Nuray Sayarı 15 - 22 Nisan 2019 haftalık burç yorumları

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı haftalık burç yorumlarını sizler için derledik. Nuray Sayarı 15 - 22 Nisan 2019 haftalık burç yorumlarını yayınlandı. Sayarı burç yorumları, haftalık bütün burçların tek tek değerlendirmelerini sizler için derledik. Bu hafta burçları duygusal, para, ve aşk hayatında neler bekliyor, Sayarı Hayatta Her şey Var programında burçları yorumladı. Nuray Sayarı bu hafta Oğlak burçlarını uyarıyor, ev kazalarına karşı dikkatli olun. Bu hafta dolunay haftası. Yaklaşık 15 gün sürecek olan dolunay hayatlarda gizli saklı olan ne varsa ortaya çıkacak. Bu ayrılmaz dediğimiz pek çok kişide ayrılık meydana gelebilir. Değişimler haftası bu hafta. Merkür balık burcundan ayrılıp koç burcuna geçiyor. Buda pek çok değişikliği beraberinde getirecek.

Nuray Sayarı 15 - 22 Nisan 2019 haftalık burç yorumları
19 Nisan 2019 Cuma 18:00

Nuray Sayarı 15 - 22 Nisan 2019 haftalık burç yorumları. Beyaz Tv de yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında Pazartesi günleri tüm haftanın burçlarının yorumunu yapan Nuray Sayarı bu haftada burçlar hakkında çok önemli tespitlerde bulundu. Oğlak burçlarını ev kazalarına karşı uyarıda bulunan Nuray Sayarı, kova burçları için de aşk hayatında dikkatli olmaları gerektiğini söyledi. Nuray Sayarı tüm burçları yorumladı. Merkür balık burcundan ayrılıp koç burcuna geçiş yapıyor. Büyük değişiklikler burçları bekliyor. Olmaz dediklerimizin olacağı bir haftadayız. Tüm burçlar ve gezegenlerin durumu hakkında yorumlar..

Burçlar gezegenlerin ve gökyüzündeki hareketlerin insanın fizyolojik ve ruhsal hayatına etkilerini anlatır. Astroloji Uzmanları tarafından incelenene gökyüzü hareketleri insanların fizyolojik ve psikolojik yaşamına etki ediyor. Burçların insanların yaşamına olan etkisini ünlü Astrolog Nuray Sayarı yorumluyor. Nuray Sayarı burç yorumları en çok takip edilen Astrologlardan biridir. Nuray Sayarı'nın bu hafta burçları bekleyen gelişmeler hakkında yorumlanırını hem okuyup hem de dinleyebilirsiniz. 15 - 22 Nisan 2019 Nuray Sayarı burç yorumlarını sizler için derledik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumları:

NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 15 - 22 NİSAN 2019

Hayatta Her Şey Var programında ekranlara gelen Nuray Sayarı bu hafta burçları neler beklediğini söyledi. Koç, Boğa, ikizler, yengeç, terazi, başak, oğlak, balık bu hafta burçları neler bekliyor. İşte Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları:

NURAY SAYARI KOÇ BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

Fazla açık sözlü ve direk konuşmalarınız belirsizlikleri ortadan kaldırabilir.. Hızlı bir tempo ile başladığını bu hafta kendinizi ifade etmek istediğiniz herşeyi ifade edebileceksiniz. Haftaya kötü başladınız ancak herşeyi tersine çevirmek sizin elinizde. Dolunay size pek çok değişim getirecek. eşinizle bir sorun yaşıyorsanız ağlayarak kendinizi ifade etmeyin. direk ne söylemek istiyorsanız planlayarak açıkça konuşun. Ağlayarak asla kendinizi anlatmayın. Gözyaşlarınız samimiyetsiz görülebilir. Buna özen gösterdiğiniz takdirde karşınızdaki kişiden yalnış anlamaların önüne geçebilir. Ağlarsanız haksızlıklara uğrayabilirsiniz. Koçlar kimsenin size acıması için uğraşmayın. Güçlü kadın güçlü adam görüntüsü vermeye özen gösterin. Dolunay sizi duygusallığa sürükleyecek. Bunu başarırsanız kazanan siz olursunuz. Yaşadıklarınızı kabule geçin. Başınıza ne gelirse gelsin nedenlerini düşünün duygusallık modundan çıkın ve mantık moduna geçin. Koç burçları bu hafta derin bir nefes alın. Sen kendini kandırırsan duyguların bir süre sonra zihninin içinde gerçekmiş gibi benimseyecek. Bunu başarabilirseniz ilişkilerinizde yeni bir sayfa açılacak.

