Müge Anlı 23 Mayıs 2019 Canlı İzle - Son Bölüm

Müge Anlı 23 Mayıs 2019 Perşembe itibariyle haftanın dördüncü günü yeni bölümüyle ekranlara geliyor. 14 yaşındaki Emirhan'ın hayalleri Anlı tarafından gerçekleştirildi. En büyük hayali Fatih Terim ve Galatasaray futbolcularıyla tanışmak olan Emirhan, hayallerinin gerçeklesiyle büyük sevinç yaşadı. Müge Anlı'da bir kez daha geçen hafta konu olarak işlenen minik Ecrin'in akıbeti tartışılacak. Samsun Vezirköprü ilçesinde günlerdir kayıp olan 1,5 yaşındaki Ecrin'in nerede olduğu, kim ya da kimler tarafından kaçırıldığı ya da öldürüldüğü merak ediliyor. Programda şu ana kadar minik Ecrin'in üvey amcasından şüpheleniliyordu. Ancak bugünkü programa amca davet edilmedi.

Müge Anlı 23 Mayıs 2019 Canlı İzle - Son Bölüm
23 Mayıs 2019 Perşembe 10:00

Müge Anlı 23 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 10.00 itibariyle Atv'de canlı olarak yayınlanıyor. Müge Anlı'nın bugünkü programında bir kez daha kayıp minik Ecrin'in akıbeti tartışılıyor. Ecrin'in kaybolmasıyla ilgili olarak babaannesi ile üvey amcası geçen haftaki programda şüpheli olarak sorgulanmıştı. Ancak üvey amca, kendini savunarak Ecrin'in nerede olduğunu bilmediğini belirterek Ecrin'in annesini suçlamıştı.

MÜGE ANLI 23 MAYIS 2019 CANLI İZLE - SON BÖLÜM

Müge Anlı Canlı İzle

MÜGE ANLI 22 MAYIS 2019 FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI 17 MAYIS 2019 FULL İZLE

Programın bugünkü etabında ilk olarak 3 yıl önce çocuklarını terk etmek zorunda kalan annenin oğluyla stüdyoda buluşması oldu. Programda bugün ele alınan bir diğer konuda günlerdir konuşulan Ecrin oldu. 1,5 yaşındaki Ecrin günlerdir kayıptı. Samsun'un Vezirköprü ilçesinde günler öncesinden kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin'in ölümünden endişe ediliyor. Ecrin'in akıbetiyle ilgili olarak ise üvey amcasının çelişkili ifadeleri tartışılıyor.

Programın bugünkü etabında 12 yıl önce ailesinden ayrılan Kibar Asanov, kardeşleriyle uzun yıllar sonra ilk kez bir araya geldi.

Programda 1,5 yaşındaki Ecrin'in akıbeti de masaya yatırılıyor. Köy yerinde kaybolan çocuğun nerede olduğu tartışılıyor.

MÜGE ANLI 15 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA

Müge Anlı ve Dostları Aşevi kampanyasının sonuçları açıklandı. Buna göre şu ana  kadar 4 milyon liraladan fazla bağış yapıldığı öğrenildi.

32 yaşındaki 5 çocuk annesi Yıldız Balcı, 6 Mayıs 2019 tarihinden bu yana Edirne'de kayıp olarak aranıyor. Yakınları, Müge Anlı'nın programına konuk olarak Balcı'nın akıbetinin sorgulanmasını istedi.

MÜGE ANLI'NIN 13 MAYIS PROGRAMI FULL TEK PARÇA

13 Mayıs programında 7 aylıkken cami avlusuna bırakılan Mesut, canlı yayında annesine kavuştu. Mesut'un evlendiği, bir ailesi olduğu ortaya çıktı.

Programın dünkü etabında, önceki günden bu yana annesini arayan Nursen hanıma müjdeli haber verildi. 36 yaşındaki Nursen, 29 yıl önce kaybettiği annesinin bulunması için dün programa başvuru yapmıştı. Dünden bu yana yapılan çağrılar karşılık buldu. Nursen hanımın annesi canlı yayına katılarak kızına kavuştu. Kavuşma anı, "Anneler Günü hediyesi" olarak nitelendirildi.

