Zahide Yetiş'le 24 Mayıs 2019 Canlı İzle

Zahide Yetiş'le 24 Mayıs 2019 Cuma günü Show Tv ekranlarında yayınlanıyor. Zahide Yetiş'le bugün gece alt ıslatma problemi yaşayan çocuklar için ne yapmak gerekir sorusunun cevabı aranıyor.

Zahide Yetiş'le 24 Mayıs 2019 Canlı İzle
24 Mayıs 2019 Cuma 17:20

Zahide Yetiş'le 24 Mayıs 2019 Cuma günü Saat 15:00 itibari ile ekranlara geldi. Çocuklar için alt ıslatma probleminin nasıl çözümlenebileceği konusu konuşuluyor. 

Elif Korkmazel fırında patates püreli köfte tarifi veriyor.

ZAHİDE YETİŞ'LE 637. BÖLÜM CANLI İZLE - 24 MAYIS 2019 CUMA

ZAHİDE YETİŞ'LE 21 MAYIS SALI

Zahide Yetiş'le bugün tüp bebek tedavisinin detayları konuşulacak. Sevgican Hanımın hamile olduğu müjdesi canlı yayında verildi. 

Arı sütünün faydalarının konuşulan porgram birbirinden faydalı bilgilerle dolu. Ayrıca Elif Korkmazel tavuklu hünkar beğendi tarifi veriyor. Ayrıca tatlı olarak taş kadayıfı yapılacak.

Ayrıca hem diyet yapıp hem de diyet yapan kişilere sağlıklı öneriler var. aç kalınca sinirlenenler için tavsiyeler verilecek. 

Zahide Yetiş'le bugün tulumba tatlısı tarifi veriliyor. Arı sütü kolestrolü düşürmeye yardımcı olur mu sorusunun cevabının da aranacağı program yine birbirinden faydalı bilgilerle dolu.

Elif Korkmazel tulumba tatlısı tarifi ve püf noktalarını veriyor. Ayrıca arı sütünün faydalarının konuşulacağı programda tüp bebek uzman U lun Uluğ da çok önemli bilgiler verecek.

Dr. Feridun Kunak egzamadan kurtulmanın yollarını anlatıyor. Ayrıca uzmanında zayıflamaya yardımcı sahurda içilecek soğan çorbası tarifi veriliyor. Zahide Yetiş'le programında bugün egzama nedenleri ve tedavi yolları konuşuluyor.

Yemek blog yazarı Elif Korkmazel Sandal Böreği tarifi veriyor.

ZAHİDE YETİŞ VE MUSTAFA KARATAŞ'LA 112. BÖLÜM - 10 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA

ZAHİDE YETİŞ'LE 628. BÖLÜM CANLI İZLE - 8 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA

Op. Dr. Bora Şerifhan Alpaydın diz protezi aynı anda iki dizde uygulanabilir mi sorusunun cevabını veriyor. Elif Korkmazel bugün duvaklı pilav yapıyor. Ayrıca Oytun hoca hangi hastalığı olanlar oruç tutarsa iyi gelir sorusunun cevabı aranacak. Op. Dr. Bora Şerifhan Alpaydın diz ağrıları çeken kişileri ilgilendiren çok önemli açıklamalar yapıyor. 

Duvaklı Pilav Malzemeleri

 • 2 su bardağı prinç
 • 3 yemek kaşığı tereyağ
 • 5 yemek kaşığı zeytinyağ
 • 4 su bardağı sıcak su
 • Tuz
 • 1 adet kesme şeker
 • yarım limon

Zahide Yetiş'le 7 Mayıs Salı İzle - MUSTAFA KARATAŞ HOCA İLE

Zahide Yetiş'le Ramazan'ın ilk gününde Ramazan ayının faziletleri konuşuluyor. Ayrıca Elif Korkmazel hergüne bir iftar menüsü veriyor. Bugünkü ana yemek tarifi Sebzeli Dizme Köfte. Tatlı olarak cevizli Güllaç tarifi veriliyor. Ayrıca Prof. Dr. Timur Gürgan, çocuk sahibi olmak isteyenler ekran başına.