Koçlara Spot: Duygusallıktan uzak kalın.

Aşk      ✭✭✭✭

Para    ✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭✭

NURAY SAYARI BOĞA BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

Boğa burçları bu hafta neler duyacak neler. İlişkilerinizde yaşadığınız zorluklardan dolayı artık kafamı ne bir kadına ne bir beye takıcam işime odaklanacağım diyeceğiniz bir haftadasınız. Kimseyi hayatımın merkezine koymamalıyım düşüncesi ile hareket edeceksiniz. Duygularınıza oldukça dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Sağlığınızı da ihmal etmeyin. İlişkilerinizde yaşadığınız zorlanmaları ve belirsizlikleri ortadan kaldıracaksınız. Hayatınızın merkezine kimseyi koymaymayı düstur edineceksiniz. Sosyal ilişkilerinizde ve çevre ile iletişiminizde gizlenen saklanan gizli kalan konular gündeminizi meşgul edebilir. Duymadığınızı duyduğunuzda kendinize güven duymaya özen gösterin. Başkalarının ne düşündüpğüne asla kafanıza takmayın. Arkanızdan konuşulanlar önünüze gelebilir bu sizi üzmesin. eşinizle ilgili şüpheleriniz varsa gerçekten aldatılıp aldatılmadığınızı görecek ve yüzleşeceksiniz. Dolunay gerçekleri görüp vermeniz gereken kararları önünüze getirecek. Dolunay size işten ayrılma düşünceleri de verebilir. Ancak dikkatli karar verin.

Yatırımlarınızla ilgili araştırma yaparak hareket edin. sAğlığınızı bu hafta asla ihmal etmeyin. Mutlaka önemseyin. Bir check up yaptırabilirsiniz. 

Boğalara Spot:  Hayatınızın merkezinde siz kalın.

Aşk      ✭✭✭

Para    ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭✭

NURAY SAYARI İKİZLER BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

İkizler burcu bu hafta yeni sorumluluklar almak isteyebilir buda yeni sorunları beraberinde getirebilir. İş hayatında gördüğünüz destek eğer inanırsanız size iyi gelebilir. İkizler bu hafta evlilikte ilişkide beraberlikte karşısındakini mutlu ederek mutlu olmayı bırakırsa çok pişman olacak. Beni ne mutlu ediyor sorusunun cevabını bulmalısınız. Dolunay bu hafta kendinizi tanımanız konusunda uyarıyor. Neden sürekli yarı yolda bırakılıp haksızlığa uğradınız bunun cevabını arayacaksınız. İkizler burcuysanız kalablıkta yaşıyorum ama neden yalnızım sorusunu kendinize soracaksınız. Kendim için ne yaptım sorusuna konsantre olursanız dolunay size bunun cevabını verecek. Gördüğünüz ilgi ve sevgiyi samimi mi diye sorguladığınız takdirde aldığınız destek ve yardımlardan istediğiniz mutluluğu bulamayacaksınız. Yeni sorumluluklar yeni problemler getirebilir. Kendinizi hazır hissetmedğiniz değişimlere asla girmeyin. Mümkün olduğunda kendinizi mutlu etmeye konsantre olun. Bu hafta aile büyükleri ile sorunlarda yaşayabilirsiniz. Eleştiriler ve tartışmalar uzun süreli küslüklere sebep olabilir. dikkatli olun.

