Arka Sokaklar 509. Bölüm Full Canlı izle - Son Bölüm Tek Parça

Arka Sokaklar 509. Bölüm 15 Mart 2019 Cuma günü saat 20.00'de hayranlarının karşısına çıktı. Arka Sokaklar 509. Bölüm izleyenler yine aksiyon ve heyecan dolu dakikalar yaşayacak. Mesut'un başı bu kez çeteyle fena halde dertte. Çünkü bu kez oğlu çete tarafından kaçırılıyor. Çete bu yolla Mesut'u da rehin alıyor. Mesut Çete'nin elinden kurtulabilecek mi? Oğlunun hayatı için kendi hayatını ortaya koyan Mesut bakalım başarabilecek mi?

Arka Sokaklar 509. Bölüm Full Canlı izle - Son Bölüm Tek Parça
16 Mart 2019 Cumartesi 00:45

Arka Sokaklar 508. Bölüm 8 Mart 2019 Cuma akşamı saat 20.00'de sevenleriyle buluşuyor. Arka Sokaklar 509. Bölümde işten atılan bir adam intihara kalkışıyor. Arka Sokaklar son bölüm tek parça izleyenler, arabuluculuk sisteminin nasıl işe yaradığına tanıklık edecek. Ekip, tam zamanında yetişerek onu intihar etmekten kurtarıyor. Adam, Rıza Babanın önerdiği "Arabuluculuk Sistemi" ile tekrar iş hayatına dönüyor! Bahar, Volkan ve Arda devriye gezerken telsizden bir anons gelir. Adamın biri intihara kalkışmaktadır. Hemen olay yerine giden ekip adamı zar zor ikna ederler. Adam işten çıkartılmıştır ve ne tazminat almıştır, ne de yeni bir iş bulabilmiştir. Ailesini geçindiremeyen adan son çare olarak intiharı seçmiştir. Emniyete getirilen adam ile Rıza Baba ilgilenir. Ona yardımcı olacağını düşündüğü ve Adalet Bakanlığı’nca hayata geçirilen, mahkemelerin iş yükünü azaltan alternatif çözüm yollarından olan arabulucuk sistemini önerir. Arabulucu, işten çıkartılan adam ile eski patronu bir araya getirir. Patron, işlerinin eskiye nazaran daha iyi olduğunu söyler ve adamı tekrar işe alır. Böylelikle "Arabuluculuk Sistemi" bir kişinin daha hayatını kurtarmış olur.

Mesut, oğlunun acısıyla kendini iyice bırakıyor. Üzüntüsünden ne yapacağını bilemiyor. Kendini suçlayan Mesut, sonunda intihara bile teşebbüs ediyor. Son anda Hüsnü yetişerek Mesut'u tokatlıyor. Mesut'a bağırıp çağıran Hüsnü, onun kendine gelmesini sağlıyor.

Öte yandan Arka Sokaklar 508. Bölüm izleyenler Mesut'un içine düştüğü duruma üzülmüşlerdi. Mesut, oğlunun katiliyle hesaplaşmak istiyor. Polislik görevinden uzaklaştırıldığı için son derece üzgün olan Mesut, Derman'ı öldürmek istiyor. Ancak arkadaşları buna engel oluyor. Mesut, kalbinin kırıklığıyla arkadaşlarına sert çıkıyor. Arkadaşlarına sert çıkan Mesut, daha sonra Emniyet Müdürlüğü'nün merkezine giderek Derman'ı burada öldürmek istiyor. Arkadaşları Mesut ikna etmek için uzun uzun dil döküyor. Ancak uğraşları işe yaramıyor. Sonunda Rıza Baba devreye giriyor. Mesut'u azarlayarak merkezden ayrılmasını istiyor. Mesut'a, "Sen burada olmayı hakketmiyorsun" demesi ise Mesut'u çok daha kıracaktır. 

ARKA SOKAKLAR 509. BÖLÜM CANLI İZLE - SON BÖLÜM

ARKA SOKAKLAR 509. BÖLÜM CANLI İZLE - SON BÖLÜM

Ekip bu kez azılı bir çeteyle uğraşmak zorunda kalıyor. Ekibin eli kolu bu kez bağlı çünkü, operasyon düzenleyecekleri çete çok acımasız ve ellerinde Mesut'un oğlu var. Mesut oğlunu kurtarmak için kendi hayatını ortaya koyuyor. Mesut'u rehin alan çete ekipten kurtulabilecek mi? Arka Sokaklar son bölüm izleyenler yine dolu dolu vakit geçirecek.

Arka Sokaklar 507. Bölüm izleyenler yine heyecan ve aksiyon dolu sahnelere şahit olacak. 

Arka Sokaklar Son Bölüm izleyenler Mesut ve ekibinin uzun zamandır aradıkları çete lideri Derma'ı nasıl bulduğuna tanıklık edecek. 

Umut Bebeğin ölümünden dolayı son derece üzgün olan Mesut, Derman'ın peşine düşüyor. Hem de tek başına. Ancak bu karar onun başına büyük işler açacak. 

Mesut'un bu hareketi başta amirleri olmak üzere emniyet camiasını zor duruma düşürüyor. 

