Yıldırım: Ey Kılıçdaroğlu hangi akla hizmet ediyorsun

Başbakan Yıldırım, Erzincan'da partisinin kongresi öncesi yaptığı açıklamada "Bu sefer sert kayaya çarptınız. PKK, PYD, YPG, sırtınızı sıvazlayanlara güvenmeyin. Güvendiğiniz dağlara kar yağması yakındır." dedi. Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Afrin'e girilmesin" açıklamasına yönelik "Ey Kılıçdaroğlu sen hangi akla hizmet ediyorsun. Afrin'e girmeyin diyorsun hangi mantıkla konuşuyorsun?" ifadelerini kullandı.

Yıldırım: Ey Kılıçdaroğlu hangi akla hizmet ediyorsun
13 Şubat 2018 Salı 15:19

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Yıldırım, AK Parti Erzincan 6. Olağan İl Kongresi öncesinde vatandaşlara hitap etti.

SIRTINIZI SIVAZLAYANLARA GÜVENMEYİN

Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, "Bu sefer sert kayaya çarptınız. PKK, PYD, YPG, sırtınızı sıvazlayanlara güvenmeyin. Güvendiğiniz dağlara kar yağması yakındır." ifadelerini kullanarak, "ABD yönetimi diyor ki 'Bizim, Suriye'de terör örgütleriye kurduğumuz ilişki bir tercih değil, bir mecburiyet.' Bu ne demek? Bu, bizim lisanımızda 'Özrü kabahatinden büyük' demek. Şimdi DEAŞ bitti, DEAŞ bitince mecburiyet bitti mi? Bitti. O halde niye devam ediyorsunuz? Niye daha fazla silah gönderiyorsunuz?" şeklinde konuştu.

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Erzincan 6. Olağan İl Kongresi'nde konuşuyor...

İşte Başbakan Yıldırım'ın kongre konuşmasından öne çıkanlar...

Gençler bizler sadece rabbimizin önünde eğiliriz, başka hiç bir kimsenin önünde eğilmeyiz.

HANGİ AKLA HİZMET EDİYORSUN?

Ey Kılıçdaroğlu sen hangi akla hizmet ediyorsun. Afrin'e girmeyin diyorsun hangi mantıkla konuşuyorsun? Sen istesen de istemesen de sonuna kadar gideceğiz, köklerini kazıyacağız.

SEN TANKLARIN ARASINDAN KAÇARKEN ERDOĞAN ALÇAKLARA KARŞI MÜCADELE EDİYORDU

Kılıçdaroğlu 'Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en korkak adamı Erdoğan' demiş. Hadi oradan haddini bilmez. Sen 15 Temmuz'da tankların arasından sıvışırken Erdoğan alçaklara karşı mücadele ediyordu.

Biz Afrin'de insan düşmanları ile mücadele ediyoruz.

ÇANAKKALE'DEKİ MÜCADELEMİZ NEYSE AFRİN'DEKİ DE ODUR

Dün olduğu gibi bugün de vatanımızı, sınır boylarımızı korumak mecburiyetindeyiz. 100 yıl evvelki kurtuluş mücadelemiz neyse 15 Temmuz mücadelemiz de odur. Çanakkale'deki mücadelemiz neyse Afrin'deki mücadele de odur. Bundan sonra başka yerdeki mücadele de aynı şekilde devam edecektir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×