Eleştiriyi dinleyin gerçekten tepki koymak istiyorsanız karşınızdakinin hakkı varmı yok mu mutlaka düşünün düşünmeden tartışma oluşturmayın. Bunlara dikkat ederseniz yıldızlarınız beşe çıkabilir. Yoksa pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Aşkta kıskanç olmayın, güvensiz tavırlar sergilemeyin, konuşmak yerine iyi bir dinleyici olun bu hafta susmak size çok şey kazandıracak. İş ve kariyer konularında güven çok önemli. Sağlıkta sinir sistemine çok dikkat edin. Sinirlerinizi bozmayın. Böyle durumda en hareketli müzikler dinleyin dramdan uzaklaşın. Tabi en başta dua edin. Yürüyüş yapın.

İkizlere Spot: Kendinizi doldurmayın.

Aşk  ✭

Para    ✭

Sağlık ✭

NURAY SAYARI YENGEÇ BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

Özel hayatında sağlam yürüyüşlerine devam ediyor. Duyduğunuz güven artıyor. Beraberliğinize karşı güveniniz artacak. Yaşam yolunuz şaşmayacak. Sizi üzen herşeyi duygu ve düşüncelerinizden uzaklaştırıyorsunuz. Çevreniz tarafından biraz kibirli gibi gözükebilirsiniz. Güçlü olduğunuzu kaldıramayan kişiler olacabilir. Yapmanız gereken arkanızdan konuşulanlar sizi ilgilendirmiyor. Dedikodu taşıyanlara bana söyleme duymak istemiyorum deyin. Yaptığınız tüm yanlışlar evlatlarınıza miras kalır. Duyduğunuz dedikodulara taşıyıcılık yapmayın. Dedikoduyu kesinlikle dinlemeyin susturun. Ev ile ilgili radikal değişimler yapabilirsiniz. Eşya değişikliğine gidebilirsiniz. Hem para hem de yenilikler hayatınıza girecek. Ve bu yenilikler size güzellikler getirecek. Çvre değişimine etki edecek olan Dolunay size güzellikler getirecek. Duygu ve sevgileriniz bu hafta çok güçlenecek. Algılarınız ve dikkatleriniz çok artacak. Yengeç burcu bir hanımla evliyseniz aman sakın birşey gizlemeyin çünkü önüne gidecek bütün gerçekler. Gizli saklı işler su yüzüne çıkıyor. İŞ ve kariyer konusunda sorumluluklarınız artacak buda gelirinizin artmasına da sebep olacak.

Yengeçlere Spot: Hakkınızdaki yapılan konuşmalara kulaklarınızı tıkayın.

Aşk      ✭✭✭✭✭ 

Para    ✭✭✭✭

Sağlık ✭✭

NURAY SAYARI ASLAN BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

Aslanlar bu hafta dolunay etkisinde kalacak. Yakın çevre arkadaş kardeş iş ve çevre ile ilgili biraz sansasyon oluşabilir. Evli bir Aslan burcuysanız eşinizi arkadaşlarından kıskanabilirsiniz. Evli olan aslanlar eşilerinin görüşmek istemediği kişileri çevrenizden uzak tutunki ilişkinizin dağılmasına sebep olmasın. Eşiniz arkadaşını bana tercih mi ediyorsun diyebilir. Dikkatli olun. Maddi konularda hasassasiyetinizi koruyorsunuz. Harcıyımmı harcamıyım düşüncesi kıtlık bilinci oluşturur. Yokken de var deyin. Yok yok diye diye yok olur. Var deyin bereket enerjisi artsın. 

ıskançlık enerjisinden de uzak durun. Kalbi boş olan aslanlar katılacakları ortamlarda enerji alacağı kişiler ile karşılaşabilir. Lütfen bu yeni aşkı sakin sakin yaşayın bir an sahiplenip hüküm kurmayın üstünde geleni kaçırmayın. Sağlık ve sıhhat konusunda motivasyonunuzu yüksek tutmanız gerekiyor. Şüphe ve endişe durumları yaşayacağınız için ruhsal gerilim yaşamazsınız eğer motivasyonunuz yüksekse. Sinir hastalığına yakalayıp sakın sen zaten deliydin dedirtmeyin.