MÜGE ANLI 7 MAYIS 2019 SALI FULL TEK PARÇA

Müge Anlı'nın dünkü programında 15 Nisan'dan bu yana İstanbul Sultanbeyli'den kaybolan Merve Memiş'in akıbeti sorgulanmıştı. 18 yaşındaki Merve'nin babası televizyon programına çıkarak, kızından en azından bir sesini duymak istediğini söylemişti. Öte yandan Necla ve Metin Büyükşen çifti cinayetiyle ilgili dün de programda tartışma devam ederken, çiftin oğlu şüpheli Uğur stüdyoyu terk etti. Müge Anlı, Uğur'un öfke halini görmek istediğini ve görmüş olduğunu söyledi.

MÜGE ANLI 6 MAYIS 2019 PAZARTESİ FULL TEK PARÇA

Programın 6 Mayıs etabında 4 çocuk annesi Kadriye San'ın ölümü masaya yatırıldı. Annesi ve kız kardeşleri stüdyoya gelen Kadriye San, ölü bir şekilde bulunmuştu.

Programın bugünkü programında Rize'nin Fındıklı ilçesinde dün akşam kaybolan iki çocuğun aranması çalışmaları gündeme getirildi. Fındıklı'da 4 yaşındaki Selim ile 5 yaşındaki Barış dün akşam saatlerinden bu yana kayıp. İki çocuğun nerede olduğu hala bilinmiyor. Fındıklı'da herkes iki çocuğun bulunması için çaba harcıyor. Rizede Selim ve Barış'ın bulunması için çalışmalar aralıksız bir şekilde devam ederken canlı yayında çocukların bulunduğu haberi geldi. Canlı yayında çocuklarının bulunduğun öğrenen aile bireyleri büyük bir sevinç gösterisinde bulundu.

MÜGE ANLI 3 MAYIS 2019 CANLI İZLE

Programın 1 Mayıs etabında, Konya'nın Kadınhanı ilçesinde 1,70 boylarında yeni doğum yapmış bir kadının cesedi bulunduğu, cesedin kimliğinin henüz belirlenemediği belirtilerek, yakını kaybolan varsa başvuru yapması talebinde bulunuldu. Programda, daha önce kaybolan iki genç kızın da bulunduğu haberi verildi. Programda bugün ayrıca 1998 doğumlu oğlu Umut'u arayan bir kadın da konuk oldu. Programa Diyarbakır'dan katılan kadın, oğlunun Bursa'da evlatlık verildiğini söyledi. Çocuğunun evlatlık verilirken 2 aylık olduğunu ifade eden kadın oğlunu geri istiyor.

MÜGE ANLI 1 MAYIS PROGRAMI TAMAMI

Müge Anlı'da bugün ayrıca Necla ve Metin Büyükşen cinayetiyle ilgili sorgulamalar ve soruşturmalar devam etti. Çiftin kızı Büşra'nın çelişkili ifadeleri program sunucusu ve yorumcuları tarafından tepki çekiyor. Büşra'nın ağabeyini koruduğu iddia ediliyor.

Önceki programlarda kaybolan Kardelen'in akıbiteyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Kardelen bulundu, onu kaçıran eski eniştesi ise Balıkesir'de yakalanarak gözaltına alındı, daha sonra da çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Müge Anlı'nın 29 Nisan Pazartesi programında bir kez daha Necla ve Metin Büyükşen çifti cinayeti konu alındı. Günlerdir konuşulan cinayetin sorumlusu hala bulunmazken, cinayet anında anne ve babasının yanında olduğu öğrenilen genç kızın ifadeleri tartışılıyor. Öte yandan, çiftin ölümünde şu ana kadar en çok şüphe edilen isimler ise oğlu ve gelini olmuştu, onlar da programda kendilerini savunuyor.

Programın 26 Nisan etabında, daha önce gündeme gelen emlak zengini Şahin Akça'nın akıbetiyle ilgili yeni bir gelişme olduğu görüldü. Daha önce kaybolduğu ve nerede olduğu bilinmeyen Akça'nın Tekirdağ'daki yazlık evinde ölü olarak bulunduğu ortaya çıktı. Akça'nın öldürüldüğü belirtilirken, daha önce yanında görülen yabancı uyrukları kişinin şüpheli olarak arandığı kaydedildi.

