Sürat Kargo gönderi takibi: Posta, kargo, yurt içi, yurt dışı gönderiler

Kargo göndermek firmalarından olan Sürat kargo, önemli kargo firmalarından biridir. Sürat Kargo gönderi Takip ve Sürat Kargo Takip Nasıl Yapılmaktadır? Sürat, PTT kargo, MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, UPS ve USPS Tracking firmalarına vermiş olduğunuz kargolarınızı Gönderi takibi sistemi ile yakından takip edebilirsiniz. Kargoya verdiğiniz gönderinizi tam zamanında yetiştirebilmek ve bu yetiştirme sürecinde, kargonuzu istediğin zaman ve istediğiniz yerde takip edebilmenizi sağlayan kargo takip sistemi bütün firmalar tarafından kullanılmaktadır...

Sürat Kargo gönderi takibi: Posta, kargo, yurt içi, yurt dışı gönderiler
01 Mayıs 2019 Çarşamba 12:40

Sürat Kargo Gönderi Takibi; Kargo Takip Nasıl Yapılmaktadır? Sürat, PTT kargo, MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, UPS ve USPS Tracking firmalarına vermiş olduğunuz kargolarınızı Gönderi takibi sistemi ile yakından takip edebilirsiniz. Kargoya verdiğiniz gönderinizi tam zamanında yetiştirebilmek ve bu yetiştirme sürecinde, kargonuzu istediğin zaman ve istediğiniz yerde takip edebilmenizi sağlayan kargo takip sistemi bütün firmalar tarafından kullanılmaktadır...

Sürat Kargo çalışma saatleri

Sürat Kargo çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 09.00’da başlar ve Kapanış saati olan 18.30’a kadar hizmet vermeye devam eder. Hafta sonu cumartesi günleri 09.00’dan 14.30’a kadar hizmet vermeye devam eden kargo, Pazar günleri hizmet vermemektedir. Sürat Kargo Doğu illerimizde hafta içi 08.30 dan 18.00’a kadar hizmet vermeye devam ederken, Cumartesi günleri yine 08.30’dan 14.00’a kadar hizmet vermektedir.

Sürat Kargo merkez binası, Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No: 31 Bağcılar/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Sürat Kargo merkez şubesine 212 410 30 30 numaralı telefon aracılığıyla veya 212 410 30 31 faks numarasıyla erişebilirsiniz.

Sürat Kargo

Kargom Nerede

PTT

takibi için tıklayın.

ve takibi için tıklayın.

MNG Kargo

Yurt içi ve yurt dışı kargo ve gönderi takibi için tıklayın.

Yurtiçi Kargo

Yurt içi ve yurt dışı kargo ve gönderi takibi için tıklayın.

Aras Kargo

Yurt içi ve yurt dışı kargo takibi için tıklayın.

UPS

Yurt içi ve yurt dışı kargo takibi için tıklayın.

USPS Tracking

Yurt dışı kargo takibi için tıklayın.

ptt kargo takip

PTT Kargo, Türkiye'nin en büyük nakliye kuruluşlarından biridir. PTT; vermiş olduğunuz kargoları takip etmenizi ve kargolarınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman takip etmenizi sağlayan kargo takip sistemi kullanmaktadır.

PTT Kargo Takip İşlemleri Nasıl Gerçekleşmektedir?

PTT, Türkiye'nin her bölgesine her il ve aynı zamanda her ilçesine kargo gönderme kapasitesine sahiptir. PTT, hem uygun fiyatlı olması hem de hızlı olması nedeniyle vatandaşlar tarafından ilgi gören bir kuruluştur. PTT kargo takibini yapmak için; Kargonuzu teslim ettikten sonra kargo takip numarası verilir.

PTT Kargo Takip Numarası İle Neler Yapılabilir?

PTT kargo takip numarası ile kargoların tam olarak nerede ve ne zaman olduğunu görebilirsiniz. PTT'nin herhangi bir şubesinden, kargolarınızı PTT web sitesinden internet üzerinden teslim ettikten sonra size verilen gönderi Takip Numarasını bulabilirsiniz. Ancak, bu işlemi gerçekleştirmek için internet hesabınız yoksa, PTT şubelerinden elde ettiğiniz tüm bilgileri, size verilen Kargo Takip Numarası ile öğrenebilirsiniz. Size gelen kargolar veya tüm kargolarda verilen barkod numarası ile size çok fazla bilgi sahibiz. Sistemde barkod numarasını girerseniz; Gönderi ile ilgili en son bilgileri, kargo havalesi bilgilerini, gönderilecek gönderinin tüm bilgilerini, sevkıyat tarihini, alıcının bilgilerini, göndericinin bilgilerini, kargo tipini görebilirsiniz.

İnternet Üzerinden PTT Kargo Takibi Nasıl Yapılmaktadır?

www.gonderitakip.ptt.gov.tr internet adresini kullanarak, kargonuzun ulaşıp ulaşmadığını, tam olarak nerede olduğunu, eğer kabul edilmemişse geri gönderilip gönderilmediğini, yine çok kısa bir sürede öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz. TC kimlik numaranızla ya da size verilen kargo takip numarasını kullanarak sisteme girdikten sonra, güvenlik kodunu da doğru girmeniz ile birlikte tüm bu bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gönderinizle ilgili herhangi bir aksiliğin yaşanması durumunda, tekrar aynı kargo takip numarasıyla durumdan haberdar olabilir ve PTT şubesi aracılığıyla duruma müdahale edebilirsiniz.


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×