Aslanlara Spot: Motivasyonunuzu yüksek tutun. Her konuda. 

Aşk      ✭✭

Para    ✭✭✭✭✭ 

Sağlık ✭✭✭✭✭ 

NURAY SAYARI BAŞAK BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

Dolunay haftası Başak burçlarına beklenen paralar gelecek. İşinizde maddi yükseliş beklentiniz varsa gökyüzü fırsatlar ayağınıza gelecek diyor. İmkanlar önünüze seriliyor. Özellikle parasal konularda yaşanacak ani yükselmeler kendinize olan güvenini de artmasını sağlayacak. Duygu ve düşünce olarak kurduğunuz işin geleceği muazzam olacak. Bu dönem maddi artışınız yaşamsal enerjinizi de arttıracak. ÖDemeler giderek biriktiyse gelen paralarla ödemeleriniz kolaylıkla yapacaksınız. Planınız dışında gelişen maddi zorluklardan arınıyorsunuz bu hafta. 

Arkadaşlıklar konusunda ve eğitim konusunda dikkatinizi çok arttırmanız gereken bir haftadasınız. Öğrenci bir başaksanız motivasyonunuzu arttırın buda dikkatinizi toplamınıza yardımcı olacak. Engelleri ortadan kaldırmak için konsantrasyonunuzu artıracak renkler giyin. Mavi, sarı renk gibi. Aqua marit taşı konsatrasyonu arttırr onu takabilirsiniz. Özellikle mavi giyinebilirsiniz. 

Başak burçları için Perşembe gününe kadaar kazalara karşı dikkatli olun. Dikkatli olursanız zorluklar ortadan kalkar. Kariyer konusunda iş değiştirmeyi planlıyorsanız bu hafta başarı sizi bekliyor.

Başaklara Spot: Konsantrasyonunuz her konuda arttırın. 

Aşk      ✭✭✭✭✭

Para    ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭✭

NURAY SAYARI TERAZİ BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

Dolunay terazi burcunda. Ay burcu terazi olanların psikolojilerine çok dikkat etmeleri gerekiyor. Dolunay cesaret verir. Dolunay ve psikolojimizi yönetir, anne ile ilişkimizi yönetir. Dolunayın etkisi 15 gün sürecek. Terazilerin ikili ilişkilerinde çok hareketli bir hafta olacak. Tartışmayın konuşun. Terazi beyleri dengesizliklerinizi kaderleştirmeyin. Dengeli olun. Terazi kadını ise tutukuludur. Çevrenizdekilerin mutluluğu ile mutlu olurken ikili ilişkilerde ayrılıklara girebilirsiniz. Dağılmalar yaşayabilirsiniz dikkkatli olun. Bekar bir terazi burcuysanız görücü gelebilir, kısmet çıkabilir bu hafta güzel haberler olabilir. Hayatınızı değiştiren kişi ile karşılaşabilirsiniz. Evli iseniz ise geçmişteki problemleri mevzu etmemeye dikkat edin. gEçmişle uğraşmayı bırakınki dağılmalar yaşamayasınız. Geçmişi söz konusu etmeyin. Memenun olmadığınız ne varsa konuşarak çözümlemeye çalışın. Partnerinizle ilgili fark etmediğiniz bir noktayı görmeniz mümkün. Fark edilmemeiş olayları görebilirsiniz bu hafta. Bunun karşısında nasıl karşılayıp nasıl davranacağız çok önemli. Fark etmediğiniz birşeyi fark edince karşınızdakikinin yüzüne vurmamaya özen gösterin. İş hayatı terazilerin başarılı olacak. Başarı haftasındasınız. Sağlıkta iletişiminiz iyi olursa sıkıntı yok.

Terazilere Spot:  Farkındalığınız artacak, tepkilerinizi kontrol edin.

