Giresun'da denizde boğulan çocuklar

- Piraziz ilçesinde serinlemek için girdikleri denizde kardeşi ile kuzeni boğulan, kendisi kurtarılarak hastaneye kaldırılan Furkan Memiş de yaşamını yitirdi

Google Haberlere Abone ol

GİRESUN (AA) - Giresun'un Piraziz ilçesinde serinlemek için girdikleri denizde kardeşi ile kuzeni boğulan, kendisi kurtarılarak hastaneye kaldırılan Furkan Memiş de hayatını kaybetti.

Bahçelievler Mahallesi Eğrice mevkisinde dün girdiği denizde akıntıya kapıldıktan bir süre sonra kurtarılan Furkan Memiş (7), Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesindeki yaşam mücadelesini kaybetti.

Furkan Memiş ile kardeşi Gürkan (6) ile kuzenleri Melih Memiş'in (7) cenazeleri, Piraziz Yenimahalle Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Bahçelievler Mahallesi Eğrice mevkisinde dün Furkan ve kardeşi Gürkan Memiş ile kuzenleri Melih Memiş serinlemek için girdikleri denizde akıntıya kapılarak kaybolmuştu. Vatandaşların ihbarı üzerine AFAD, AKUT, sahil güvenlik ve Giresun Belediyesi itfaiye ekipleri çalışma başlatmıştı. Arama çalışmalarında Furkan Memiş kurtarılmış, Gürkan Memiş ile Melih Memiş'in cesedine ulaşılmıştı.

Yorumlar