Ramazanda Kabızlık  Çekmemek için lif deposu Kase tarifi:

 • 4 yemek kaşığı yoğurt
 • 2 yemek kaşığı yulaf
 • 1 yemek kaşığı keten tohumu
 • 2 adet ayva
 • 1 yemek kaşığı kara üzüm

 Yemek yazarı Elif Korkmazel'den her güne bir iftar menüsü veriyor. Bugünkü iftar menüsünün ana yemeği patates oturtma. Ayrıca Ramazan ayında kabızlık çekmemek için ne yapmak gerekir cevabı konuşuluyor.

Şems Arslan hızlı saç uzamasını sağlayacak karışım tarifi veriyor.

Hızlı Saç Uzaması ve saçkırana karşı leylak yağı malzemeleri

 • 800 gr.. kavanoz
 • 1 su bardağı kurutulmuş leylak 
 • 1 çay bardağı meyan kökü
 • 600 gr. kantaron yağı

Zahide Yetiş'le bugün Şems Arslan hızlı saç uzaması ve saçkırana karşı karışım tarifi veriliyor.

ZAHİDE YETİŞ 1 MAYIS 2019 İZLE

ZAHİDE YETİŞ'LE 621. BÖLÜM CANLI İZLE - 29 NİSAN 2019 PAZARTESİ

Zahide Yetiş'le bugün zayıflayan ancak gıdılarından bir türlü kurtulamayan bayanlar için çözüm önerileri veriliyor. 
Zahide Yetiş'in bugünkü konuklarından biri Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu. Sperm azlığının neden kaynaklandığı ve arttırmak için bitkisel tedavi yöntemleri sunacak.

Zahide Yetiş'le bugün Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk oldu. Sperm sayısını arttıracak bitkisel kür önerileri sunan Saraçoğlu. Bu konuda sıkıntı yaşayan kişilere önerilerde bulundu. 

Cilt lekeleri ile ilgili sorun yaşayan kişiler için de önerilerde bulunulacak. Arıca Şems Arslan hızlı saç uzatma ile ilgili önerilerde bulunacak.

Zaahide Yetiş'le 25 Nisan Perşembe programında ağız sağlığından, damar sertliğine kadar pek çok rahatsızlığa faydalı olduğunu bildiğimiz sakız ağacının daha bir çok bilinmeyen faydası incelenecip izleyici ile paylaşılacak. Zahide Yetiş'le programında bugün pastırma yapmanın püf noktaları anlatılacak. Pastırma yaparken hangi et seçilmeli ve seçilen et ne kadar süre ile bekletilmeli? Pastırma yapmanın tüm detayları Zahide Yetiş'le programında. Doç. Dr. Oytun Erbaş Çeşmeye giderek sakız ağacını inceleyerek Zahide Yetiş'le izleyicilerine bilgiler aktardı.

ZAHİDE YETİŞ'LE 616. BÖLÜM CANLI İZLE - 23 NİSAN 2019 SALI

Zahide Yetiş izleyicisini yine ekrana kilitleyecek.Sumak vücuda nasıl bir etkiye gösteriyor. Sumak DNA tamir eden maddeleri içerdiğini öğreniyoruz. Kapsayisin nedir, ne işe yarar izleyici ile paylaşılıyor. Kanser savıcı maddelerin nasıl muhafaza edileceği gibi çok önemli bilgilere yer veriliyor.

Bu bölümde Prof. Dr. Bülent Tıraş konuk oldu. Bebeklerde gen ayırma ile ilgili tüm bilinmeyenler konuşuldu. Zahide Yetiş'le bugün göz ve kaş arasındaki boşluğun ne anlama geldiği konuşuluyor. Ayrıca bir ay boyunca çiğnen sakızın vücuda nasıl bir etkisi olduğu konuşuluyor. Ayrıca Zahide Yetiş'e katılan uzman kanserojen gıdlar ve kansere etkenleri de detaylı bir şekilde izleyiciye aktarılıyor. Ayrıca Antep Kebabı tarifi verilen program yine bilgilerle doluydu.

Zahide Yetiş'le izleyicileri bugün kumlu pasta nasıl yapılır ve püf noktaları nelerdir sorularının cevaplarını da bulacak.