Aşk      ✭✭

Para    ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭

NURAY SAYARI AKREP BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda süprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sorunla karşılık vermeyin. Güzel süprizleri sıradan gibi görmeyin tepkinizi güzelce verin. Parasal konularda gelir gider dengenizi iyi ayarlamalısınız. beklentileriniz ve sonuçları birbirinden ayrı tutmak konusunda dikkatli olun. Motivasyonunuz ve yaşam enerjiniz yüksek olacak. Dolunayın verdiği etki hisler ve duygular konusunda yeteri ilgi gösterilmezse ilişkiler yıpranabilir. Güzellikleri fark ettiğinizi hissettirin karşınızdakine. Yalnız bir akrep burcuysanız arkadaşlıklar aşka dönüşebilir. Cumartesiye kadar sosyal hayatınızda kalabalık arasında çok olmamaya özen gösterin. Dikkat çekiciliğiniz sebebi ile enerjiniz düşebilir. Biraz izole olun. İlişkinize motivasyon verin. İş ve kariyer anlamında özen duymanız gerekiyor.

Akreplere Spot:  Yeteneklerinizden sorumlu olun. Yeteniğiniz varsa bırakmayın.

Aşk      ✭✭✭

Para    ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭✭

NURAY SAYARI YAY BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

Evli bir yay kadınıysanız asla eşinizi ihmal etmeyin. İhmalci davranışlar sıkıntıya sbeep olabilir. Kalbiniz boşsa bu hafta yeni bir başlangıç yapmayın. Kariyeriniz ilerliyor. Romantizminiz bu hafta artsın ki motivasyonunuzda artsın. Karşınızdakine duygularınız hissettririn. Çevresel ilişkilerde ise sıkıntılar varsa çözümlemeye özen gösterin. Mümkün olduğunda kişisel gelişiminiz artırın. Bu hafta buna açıksınız. Bu hafta çok sürya görebilirsiniz. Gördüğünüz rüyalardan korkabilirsiniz. Rüyalarınız kimseye anlatmayın. Hayallerinizi kimseye anlatmayın. Bu hafta mümkün olduğunca gizemli olun. İş ve parasal konularda ise planlı olun. İlişkiyi ve eşi ihmal etmeyin. Sağlık konusunda romatizmalarına dikkat etsinler ihmalci olmasınlar. 

İhmal ettiğiniz aşk sinyal verebilir. Mutlaka önemsediğinizi hissettirin. Sözlerinizi kormadan ifade edin.

Yaylara Spot: Aşk konusunda ihmalci olmayın

Aşk      ✭✭✭✭✭

Para    ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭

NURAY SAYARI OĞLAK BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

Perşembe günü itibari ile ev almak isteyen yatırım yapmak isteyen oğlak burçları yapacaklar. İş hayatında belirsizlik yaşayanlar bu belirsizlikten kurtulacak. Ayrı olan Oğlak burçları partnerleriniz tarafından aranabilirsiniz. Eğer hala özlüyorsanız, dönebilirsiniz. Çalınan kapıyı açmadan önce gerçekten istiyormuyum diye kendinize sorun birşey hissetmiyorsanız acıdığınız için devam etmeyin. Acıma acınacak hale düşersin. Size zarar vermiş kişilere fırsat vermeyin. 

Tutku ve aşk haftasındasınız bu hafta. İlişkilerinize güç ve güven katacaksınız. Sağlığınıza hafta sonuna doğru ev kazalarına karşı dikkatli olun. Uğraştığınız konularda ciddi kararlar almak isteyebilirsiniz buda sizi başarıya yükseltecek. Kimsenin hiç bir işine karışmayın. Bu hafta hukuksal alanda sorun yaşayanlar varsa sizi şahit yapmak isteyebilirler bilmediğiniz konunun şahitliğini yapmayın. bilginiz dışında değilse yapabilirsiniz ancak bilmediğiniz konu ise sakın şahitlik yapmayın.

İş hayatında yükseliş haftasındasınız.

