Getir nedir, kullananlar memnun mu, yorumlar

Getir nedir? Getir uygulamasını kullananlar memnun mu? Getir uygulaması yorumları, 10 dakikada siparişi kapıya götürmek gibi bir hedefle kurulan Getir uygulamasını merak eden vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol

Getir nedir, kullananlar memnun mu, yorumlar, Getir uygulamasını indirmek isteyenlerin son zamanlarda gündeminde olan konuların başında geliyor. Şimdilik sadece Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerde bulunan Getir, hem market hem de restorant alışverişlerine imkan sağlayan bir uygulama. 

Uygulama üzerinden verdiğiniz market alış verişlerinizi kapıya kadar getiren şirket bunun için minimum bir ücret alıyor. İlk siparişlere 20 TL hediye veren uygulama daha sonraki siparişlerde de indirimler uyguluyor. 60 TL ve üzeri alışverilerde müşteriden ücret almayan uygulama, aynı zamanda yemek siparişleri de alıyor. getir, getir yemek ve getir büyük gibi hizmetleri olan uygulamanın kullanıcılarının memnun olup olmadığı merak ediliyor. 

İşte yorumlar: 

Getir uygulamsını kullananlardan hem memnun olan hemde memnun olmayanlar var. Bazı yorumları sizler için derledik:

Play markette uygulamaya puan veren bir kullanıcı: 

"seni ozledik..." push mesaji ile yorum yazmami tetikleyen uygulama. ben haftalar oncesinden biraktim sizi! siparisim surekli 20 dakika gorunmesine ragmen 1 saatte gelmedi, kuryeyi aradim sirada daha cok paket var abla dedi. callcenter ukalalik yapti. uygulamanizi ilk kullananlardanim ama artik rakibinize gectim. en azindan bu sorunlari yasamiyorum. sevimli goruncem diye o pushlari atacaginiza sorunlarla ilgilenin. rekabetci piyasa hik diye gidersiniz valla yazik olur benden soylemesi. hadi bye!" ifadelerini kullanmış.

Bir diğer kullanıcı ise "Uygulama mükemmel, sistemi ve işleyişi güzel. Ürünlere zam gelmese de diğer harcamalarım(kira, elektrik, özellikle doğalgaz) belimi büktüğünden artık bana pahalı gelen bir uygulama oldu. Yaza doğru nasip olursa tekrar kullanırım" değerlendirmesinde bulunmuş.

Ürünün teslimat süresinden şikayetçi olan bir kullanıcı ise "Uzun zamandır kullandığım fakat artık asla kullanmayacağım bir program . Talep arttıkça ; teslimat süresi ve ürün fiyatları da arttı. Tahmini 8 dakika sonra teslimat gösterip 35 dakika sonra sipariş getiriyorlar . Müşteri hizmetleri arandığında ise asla yardımcı olunmuyor . Uzun teslim süresi , yüksek ürün fiyatları ve sinir harbi" demiş.

Getir İletişim ve Adresleri:

+90 (850) 532 50 50

info@getir.com

Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

 

Yorumlar