Şırnak'ta polis ile vatandaş bayramlaştı

- Uygulama noktalarında nöbet tutan güvenlik güçleri, kontrol ettikleri araçlardaki yolcuların bayramını kutlayarak şeker ikram etti

Şırnak'ta polis ile vatandaş bayramlaştı
25 Haziran 2017 Pazar 17:15

ŞIRNAK (AA) - Şırnak polisi, kente giriş yapan vatandaşla bayramlaştı.

Şırnak-Cizre karayolu 5. kilometresinde görev yapan polis ekibi, uygulama noktasına gelen vatandaşla bayramlaştıktan sonra şeker ve kolonya ikram etti.

Güvenlikleri dolayısıyla uygulamadan memnun olan Şırnaklılar, güvenlik güçlerine nazik davranışları dolayısıyla teşekkür etti.

Şırnaklı Bayram Yılmaz, bayram sevinci yaşadıklarını belirterek, polislerin ikramları karşısında çok mutlu olduklarını söyledi.

Güvenlik için uygulama noktalarında yapılan kontrollerin önemine vurgu yapan Yılmaz, "Halkın can ve mal güvenliğini sağlamak için bu uygulamalar önemlidir. Uygulamadan çok memnunuz. Bugünün bayram olması ve görevli arkadaşların bize şeker ve kolonya ikram edip bayramımızı kutlaması bizleri memnun etti." dedi.

Kent sakini Serdar Uçar da güvenlik güçlerinin kontrol sırasında bayramlarını kutlayarak ikramda bulunmasının önemine işaret ederek, "Gurur duydum. Böyle uygulamaların devamını diliyoruz." ifadesini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×