Oğlaklara Spot:  Kazalara dikkat

Aşk       ✭✭✭✭✭

Para    ✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭✭

NURAY SAYARI KOVA BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

İkili ilişkilerde ihmalci olabilirsiniz. Bu hafta bencilleşebilirsiniz buda sizi dağılmalara götürebilir. Özellikle bu hafta aman artık yeter hep veren ben oluyorum diyebilirsiniz ancak gezegenler bu hafta sizi uyarıyor karşınızdakinin sizi nasıl gördüğü ile kafa yormayın, endişe ve kurgu yapmayın. Kova burcu erkeği ile evliyseniz özgür bırakın. Dengeyi ancak bu şekilde bulabilirsiniz. İhmalci olmayın ve arşatırmacılıktan vazgeçin. Güven duymuyorsanız oturun konuşun dedektiflik yapmayın. Şüphe ve kuşkudan arınmanız gereken bir haftadasınız.  

Kalbi boş bir koca burcuysanız fırsat haftasındasınız. Daha önceki arkadaşlıklarıız ilişkiye dönüşebilir. Aşk haftası bu hafta. Sağlık konusunda iyisiniz ancak kazalara dikkat edin. 

Kovalara Spot:  Şüphecilikten uzak durun

Aşk       ✭

Para    ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭✭

NURAY SAYARI BALIK BURCU 15 - 22 NİSAN 2019 BURÇ YORUMU

Parasal yatırımlardan bu hafta kaçınmalısınız yanlış adım atma olasılığınız çok yüksek. Gezegenler sizi düşünmeden hareket edip harcama yapmaya yönlendirebilir. Buda kriz oluşturan durumlar ile karşılaşmanıza sebep olabilir. O yüzden parasal yatırım yapmadan önce iyi düşünün. Eğer kendinizi riske itmezseniz zorlandığınız konulara da dikkat ederseniz bütün sorunları ortadan kaldıracaksınız. Dolunay duygusal iniş ve çıkışlar yaşamanıza sebep olabilir. Merkür koç burcuna geçtiği için 15 günlük süreçde hiçbir polemiğin içine girmeyin. Sorunlarınızı arkadaşlarınızla çözmeye çalışmayın yanlış yönlendirilebilirsiniz. İkili ilişkiler konusunda çıkmaz yaşayanlar profesyonel danışmanlık alın ancak arkadaşlarınızdan fikir almayın. Alışveriş yapmak için sizin için iyi bir zaman değil. Araştırın beğenin ama almayı bir hafta erteleyin. 

Aşk hayatınızda mutlu değişimler yaşayacaksınız. Hayatınızın insanı karşınıza çıkabilir. Negatif düşünen insanlardan bu hafta uzak kalmaya özen gösterin. Bu hafta parasal konularda şiddetle uyarı var. Almak istediğiniz şeylerin araştırmasını şimdiden yapabilir ancak almak için Dolunayın etkisini beklemelisiniz.

Balıklara Spot: Harcamalar konusunda dikkatli olun

Aşk       ✭✭✭✭

Para    ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭

NURAY SAYARI HAFTANIN ENLERİ

  • HAFTANIN EN ŞANSLI BURCU BAŞAK
  • BU HAFTANIN EN ŞANSSIZ İKİZLER BURCU
  • BU HAFTANIN EN PARALI BURÇLARI BOĞA, YAY VE AKREP BURÇLARI 
  • BU HAFTANIN EN MUTLU BURCU YAY BURCU
  • BU HAFTANIN EN MUTSUZ BURÇLARI İKİZLER BURCU
  • BU HAFTANIN EN UYUMLU BURÇLARI BOĞA VE AKREP BURCU
  • BU HAFTANIN EN UYUMSUZ BURÇLARI İKİZLER VE TERAZİ - BAŞAK BURCU VE BALIK BURCU 
  • BU HAFTA AŞKTA KAZANAN BURÇLAR AKREP, BOĞA VE OĞLAK BURÇLARI
  • BU HAFTA AŞKTA KAYBEDECEK OLAN BURÇLAR İKİZLER BURCU

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×