Hayatta Her Şey Var 12 Nisan Pazartesi İzle Son Bölüm

Hayatta Her Şey Var 12 Nisan 2021 Pazartesi günkü bölümü Beyaz TV ekranlarında Nur Viral'in sunumuyla ekranlara geldi. Ünlü sunucu Nur Viral'in sunumunu yaptığı ve Nuray Sayarı'nın burç yorumları ile katkı sunduğu son bölüm bugün 11.00 itibariyle yayılandı.

Hayatta Her Şey Var 12 Nisan 2021 Pazartesi günkü son bölümü her hafta olduğu gibi bu hafta yine sabah saatlerinin izlenen programı olmaya devam ediyor. Programın bugünkü ilk bölümünde Nuray Sayarı yorumları ile konuk oluyor. Nur Viral'in sunumunu yaptığı Hayatta Her Şey Var bugün yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Beyaz TV'de hafta içi her gün sabah saatlerinde seyirciyle buluşan Hayatta Her Şey Var programı bugün de hayranlarını yalnız bırakmadı.

Nur Viral'in sunuculuğunu yaptığı ve Nuray Sayarı burç yorumları ile konuk olduğu Hayatta Her Şey Var 5 Nisan 2021 Pazartesi günü yeni bölümüyle Beyaz TV ekranlarında canlı yayın ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Canlı yayın linki haberin altında. Hayatta Her Şey Var Canlı İzle linkini altta bulabilirsiniz.

NUR VİRAL KİMDİR?

Hayatta Her Şey Var programının sunucusu Nur Viral kimdir? Nur Viral, 13 Mayıs 1974 yılında İstanbul'da doğmuştur ve 46 yaşındadır. Boğa burcu olan Nur Viral boyu 1,73, kilosu 59'dur.

Nur Viral, çeşitli radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yaptı. 

Daha çok sağlık temalı programlar sunan Nur Viral ilk olarak Tatlıses TV'de sunuculuğa başladı.

Daha sonra Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV olmak üzere pek çok farklı kanalda yemek ve sağlık programları sundu. 

ÖNCEKİ HAFTAKİ BÖLÜM

GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜM

 

BEYAZ TV CANLI İZLE