Programın dünkü etabına 3 çocuk babası eski eniştesi tarafından kaçırılan 15 yaşındaki Kardelen'in ailesi konuk edildi. Kardelen'in anne ve babası programa çıkarak kızlarının bulunması için gereğinin yapılmasını rica etti. Telefonla programa bağlanan Kardelen'in annesi ise hüngür hüngür ağlayarak kocasının bulunmasını istedi.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 25 NİSAN 2019 FULL TEK PARÇA

Müge Anlı'nın önceki programında Necla ve Metin Büyükşen çitfinin cinayeti sorgulanıyor. Çiftin ölümünden aile bireyleri şüpheli görülüyor. Çifti öldüren kişilerin maskeli olduğu ortaya çıkmıştı. Büyükşen çiftini katleden zanlıların bulunması için tartışmalar hala devam ediyor. Müge Anlı'nın ekibi cinayetin işlendiği köye giderek köylüler ile görgü tanıklarıyla görüştü.

Programda günlerdir aynı konu konuşuluyor. Konya'da yaşanan cinayette hayatını kaybeden Necla ve Metin Büyükşen çiftinin kim ya da kimler tarafından öldürüldüğü hala çözülemedi. Günlerdir programa aile bireyleri, akrabalar, köylüler ve komuşlar tek tek davet edilerek görüşleri alınıyor. Ancak cinayetin tek bir faili bulunuyor. O da çiftin kızı. Kız, katili gördüğünü ancak maskeli olduğu için çıkaramadığını belirterek başka bir şey bilmediğini ileri sürüyor. 

MÜGE ANLI 23 NİSAN 2019 FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI 22 NİSAN PROGRAMI FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI 19 NİSAN 2019 CUMA PROGRAMI

Müge Anlı'nın 15 Nisan programında arazi çeteleriyle başı dertte olan Asım Şahin ve ailesi konuk edildi. Yıllardır kendisinden haber alınamayan Asım Şahin, Bursa'da bir anda kaybolmuştu. Bilecik'te bulunan Asım Şahin canlı yayına konuk edildi. Öte yandan daha önce programda gündeme getirilen kayıp Dilek Şevik ile ilgili yeni bir gelişme olduğu açıklandı. Şizofreni hastası Dilek Şevik'in cenazesine ulaşıldığı öğrenildi. İsveçli Tony Back, sonradan annesinin Alman, babasının bir Türk olduğunu öğreniyor. Babasının kim ve nerede olduğunu öğrenmek isteyen Tony de Müge Anlı'ya başvurdu. 

Müge Anlı'nın bugünkü programında ayrıca cinayete kurban giden Necla ve Metin Büyükşen çiftinin kim tarafından katledildiği araştırıldı.

MÜGE ANLI 16 NİSAN 2019 FULL TEK PARÇA

Programın bugünkü bölümünde 8 -15 Nisan kalp sağlığı haftası konuşuluyor. Uzman konukların yer aldığı program yine dopdolu bir yayın gerçekleştirecek. 15 yıl önce ailesinden kaçıp evlenen ve başına türlü olaylar gelen Zeynep'in 15 yıl sonra bulunması ve yaşadığı hayatı anlatan Müge Anlı 11 Nisan programı izleyici tarafından merakla takip ediliyor. Necla ve Metin Büyükşen çiftinin katilinin de arandığı programda şok eden bilgilere yer verildi.

MÜGE ANLI 15 NİSAN 2019 FULL TEK PARÇA

Müge Anlı'nın dün ve önceki günkü programlarında yaklaşık iki ay önce bir anda ortalıktan kaybolan 34 yaşındaki Engin Karakollu'nun akıbeti araştırılmıştı. Engin'in kaybolduğu haberini Müge Anlı'y ahaber veren annesi ve kız kardeşinin dehşet bir iddiası vardı. Onların iddiasına göre Engin'in kaybolmasının tek sorumlusu var o da babası Arif Karakollu'dur. Ailenin bireyleri, Arif Karakollu'nun oğlunu öldürerek ortadan kaldırdığını ileri sürüyordu. Baba Arif ise suçlamaları kabul etmiyor, reddediyordu. Ancak iki günlük sorgulamanın ardından sonunda baba Arif Karakollu, oğlunu öldürerek gömdüğünü itiraf etmişti. Arif'in programdaki soğuk kanlılığı ise izleyenleri hayretler içerisinde bırakmıştı.