Zahide Yetiş'le programında insülin direncine karşı ne yapmak gerektiği konuşulacak. İnsülin direncine karşı ne yapmak gerekiyor? Stresle başa çıkmanın yolları nelerdir? Sağlıklı yaşam için 3 altın kural ne? gibi soruların cevaplarının bulunacağı programda ayrıca baş ağrısının ne zaman tehlikeli bir hal aldığı da konuşuluyor.

Zahide Yetiş'le ekibi en lezzetli köy ekmeğinin peşine düştü.

ZAHİDE YETİŞ'LE 614. BÖLÜM 18 NİSAN PERŞEMBE FULL HD İZLE

ZAHİDE YETİŞ'LE 613. BÖLÜM 17 NİSAN ÇARŞAMBA FULL HD İZLE

Bugün pratik rulo pasta yapılacak. Ayrıca 109 yaşındaki ok atan, atvye binen süper dedenin sağlık sırlarına yer verilecek.  Dr. Fevzi Özgünel kabızlık sorununa çare olacak tavsiyelerde bulunuyor. 

ZAHİDE YETİŞ'LE 612. BÖLÜM 16 NİSAN SALI FULL HD İZLE

ZAHİDE YETİŞ'LE 611. BÖLÜM 15 NİSAN FULL HD İZLE

Bugün Uzman Dr. Ender Saraç konuk oluyor. Ender Saraç 1 günde ödem atmanın yollarını anlatacak. Zahide Yetiş izlemek isteyenler aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Beynimizi daha etkili nasıl kullanırız sorusunun cevabının da aranacak olan Zahide Yetiş bugün yine dopdolu. Amino asit eksikliği vücutta tahmin edilemeyecek sıkıntılara yol açıyor. Sebepleri izlemek için takipte kalın.

ZAHİDE YETİŞ'LE 610. BÖLÜM 10 NİSAN FULL HD İZLE

ZAHİDE YETİŞ'LE 606. BÖLÜM 4 NİSAN PERŞEMBE FULL HD İZLE

Dün yayınlanan Zahide Yetiş'le programında Doç Dr. Oytun Erbaş konuk oldu ve sağlıklı beslenme konusunda çok önemli uyarılarda bulundu. Kahve telvesinin ne gibi faydaları var kadınlar için çok önemli bilgiler yer alan program izleyiciler tarafından beğeni ile takip edildi. Fitoterapinin kanser üzerine etkileri de bugün Zahide Yetiş'le de konuşuldu.

Hanımlar için güzellik sırları paylaşılan programın tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Bugün 4 Nisan Perşembe Zahide Yetiş'le 604. Bölüm izileyiciler için ekranlara geldi. 

ZAHİDE YETİŞ'LE 605. BÖLÜM 3 NİSAN 2019 - SON BÖLÜM TEK PARÇA

ZAHİDE YETİŞ'LE 2 NİSAN 2019 İZLE TEK PARÇA


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Nihavent Uslular - 2 ay önce
Merhabalar
Sizlerden bir ricamiz olack eğer mumkun ise o kadr cok mutlu edersiniz ki bizi anlatamam annemiz 130 kg civarnda,şeker hastasi ,kua ve ve idrarini tutamam gibi bir sorunumuz var .yaşamindaki bağzinseylerden dolayi kendini tamamen hayata karsi hic bir beklentisi olmadan kendi hic caba sarf etmiyor butun umidi kesilmiş gbi ama aslinda normalde kolej mezunu ve parti calişmalari da olmuşu yani cok aktifti bu durumunu bildğimiz icin biizim ve kendinin zoruna gidiyor hic bor sey yapamamasiii pisiklojik bir destekte lazim bize yani annnemize kendo daha cok genc aslinda bizim onunla yaşayacagimiz cok sey var biz annemle alış veriş yapmak istiyoruzz biz annemizle ve torunluriyla parka gitmek istiyruzz bize ne olur yardimci olunnn kendi sadece evin icinde ben calişiyrum diger kardesimde sehir disinda bulunmakta elimizden geldgi kadr destek olmaya çalışıyoruz fakat kendi kendinin tek basina cok fazla ihtiyaclarini karilayamaz haldee tek umudumuz sizsiniz bizim sesimizi duyarsaniz duyurmayi başarabilirsek cokkk sevinirizz
Avatar
Bilinmeyen - 1 ay önce
Ben sizi hiç sevmiyorum