Dünyaca ünlü İranlı sanatçı albüm gelirini Türk takımına bağışladı

Dünyaca tanınan şarkıcı Baby Brown, yeni çıkardığı albümün bütün gelirlerini Eskişehirspor'a bağışladığını açıkladı.

Dünyaca ünlü İranlı sanatçı albüm gelirini Türk takımına bağışladı
02 Şubat 2019 Cumartesi 16:19

İranlı dünyaca ünlü şarkıcı Baby Brown, son çıkardığı albümün bütün gelirini bir Türk takımına bağışladı.

Ankaragücü maçı öncesi Eskişehirsporlular ile ES Store mağazasında buluştu. Yeni çıkarttığı şarkısının tüm gelirlerini Eskişehirspor’a bağışlayan Brown, gerçekleşen etkinlikte albüm tanıtım kartını imzaladı. Es Store Mağazasında gerçekleşen imza gününe İran asıllı Alman rap şarkıcı Baby Brown katıldı. Koyu Eskişehirsporlu olmasıyla bilinen Brown, yeni çıkarttığı şarkısının gelirlerinin tamamını Eskişehirspor’a bağışlayarak destek oldu.

Baby Brown

Eskişehir ve Eskişehirspor’la tanışma fırsatını menajeri Osman Taş sayesinde yakaladığını dile getiren rap sanatçısı Baby Brown, geleceğe dair Eskişehirspor ile ilgili projelerinin olduğu söyledi. İmza günü atmosferinin kendisi adına sevindirici olduğunu aktaran Brown, “Öncelikle Eskişehir’in çok güzel bir şehir olduğunu belirtmek istiyorum. Çok iyi arkadaşlarım var burada. Bunlardan biri de benim menajerim olan Osman Taş. Onunla birlikte çalışıyoruz. O beni Eskişehir’e getirdi. Eskişehir’den önce futbolla hiç ilgilenmiyordum. Ama o bana takımı ve taraftarları gösterdi. Taraftarlar gerçekten çok güçlü. Bundan dolayı Eskişehirspor’u çok seviyorum ve onları destekliyorum. Eskişehir; çok iyi oyunculara, çok güçlü bir taraftara, çok iyi insanlara sahip. Dediğim gibi Osman Taş ile çalışıyorum. Eskişehirspor hakkında bazı planlarımız var. Ben uluslararası bir rapçiyim. Eskişehirspor adına gelecekte planlarımız var. Belki bir şarkı yaparız. Sabah saatlerinde imza günü için birçok taraftar buraya geldi. İmza aldılar, fotoğraf çektirdiler. Eskişehirliler beni çok seviyor, ben de onları çok seviyorum. Burada çok iyi bir atmosfer vardı. Her şey harikaydı” şeklinde konuştu.

Sabah saat 10.00'da başlayan imza günü 4 saat sürdü. Etkinliğin ardından Eskişehirspor-Ankaragücü maçına da gideceğini belirten Brown, "Eskişehirspor’u destekleyerek tribünde olmayı seviyorum" dedi.


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×