İsmail Küçükkaya'dan 'zorunlu' açıklama

Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun misafir edileceği programın moderatörlüğünü kabul ettiği için linç girişimlerine maruz kalan İsmail Küçükkaya, konuyla ilgili "zorunlu" bir açıklama yaptı. Küçükkaya, Uğur Dündar'a geri adım attıran "sosyal medya linci"ne karşı "yılmayacağını" belirterek, hukuki yollara başvuracaklarını açıkladı.

İsmail Küçükkaya'dan 'zorunlu' açıklama
13 Haziran 2019 Perşembe 15:36

Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım ile HDP destekli Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu'nun misafir edileceği televizyon programının sunuculuğunu kabul ettiği için bazı CHP'liler tarafından sosyal medya üzerinden linç edilen İsmail Küçükkaya, "Zorunlu" bir açıklama yapmak durumunda kaldı.

CHP İBB Başkan Adayı İmamoğlu ile AK Parti adayı Yıldırım ortak yayınının moderatörü İsmail Küçükkaya, Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu.

Küçükkaya şunları yazdı:

Ben sosyal medya lincinden hiç etkilenmem. Yalanlarla dolu itibarsızlaştırma girişiminden de etkilenmem. Oooo neler gördüm ben. Demokrasi adına önemli bir görevim var. Hakkıyla yapacağımdan zerre kadar kimsenin kuşkusu olmasın. 

​Ben sosyal medya lincinden hiç etkilenmem ama avukatlarım bu yalanları yazan ve yayanlarla ilgili hukuki girişimlerde bulundu. Bu alçaklar hakkında suç duyurusunda bulunduk. Ayrıca tazminat davaları açıyoruz. Kimsenin yaptığı yanına kâr kalmayacak.

​Pazar akşamı büyük bir demokrasi şöleni bizi bekliyor.


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×