Amerika'da tır şoförlüğü yapmaya başlayan oyuncu kimdir?

Hadi ipucu sorusuyla ilgili yeni bir gelişme var. Hadi 4 Nisan 2019 Perşembe günü ilk ipucu sorusu, "“Yaprak Dökümü” ve “Kanıt” gibi televizyon dizilerindeki başarılı performansıyla tanınan bu oyuncu iki yıl önce Amerika'ya yerleşmişti. Bir süre işsiz kalan ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde Amerika'da eyaletler arası tır şoförlüğü yapmaya başladığını açıkladı. Sizce kimden bahsediyoruz?" oldu.

Amerika'da tır şoförlüğü yapmaya başlayan oyuncu kimdir?
04 Nisan 2019 Perşembe 09:56

Hadi ipucu sorusunun 4 Nisan 2019 Perşembe günü günün ilk yarışmasının cevabı belli oldu.

Hadi ipucu sorusu "Bugün sizlere dizi, sinema ve tiyatro oyunculuğu ile tanınan bir aktörümüzü soruyoruz sevgili hadiciler. “Yaprak Dökümü” ve “Kanıt” gibi televizyon dizilerindeki başarılı performansıyla tanınan bu oyuncu iki yıl önce Amerika'ya yerleşmişti. Bir süre işsiz kalan ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde Amerika'da eyaletler arası tır şoförlüğü yapmaya başladığını açıkladı. Sizce kimden bahsediyoruz?" oldu.

Peki Hadi ipucu cevabı nedir?

İşte ipucu cevabı: 

Tolga Karel.

Peki Tolga Karel kimdir?

Tolga Karel 1 Ekim 1978 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.

Tolga Karel dizi, sinema ve tiyatro oyunculuğu ile tanınan Türk aktördür.

Ayrıca şarkı sözü yazarlığı ve bestecilik de yapmıştır. “Karanlıktan gelen” ismini taşıyan film, başta “Yaprak Dökümü” olmak üzere ve “Kanıt” gibi televizyon dizilerindeki başarılı performansıyla internette fazlaca takip edilen sinema ve tiyatroculuk alanında yazdığı köşe yazıları ve Bulgaristan’da düzenlenen “Best Model” yarışmasından elde ettiği derece ile bilinir.

Tolga Karel üniversite eğitimine İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Fransız Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde başlamıştır.

Bu bölümde iki sene devam etmiş fakat sonra okulu bırakarak konservatuvarda okumaya karar vermiştir. Paris Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Tolga Karel Sinematografi ve Drama alanlarında eğitim görmüştür. Tolga Karel ayrıca yine Paris’te sinema ve tiyatro eleştirmenliği alanında yüksek ihtisas yapmıştır.

2014'te Star TV'de yayınlanan Survivor'da ünlüler takımında 102 gün kaldıktan sonra 9 Haziran 2014 günü elenmiştir.

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×