Kızım 24. Bölüm full HD Canlı İzle - Son Bölüm Tek Parça

Kızım 24. Bölüm 22 Mart 2019 Cuma akşamı bir kez daha hayranlarının karşısına çıkıyor. Kızım son bölüm izleyenler Öykü'nün kendine geldiğine sevinmişlerdi. Öykü, "Baba" diye seslenerek Demir'i şoke etmişti.

Kızım 24. Bölüm full HD Canlı İzle - Son Bölüm Tek Parça
22 Mart 2019 Cuma 19:35

Kızım 24. Bölüm 22 Mart 2019 Cuma saat 20.00 itibariyle TV8 ekranlarında hayranlarıyla bir kez daha buluşuyor.

KIZIM 24. BÖLÜM CANLI İZLE - SON BÖLÜM

KIZIM 23. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

Kız 23. Bölüm izleyenler minik ve zeki çocuk Öykü'nün yaşadıklarına bir kez daha üzülecek, ancak dizinin sonlarına doğru yaşanan olumlu gelişme ile sevinecekler. Öykü'nün başındaki hastalık derdi giderek Demir, Candan ve Uğur için büyük bir problem olmaya devam ederken, bir de sokak serserisi Cemal'in babalık iddialarının ortaya çıkması işleri daha da zorlaştırıyor. Cemal, ikinci kez yaptırdığı DNA testinde Öykü'nün gerçek babası olmadığını öğreniyor; ancak Demir'e karşı olan kini ve nefreti onu yine de geri attırmaz. Cemal, sahte raporlarla Öykü'nün babası olduğunu ispatlamaya çalışıyor. Tabi bu arada Asu'nun kardeşi Zeynep'i de ayartarak Öykü'yü ona götürmesini istiyor. Cemal sahte rapor işini bir çeteye yaptırmaya çalışıyor. Çete ise yüklü para istiyor. Cemal yine de raporu istiyor. Ancak bu arada yeni bir şey öğreniyor. Demir'in de Öykü'yü mahkeme yoluyla alabilmek için bu çeteden sahte rapor çıkarttığını tespit ediyor. Bu da Öykü'nün gerçek babasının kim olduğu konusunu biraz daha karmaşık hale getiriyor. Eğer sahte rapor gerçek ise Demir de Öykü'nün babası değil. Kızım 23. Bölüm tek parça izleyenler Öykü'nün gerçek babası konusunda biraz daha kafa karışıklığı yaşamaya başlayacak.

Öte yandan Öykü için para bulmaya çalışan Uğur başını fena halde belaya sokar. Eskiden çalıştığı bir çete reisinden iş istemeye giden Uğur, kendisine bir vurgun işi verilir. Uğur, Demir ile birlikte giriştiği işten başarılı bir şekilde çıkar. Ancak parayı götürdüğü çete başı, Uğur'un payını vermeyi reddeder, üstüne bir de Uğur'u hırpalar. Uğur tekrar parasını almaya gider ancak bu kez daha fena halde darp edilerek ormanlık alana bırakılır. 

Dizinni sonlarına doğru ise Öykü'nün hafızası yerine gelir.

KIZIM DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yayınlandığı kanal: TV8

Kızım dizisinin yönetmeni: Gökçen Usta

Kızım dizisinin yapımcısı: Fatih Aksoy - Medyapım

Kızım dizisinin senaristi: Banu Kiremitçi Bozkurt - Irmak Bahçeci

KIZIM DİZİSİNİN OYUNCULARI

Demir Göktürk (Buğra Gülsoy)

Candan Hoşgör (Leyla lydia Tuğutlu)

Öykü tekin (Beren Gökyıldız) 

Cemal Eröz (Serhat Teoman)

Uğur Adıgüzel (Tugay Mercan)

Sevgi Günay (Sinem Ünsal)

Müfide Adıgüzel (Suna Selen)

Asu Karahan (Selin Şekerci)

KIZIM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Sevilen Kızım dizisi, sahipsiz kalan küçük bir kız çocuğunun, sorumsuz büyükleri tarafından ortada bırakılmasını konu alıyor. Öykü(Beren Gökyıldız) 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir (Buğra Gülsoy); tam da Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Sorumsuz baba Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, mahkemenin verdiği kararı unutarak farklı hayaller peşinden koşar. Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir... Demir ve ortağı Uğur (Tugay Mercan) bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

KIZIM DİZİSİ TEK PARÇA HALİNDE NASIL VE NEREDEN İZLENİR?

 Kızım son bölümü tek parça halinde izlemek isteyen izleyiciler maalesef TV8 internet sitesi ya da Youtube hesabında diziyi tek parça halinde bulamıyor. Bunun çeşitli sebepleri var. Acun Medya'nın Blutv ile yaptığı anlaşma gereği diziyi artık kendi saati dışında tek parça halinde izlemek sadece Blutv üzerinden mümkün. Peki blutv üyeliği nasıl yapılır diyorsanız onun için bu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
hatice akalın - 6 gün önce
her sey para.bu nedir yaaa