Ancak yine de Derman'ın saklandığı karanlık işlerin döndüğü mahalleye tek başına girmeyi başarıyor. Onun ardından mecbur kalan ekip de mahalleye dalmak zorunda kalıyor. Çıkan çatışmalardan sonra mahalle uyuşturucu satıcılarından ve çetecilerden temizleniyor. 

Mesut ve ekip uyuşturucu satıcısı Muhip'i yakalayarak gözlatına alıyor. 

Ancak Derman yakalanamıyor. 

Ancak ekip yine de Derman'ın paşini bırakmaz. 

ARKA SOKAKLAR 105. BÖLÜM CANLI İZLE - SON BÖLÜM

Arka Sokaklar 105 Bölüm İzle

ARKA SOKAKLAR 104. BÖLÜM FULL HD İZLE

Mesut, yıllar sonra bir kez daha dağlarda. Düşen helikopterden sağ kurtulan ancak teröristler tarafından rehin alınan yüzbaşının kurtarılması için düzenlene operasyona, tecrübeli olduğu için Mesut da dahil ediliyor. Mesut'un bu görevi kabul etmesi nişanlısıyla arasını açar. 

Arka Sokaklar Son Bölüm'de kadına şiddet teması da işlendiyor. Eşini silahla vurarak yaralayan biri kişi İstanbul polisini harekete geçiriyor.

ARKA SOKAKLAR 503. BÖLÜM İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Arka Sokaklar 503 Bölüm Son Bölüm İzle

Arka Sokaklar 502. Bölümü izlemenin iki yolu var. 

Birincisi Kanal D'nin kendi resmi internet sitesinden parça parça halinde. 

İkincisi ise BluTv'ye üye olarak reklamsız ve tek parça halinde izlemek mümkün. 

Blutv'ye üyelik ücret gerektiriyor.

Detayları bu makalede bulabilirsiniz.

Son bölümde ekip, Mesut'u terör örgütünün elinden kurtarmaya çalışıyor.

Mesut, doğuda yaptığı görev sırasında örgüt liderlerinden Reşo'yu karısı Dilan'ın önünde öldürmek zorunda kalıyor.

Bu olay yıllar sonra Mesut'un önüne yeniden çıkıyor.

Ölen teröristin karısı Mesut'tan intikam almak için İstanbul'a geliyor ve Mesut'u kaçırıyor.

Arkadaşları, Mesut'un telefonuna ulaşamayınca hayatından endişe duymaya başlıyor.

Köşe bucak onu aramaya başlayan ekip yavaş yavaş ona ulaşmaya başlıyor.

Bu sırada Mesut, Dilan'ın elinde işkence görüyor.

Götürüldüğü hurdalıkta onun için infaz emri verliyor.

Mesut, hurda bir arabanın içinde ölüme doğru giderken ekip ulaştığı ihbar sayesinde onu kurtarıyor.

ARKA SOKAKLAR 502. BÖLÜM İZLE FULL HD - SON BÖLÜM İZLE

Arka Sokaklar 501. Bölüm 28 Aralık 2018 Cuma günü saat 20.00'da sevenlerinin karşısına çıktı.

Arka Sokaklar 500. Bölüm'de Mesut Sinem ile dünya evine giriyordu.

Mesut'un dünya evine girme çabasının damgasını vurduğu 500. Bölüm'de keyifli anlar yaşandı. Mesut'un özellikle damatlık beğenmek için gittiği mağazada satıcıyla yaşadığı diyalog, satıcının tekme tokat dayak yemesiyle sonuçlandı. Satıcının Mesut'un göbeğine sık sık laf söylemesi Mesut'un tepesini atar. Mesut en sonunda dayanamaz satıcıya tekme tokat dalar. 

Hüsnü ise yeni tanıştığı komşusu Meryem ile başı dertte. Meryem Hüsnü'nün rüyalarına girmeye başlar, ancak Hüsnü ise hala eski eşi Suat'ın gölgesinden korkar durumda. 

ARKA SOKAKLAR 501. BÖLÜM CANLI İZLE

Arka Sokaklar 500. Bölüm tek parça izle

ARKA SOKAKLAR 500. BÖLÜM ÖZEL GÖSTERİM

ARKA SOKAKLAR 499. BÖLÜM'E DAMGASINI VURAN BAZI SAHNELER

 Arka Sokaklar son bölümde Hüsnü'nün başı fena halde dertte. Mahalleye yeni taşınan Meryem, Hüsnü'yü ziyaret eder. Bu sırada olaylar farklı bir seyir izler. Son bölümde Pınar intihara kalkışır neyse ki acilen hastaneye yetiştirilir. Ekip, Zeyno'nun rehin tutulduğu mahalleyi bulurlar. Evin lokasyonuda belli olduktan sonra Ali harekete geçer.

ARKA SOKAKLAR 499. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM

Yıllardır eskimeden ekranlarda kalmayı başaran Arka Sokaklar dizisi önümüzdeki 500. Bölümü ile seyircinin karşısına çıkacak?

ARKA SOKAKLAR 500. BÖLÜM FRAGMAN

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM TEK PARÇA VE REKLAMSIZ NASIL İZLENİR?

Arka Sokaklar dizisinin son bölümü de dahil bütün bölümlerini tek parça ve reklamsız izlemek mümkün.

Ancak bunun için blutv üyeliği yaptırmanız gerekiyor. Blutv üyeliğinin nasıl yapılacağını öğrenmek için ise bu makalemizi okuyabilirsiniz.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×