Göksu Öngören Özgür kimdir? Göksu Öngören Ögür aslen nerelidir, babası kimdir, evli mi, eşi kim, kimin kızı?

Göksu Öngören Özgür CNN Türk ekranlarında haber sunumu yapan spikerlerden biridir. Haber programlarını sunuumundaki kendine has tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Özgür'ün biyografisi merak ediliyor. Göksu Öngören Özgür kimdir? Göksu Öngören Ögür aslen nerelidir, babası kimdir, evli mi, eşi kim, kimi

Google Haberlere Abone ol
Göksu Öngören Özgür kimdir? Babası, eşi kim?

Göksu Öngören Özgür kimdir, aslen nerelidir, babası kimdir, evli mi, eşi kim, kimin kızı?, daha önce nerede çalıştı, nereden mezun, ihtisas alanı nedir soruları son dönemlerde CNN Türk ekranlarında "Ne Oluyor?" programını izleyen birçok kişi tarafından merakla soruluyor. Ekranların dikkat çeken sunucularından biri olan Özgür, gazetecilik hayatının yanı sıra özel hayatıyla merak ediliyor. Evliliği, eşi, çocuklar ve ailesi en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Göksu Öngören Özgür kimdir? Göksu Öngören Ögür aslen nerelidir, babası kimdir, evli mi, eşi kim, kimin kızı?

GÖKSU ÖNGÖREN ÖZGÜR KİMDİR?

İşte Göksu Öngören Özgür biyografisi veya özgeçmişi: 

Göksu Öngören Özgür kimdir, nerelidir?
Göksu Öngören Özgür kimdir, nerelidir?

 

Göksu Öngören Özgür 3 Eylül 1989 tarihinde asker bir babanın ikinci çocuğu olarak Diyarbakır'da doğdu. İlk okul ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı.

Üniversiteyi ise Beykent Üniversitesi İletişim fakültesi İletişim ve Tasarım bölümünde okudu. Üniversitede okuduğu sırada Trt Haber Merkezi'nde muhabir olarak çalışmaya başladı. 3 yılın ardından ekrana çıkmaya başladı. Lisans tezi için çalışmaya bir yıl ara vermek zorunda kaldı. Lisans tezini "Siyasal İletişim ve Propaganda" konusunda hazırladı. Mezuniyetinin ardından çeşitli yerel ve ulusal kanallarda çalıştı. Sunduğu haber bültenlerinin hem editörlüğünü hem de sunuculuğunu yaptı.

Göksu Öngören Özgür kimdir, nerelidir?
Göksu Öngören Özgür

 

TVEM kanalında 5 sene boyunca ana haberleri sundu ve haber müdürü olarak görev aldı. Haber bültenlerinin yanı sıra başka programları da hazırladı ve sundu. "Dünya Gündemi" programı ile birlikte başka ülkelerdeki siyasi, ekonomi ve yaşama dair haberleri ekrana yansıttı.

Göksu Öngören Özgür kimdir, nerelidir?
Göksu Öngören Özgür

 

"Her şeyin başı sağlık" programıyla alanında uzman doktorlarla birlikte insan sağlığına katkı sağlamak için önemli projelere imza attı.

Güzel sunucu hem Türkiye hem dünya tarihine yakından tanıklık ederek, bir çok önemli programda hem moderatörlük hem de editörlük yaptı.

Göksu Öngören Özgür kimdir, nerelidir?
Göksu Öngören Özgür

 

Özgür, doğayla iç içe yaşamayı seviyor. Ruhunu ve bedenini bu şekilde dinlendiriyor.

Hayvanlara düşkünlüğüyle biliniyor.

Evinde de evcil hayvanları var.

Barınak ziyaretlerine fazlasıyla önem veriyor.

Göksu Öngören Özgür, Cenk Özgür ile evlidir.

Aden adında bir erkek çocukları var.

Göksu Öngören Özgür'ün ailesi ve özel hayatı hakkında magazin dünyasında çok fazla bilgi bulunmuyor.


 

Yorumlar

67 allah umreye gitmesini ailesiyle nasip eylesin amin