Baba Arif Karakollu, oğlu ile sürekli kavga ettiklerini, son olayda ise oğlunun kendisini öldürmeye geldiğini düşünerek tedbirini alarak silahla yatağında pusuya yattığını, sonrasında ise eve gelen oğlunu vurarak öldürdüğünü, cesedini de evin yanında bulunan samanlığın altına gömdüğünü söyledi.

MÜGE ANLI 15 NİSAN 2019 CUMA CANLI İZLE - SON BÖLÜM

Müge Anlı'nın 5 Nisan 2019 Cuma programında Kırıkkale'de çalıştığı inşatta öldürülen inşaat işçisinin kim tarafından neden öldürüldüğüne dair konular tartışılmaya devam ediyor. Zeki Turhal isimli işçininc cinayetiyle ilgili ailesi Müge Anlı'ya konuk olarak kimlerden şüphelendiklerini açıkladı. İşçinin ailesi, çocuklarının inşaatta sigortasız çalıştığını ileri sürerek, inşaatı yapan müteahhitten şüphelendiğini belirtiyor. Öldürülen Zeki Turhal'ın inşaat bekçiliği yaparken 16 kurşunla öldürüldüğü belirtiliyor. Müge Anlı ve yorumcular ise ölen kişinin karısını şüpheli olarak gördüklerini söylüyor. Ölen kişinin eşi ise iddiaları reddediyor. Cinayetle ilgili tartışmalar devam ederken stüdyoya yeni konuklar alındı. Konuklar birbirlerini suçluyor. Ancak cinayetin asıl failinin ve nedeni hala belli değil.

Fatma Uyanık ile ilgili 2 yıllık muamma devam ederken, savcılık dava açarak 4 kişi hakkında gözaltı kararı verdi. Fatma Uyanık iki yıl önce bağ evinde kaybolmuştu.

MÜGE ANLI 4 NİSAN 2019 PERŞEMBE FULL HD TEK PARÇA

Müge Anlı'nın 4 Nisan programına Zeki Turhal cinayetiyle tartışmalar devam ederken, stüdyoya gelen isimlerin anlattıkları Türkiye'nin kanını dondurdu. Konuşmacılar konuştukça birçok ismin kirli işlerinin ortaya döküldüğü program yine izleyenleri hayretler içerisinde bıraktı.

MÜGE ANLI 3 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI 2 NİSAN 2019 SALI GÜNKÜ PROGRAMININ TAMAMI

MÜGE ANLI 1 NİSAN 2019 PAZARTESİ PROGRAMI TAMAMI

Silivri'de define ararken tünelde meydana gelen patlamanın altında kalan define avcıları konu edindi. Define avcılarının bir çete ile çalıştıkları, çete üyelerinin ve başının jandarma tarafından gözaltına alındığı belirtildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 29 Mart 2019 Cuma günü saat 10.00 itibariyle Atv ekranlarında hayranlarının ile buluşuyor. Her gün yeni bir cinayetin aydınlatıldığı programda gizemli ve gizli kalmış birçok olay açığa kavuşuyor. Kayıp şahısların bulunduğu, faili meçhul cinayetlerin çözüldüğü, aileler arasında yıllarca çözülemeyen sırların ortaya döküldüğü Türkiye'nin en çok konuşulan programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Müge Anlı'nın 26 Mart Salı programında Serpil Şahin, evlatlık verilen kızıyla yıllar sonra Tatlı Sert programında canlı yayında bir araya geldi. 68 yaşındaki İsmail Hırçın 1 Şubat'tan bu yana kayıp. Ailesi Müge Anlı'ya katılarak, Hırçın'ın bulunması için gözyaşı döktü. İsmail Hırçın'a ait en son görüntüler işlek bir yolun kenarında yürürken güvenlik kameralarına takılan görüntüdür. Ailesi, kaza sonucu birilerinin çarptığını, cesedini bir yere attığını düşünüyor.

