GKN Kargo kimin? GKN Kargo sahibi kimdir?

GKN kargo kimin, sahibi kimdir soruları son günlerde firmayı görenler tarafından sıklıkla dile getiriliyor. Kargo şirketlerinin son derece önem kazandığı, özellikle pandemi döneminde önem kazanan taşımacılık sektöründe adını duyuran şirketlerden biri de GKN Kargo oldu. Peki, GKN Kargo kimin?

Google Haberlere Abone ol

GKN Karo kimin veya GKN Kargonun sahibi kimdir sorusu son günlerin popüler sorularından biri oldu; çünkü firma sıkça karşımıza çıkan markalardan biri oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle daha da büyük ihtiyaç haline gelen kargo taşımacılı sektörüne her geçen gün yeni iddialı firmalar dahil oluyor. Hala büyük bir açığı bulunan kargo sektöründe kaliteli hizmet firmaların sayısı da bir elin parmağını geçemeyecek derecede az. Türkiye genelinde bir sorun olan kargo taşımacılığı sektörüne yeni dahil olan firmalar bu nedenle önem taşıyor. Yeni firmaların ortaya koyduğu hizmetin kalitesi eskilerin de kendilerini düzeltmesine vesile olabilir. Yeni kurulan ya da sektörde adı yeni duyulan firmalardan biri de GKN Kargo oldu. Peki, GKN Kargo kimin, sahibi kimdir, kim tarafından ne zaman kuruldu? İşte bu sorulardan bazılarının cevapları: 

GKN Kargo'nun kendi resmi internet sitesinden edindiğimiz bilgilere göre firma, Aramex firmasının Bursa ve bölgesinde yetkili acentasıdır. Bütün dünyadan ithalat – ihracat hızlı kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. İhracat hareketleri Sabiha Gökçen Havalimanından, ithalat işlemleri ise hem Sabiha Gökçen hem de AHL den gerçekleştirmektedir. 

GKN Kargo ihracat işlemleri 2 saat , ithalat işlemleri ise 3-4 saat arasında tamamladığını belirtmektedir. Aynı zamanda mikro ihracat kapsamında taşıma gerçekleştirme yetkisi bulunuyor.

Türkiye’de gerçek anlamda, B2B ve B2C lojistik çözümler üretmek hedefi ile dağıtım, depolama, nakliye ve katma değerli müşteri hizmetleri süreçlerinini entegre hale getiren, teknoloji tabanlı lojistik hizmet üreten bir firmadır.

Firmanın, Ortadoğu, Almanya, İngiltere, Fransa, Benelux ve KKTC ülkelere hizmetleri bulunuyor. 

Firmanın sahibi hakkında ilan edilmiş bir isim bulunmuyor. Ancak firmanın internet adresinde firmanın müdürü olarak Gökhan Akyürek'in adı geçmektedir. 

Firmanın ismindeki GKN harflerinden yola çıkarak sahibinin de Gökhan Akyürek olduğu tahmin ediliyor. 

GKN Kargo sahibi olduğu tahmin edilen Gökhan Akyürek, firmanın resmi internet sitesindeki mesajında şunları sölüyor: 

GKN Kargo kimin? GKN Kargo sahibi kimdir?
GKN firmasının sahibi olduğu tahmin edilen Gökhan Akyürek firmanın aynı zamanda müdürü olarak görülmektedir.

 

"Biz, GKN Grubu olarak, marka olma rüyamızı; önce inanarak; ancak, inandığımız değerler uğrunda yılmadan mücadele ederek ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Ailemizin ve ailemizin bir parçası olan tüm çalışanlarımızın vazgeçilmez ilkesi olan dürüstlükten asla ödün vermedik.

Başarıya ulaşmanın sırrının, müşterilerimize misafirlerimiz gözüyle bakmak, çalışanlarımıza insani hassasiyetle davranmak olduğunun bilinciyle; ülke genelinde rekabet eden bir kurum olarak, temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve her gün geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Sürekli değişen dünyamızda başarılı girişimler, heves, azim, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneği ögelerinin hepsini bir arada ve dengeli kullanabilmeyi gerektiriyor. Çok büyük başarılarla sonuçlanan girişimlerin ortak özelliklerinin, araştırma ve geliştirmeye önemli pay ayırmak, finans kaynaklarını doğru yönlendirmek, piyasaya hâkim uzmanları firma bünyesinde barındırmak ve insan kaynaklarına gereken önemi vermek olduğu konusunda tüm yatırım dünyası hemfikirdir. Grubumuzun hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında da içimizde taşıdığımız girişimci ruhun ve bu hassas dengeleri doğru kurabilmenin payı büyüktür.

Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz, deneyimli çalışanlarımızla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek, kurumsal kimliğimizi hedef kitlemize başarılı bir şekilde yansıtmayı başarmaktadır. Ülke ekonomisi ve istihdama önem veren bir kurum olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yatırımlar yapmaya ve başarılarımızı artırarak sürdürmeye kararlıyız."


 MİNİK SİHİRBAZA BAK SEN

 

Yorumlar

Ahmetali Demirci hayırlı olsun