114 yaşındaki nine: Ölmeden Erdoğan'ı görmek istiyorum

114 yaşındaki ninenin son isteği ölmeden Erdoğan'ı görmek. Erdoğan'ı çok sevdiğini söyleyen nine, ölmeden önce onunla tanışmak istiyorum dedi.

114 yaşındaki nine: Ölmeden Erdoğan'ı görmek istiyorum
27 Kasım 2018 Salı 15:18

Yaşamı boyunca 2. Abdülhamid'ten Mustafa Kemal Atatürk'e onlarca devlet büyüğünün dönemine tanıklık eden 114 yaşındaki asırlık çınar Fatma Özden'in en büyük hayali ölmeden önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tanışmak.

Adıyaman'ın Yeşilyurt Mahallesi'nde tek katlı bir evde yalnız yaşayan 114 yaşındaki Fatma Özden'in en büyük arzusu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görebilmek.

Eşinden kalan dul maaşı ve yardımlarla yaşamını sürdürmeye çalışan Fatma nine, zorluklara rağmen ayakta kalmaya çalışıyor. Çocukları, torunları olmasına rağmen komşularının desteğiyle hayatını sürdüren Fatma nine, evladı yerine koyduğu Cumhurbaşkanı Erdoğan'la bir kez yüz yüze görüşmek istiyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görebilmek için gün boyunca televizyonunu açık bırakan Fatma nine, ekranı büyük bir dikkatle takip ediyor. Fatma Özden, yaptığı açıklamada, ölmeden önce son isteğinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tanışmak olduğunu söyledi.

Fatma Özden'in hayali Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tanışmak.

7 çocuğu, 32 torunu ve 15 torununun torunu var

Eşini 30 yıl önce kaybettikten sonra köyden şehre göç ettiğini aktaran Özden, "7 çocuk, 32 torun, 15 de torunumun torunu var. Maalesef yanıma kimse gelmiyor, çok yalnızlık çekiyorum, komşuların destek oluyor" dedi.

Fatma nine, zorluklara rağmen ayakta kalmaya çalışıyor.

Özden: Erdoğan milletin babası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görmeyi çok istediğini vurgulayan Özden, şunları kaydetti:

"Onu her gün televizyonda görüyorum. Kulağım az işitiyor, gözüm az görüyor ama ben yine de onu duymaya, görmeye çalışıyorum. Erdoğan, milletin babasıdır. Evladım gibi seviyorum, en büyük arzum tanışabilmek. Allah ona hayırlı, uzun ömürler versin. Kendisine her zaman dua ediyorum."


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×