MÜGE ANLI 28 MART 2019 PERŞEMBE FULL HD TEK PARÇA

MÜGE ANLI 27 MART 2019 ÇARŞAMBA FULL HD TEK PARÇA

MÜGE ANLI 25 MART 2019 PAZARTESİ FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 22 MART 2019 CUMA TEK PARÇA FULL 

MÜGE ANLI 21 MART 2019 PERŞEMBE TEK PARÇA FULL

Müge Anlı'nın 21 Mart Perşembe günkü programında İzmir'de kaybolan Meral Polat'ın akıbeti tartışılıyordu. Bu arada Polat'ın öldürüldüğü ve erkek arkadaşının gözaltına alınarak tutuklandığı öğrenildi. 

Son olarak Müge Anlı'da gündeme gelen bir iş adamı cinayeti daha çözülmüştü. İş adamının yakınları tarafından 8 parçaya ayrılarak gömüldüğü polis tarafından tespit edilmişti.

MÜGE ANLI'DA 20 MART 2019 ÇARŞAMBA TEK PARÇA FULL

Müge Anlı'nın  20 Mart 2019 Perşembe programında Hüseyin Aslan'ın ölümüüyle ilgili soruşturma konu alınmıştı. Olayda tek tanık olan Adem Çelik'in neden ifade değiştirdiği konusu irdelendi. Müge Anlı ve program ekibi her birlikte Hüseyin Aslan'ın öldüğü inşaat alanına giderek incelemelerde bulundular. İnşaat işçisi Aslan'ın ölümüyle ilgili tartışmalar programın bugünkü etabında da sorgulanmaya devam etti. Görgü tanıkları ve ilk tanığını çelişkili ifadeleri programın konukları tarafından tartışılıyor.

MÜGE ANLI 15 MART 2019 PERŞEMBE TEK PARÇA FULL

MÜGE ANLI 14 MART 2019 PERŞEMBE TEK PARÇA FULL

MÜGE ANLI 13 MART 2019 SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE 

MÜGE ANLI 7 MART 2019 PERŞEMBE FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI 6 MART 2019 ÇARŞAMBA PROGRAMI FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI 5 MART 2019 SALI PROGRAMI FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI 4 MART 2019 PAZARTESİ PROGRAMININ TAMAMI

MÜGE ANLI 1 MART 2019 CUMA PROGRAMI TAMAMI

MÜGE ANLI 28 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE PROGRAMI

MÜGE ANLI 27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA PROGRAMI FULL HD İZLE - TEK PARÇA

MÜGE ANLI 26 ŞUBAT 2019 SALI PROGRAMI FULL İZLE - TEK PARÇA

MÜGE ANLI 25 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ PROGRAMI FULL İZLE - TEK PARÇA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Şubat 2019 Perşembe Günü Saat 10.00'da yayınlandı. Müge Anlı'nın programına son iki haftadır Afyonkarahisar'da kızı ve karısı tarafından öldürülerek tandırda yakılan Abdullah Gazi cinayeti vardı.

MÜGE ANLI 22 ŞUBAT 2019 CUMA PROGRAMININ TAMAMI TEK PARÇA FULL İZLE

MÜGE ANLI 20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA TEK PARÇA FULL İZLE

MÜGE ANLI 19 ŞUBAT 2019 SALI TEK PARÇA FULL İZLE

MÜGE ANLI 18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ TEK PARÇA FULL İZLE

MÜGE ANLI 15 ŞUBAT 2019 TEK PARÇA İZLE - SON BÖLÜM

MÜGE ANLI 14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE PROGRAMINI TEK PARÇA İZLE

MÜGE ANLI 13 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ PROGMANININ TAMAMI TEK PARÇA İZLE

MÜGE ANLI 11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ BÖLÜMÜ TEK PARÇA İZLE

Seher Okusal'ı öldürdüğünden şüphe edilen erkek kardeşi Mevlüt Okusal Müge Anlı canlı yayınına bağlanarak iddiları yanıtladı. 

Her programı çok konuşulan Müge Anlı'da bu hafta içinde yapılan programlar da yine çok ses getiren olaylara sahne oldu.

MÜGE ANLI 19 ARALIK 2018 TEK PARÇA

Müge Anlı 19 Aralık'ta neler oldu... Müge Anlı son bölümde neler yaşandı... Müge Anlı son program izle

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsin

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×