediye aldım.ayıplı urunu sıfır diye satmak para kazanmak ıcın ayıptır ya
uyuz olan site kulanıcısı veli Allah kahretsin, paramızı çalıştıran site ama 22 gundur kargolamayan site...bir daha asla..katiyen
Yusuf 20 gün geçti sipariş verdiğim telefon ürünü hala gelmedi.
Yusuf 20 gün geçti sipariş verdiğim telefon ürünü hala gelmedi. Lanet Bi site