Güzel Köylü oyuncuları kim, nerede çekildi, çekildiği yer neresi?

Güzel Köylü oyuncuları kim, nerede çekildi, çekildiği yer neresi, gerçek isimleri ve canlandırdıkları karakterler nelerdir? İşte dizi hakkında merak edilen bilgilerden bazıları.

Google Haberlere Abone ol
Güzel Köylü oyuncuları kim, nerede çekildi?

Güzel Köylü oyuncuları kim, nerede çekildi, çekildiği yer neresi? İşte Güzel Köylü dizisinin nerede çekildiği konusu ile oyuncuları hakkında merak edilen bilgilerden bazıları:

Güzel Köylü nerede çekildi, çekilen yer neresi, Güzel Köylü Oyuncuları kim
Güzel Köylü nerede çekildi, çekilen yer neresi, Güzel Köylü Oyuncuları kim

 

Star Tv ekranında 19 Nisan pazar akşamı yeniden izleyici ile buluşan Güzel Köylü nerede çekildi? sorusu izleyici tarafından merak konusu oldu. Peki Güzel Köylü nerede çekildi, çekilen yer neresi, Güzel Köylü Oyuncuları kim? Güzel Köylü dizisi ne zaman çekildi.

Güzel Köylü nerede çekildi, çekilen yer neresi, Güzel Köylü Oyuncuları kim
Güzel Köylü nerede çekildi, çekilen yer neresi, Güzel Köylü Oyuncuları kim

 

GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Muğla’nın Yatağan ilçesinin Bozöyük köyünde çekilen ve özel bir televizyon kanalında yayınlanan Güzel Köylü isimli dizinin son bölümünün bazı sahnelerine, gözde turizm merkezi Marmaris ev sahipliği yaptı.

Güzel Köylü Dizisinde İstanbul istanbuldan sıkılan ve aldatıldığını düşünen Gül’ün, Muğla’ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada Cemal ile tanışması konu alınıyor.

Güzelköy aslında Manisa’da Akhisar yolu üzerindeki bir köyün adı.

Dizi setindeki Güzelköy ise Muğla’da. Akyaka.

GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİ KONUSU

İstanbul’un keşmekeşinden bunalan Gül (Gizem Karaca) yeter artık deyip İstanbul’u terk edip Muğla’ya, Güzelköy’e yerleşiyor. Gül’ün İstanbul’u terk edişindeki tek neden elbette bu değil. Çünkü evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Kaan’ın (Mehmet Ali Nuroğlu) ihanetine uğradığını düşünüyor. Dünyası yıkılan Gül’e aynı gün Güzel Köy’den İstanbul’a gelen Cemal (Berk Cankat) tarafından bir mektup getiriliyor. Gül mektubu okuyunca Güzelköy’de yaşayan ve babaannesi olduğu iddia edilen bir kadından, Sultan Ana’nın (Zerrin Sümer) varlığından haberdar oluyor. Zaten İstanbul’dan kaçıp gitmek isteyen Gül’de, Cemal’in getirdiği mektup rehber oluyor.

Tam bir kentli olarak yetişmiş olan Gül, köye geldiğinde kendisini yeni bir kaosun içerisinde buluyor. Çünkü Cemal, babası Hüsnü’nün (Ahmet Mümtaz Taylan) zoruyla evlendirilmek istediği köylü kızı Kamuran’a (Esin Civangil) nikah masasında ‘Hayır’ diyor ve köy karışıyor. İstanbul’un karmaşasından kaçıp huzura gittiğini sanan Gül, daha da karmaşık bir yere geldiğini sanınca geri dönmek istiyor ancak bu sefer de İstanbullu sevgilisi Kaan’ın peşinden köye geldiğini görünce O’na inat köyde yaşamaya karar veriyor.

Zamanla aslında köyün çok da güzel bir yer olduğunu anlayan Gül, köylü Cemal’e gönlünü kaptırınca olanlar oluyor. Cemal’in nikah masasında hayır demesinin sebebinin de kendisi olduğunu öğrenince köyde dillere destan yepyeni bir aşk başlıyor.

GÜZEL KÖYLÜ OYUNCULARI

Güzel Köylü dizisinin oyuncu kadrosu ise şöyle:

Oyuncu Karakter
Gizem Karaca Gül Sümbül Alkan
Berk Cankat Cemal Alkan
Mehmet Ali Nuroğlu Kaan Yontar
Ahmet Mümtaz Taylan Hüsnü Alkan
Zerrin Sümer Sultan Yılmaz
Erkan Sever Niyazi Gittigider
Simge Selçuk Nihal Sümbül
Ali İpin Yusuf Yaşabasmaz
Esin Civangil Kamuran Yaşabasmaz
Özlem Tokaslan Dudu Alkan
Deniz Baytaş Esma Yaşabasmaz
Aylin Kabasakal Nurten Yaşabasmaz Kalas
Ömür Özdemir Hikmet
Eylül Demirpehlivan Ayten Yaşabasmaz
Toygan Avanoğlu Bünyamin Kalas
Uğur Biçer Sıddık Karabacak
Su Kutlu Sude Sümbül
Can Kıran Kemal Yaşabasmaz
Tolga Ortancıl Celal Alkan
Kerim Yağcı Mansur
Sinem Dağlı Hilal Alkan
Volkan Baş Hayati
Ege Şarman Tarkan Yaşabasmaz
Zeynep Şahin Seval
Osman Bayar Osman
Simge Selçuk Aynımah Dinler
Merve Oflaz Oya
Alaaddin Durdu Alaaddin
Meltem Ören Banu Yontar
Arif Erkin Güzelbeyoğlu Fırat Dinler

 


 

Yorumlar