Setur’un Sabiha Gökçen'deki Duty Free mağazası yenilendi

- Setur Duty Free, Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katındaki mağazasını büyüterek yeniledi

Setur’un Sabiha Gökçen'deki Duty Free mağazası yenilendi
12 Nisan 2018 Perşembe 12:14

İSTANBUL (AA) - Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en büyük markalarından olan Setur Duty Free, Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katındaki mağazasını büyüterek yeniledi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Setur Duty Free, Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katındaki mağazasını büyüterek yeniledi. Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katında yaklaşık 10 yıldır 2 ayrı mağaza ile yolculara hizmet veren Setur Duty Free, bu mağazalarını birleştirerek hem yaklaşık 500 metrekare daha büyük bir alana kavuştu hem de ziyaretçilerine çok daha açık, ferah ve modern bir alışveriş deneyimi sunmaya başladı.

Setur’un yenilenen Duty Free mağazasında hem mevcut markalara daha fazla alan açıldı hem de yeni markalara yer verme imkanı sağlandı. Yenilenen mağazasındaki kasa sayısını da 8’den 14’e çıkartan Setur, böylece çok daha ferah, zengin ve hızlı bir alışveriş deneyimi sunmaya başladı.

3 fazda toplam 4,5 ay süren yenileme çalışmaları sonucunda açılan yeni Duty Free mağazası, toplam bin 444 metrekare alan üzerinde, 14 binden fazla ürün çeşidini kaçırılmayacak fiyatlarla sunuyor.

Yolcular, Sabiha Gökçen Havalimanına gelmeden önce sipariş verme imkanı sağlayan seturdutyfree.com Pre-Order web sitesini de kullanabiliyor. Yolcular mağazaya geldiklerinde önceden hazırlanmış olan ürünlerinin ödemesini Pre Order Teslim ve Ödeme noktasında yaparak, alışverişlerini hızlıca tamamlayabiliyor.

Siteye üye olarak ön sipariş veren yolcular, ilk siparişlerinde Sabiha Gökçen Setur Duty Free mağazalarındaki avantajlı fiyatların yanı sıra ayrıca ilk siparişte ekstra yüzde 20 indirim hakkı da kazanıyor.

Alkollü ürünler ve sigara dışında, Sabiha Gökçen Setur Duty Free’de satışa sunulan parfüm, kozmetik, cilt bakımı, gıda ve şekerleme, oyuncak, butik aksesuar ve elektronik kategorisindeki tüm ürünler için ön siparişin kabul edildiği web sitesinde ön siparişler, yolcuların uçuşlarından iki saat öncesine kadar yapılabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Setur’un Duty Free’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arzu Bozkurt Atalay, şunları kaydetti:

“Yenilenen mağazamızda müşterilerimize yürüyüş yolları üzerinde çok daha konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Dijital ekranlarımız üzerinden en hesaplı fırsatları tanıtarak, müşterilerimizin piyasa şartlarından çok daha uygun fiyatlar veren kampanyalarla alışverişlerini keyifli hale getiriyoruz. Avrupa’daki örneklerinin en büyüklerinden biri olan mağazamızın, İstanbul’a Sabiha Gökçen’den giriş yapan tüm misafirlerimiz için unutulmaz bir müşteri deneyimi sunmasını diliyoruz.”


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×