Müge Anlı 17 Nisan canlı izle - Necla ve Metin Büyükşen cinayeti sorgulanıyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Nisan 2019 Çarşamba Saat 10.00'da ATV ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Müge Anlı'nın bugünkü programında da Necla ve Metin Büyükşen'in ölümüyle ilgili tartışmalar üçüncü gününde devam ediyor. Çiftin ölümünden aile bireyleri şüpheli olarak görülüyor. 1969 yılında Almanya'da doğan Tony Back, Türk olduğunu ileri sürdüğü babasının izini Müge Anlı'da arıyor. Annesinin Alman olduğunu belirten Tony, babasının ise Almanya'da okuyan bir Türk olduğunu belirterek onu bulmak istediğini söylüyor. Öte yandan arazi çetelerinin ağına düşen Asım Şahin'in hayat hikayesi işlenmeye devam ediyor. Ganimet Şahin, 7 Nisan 2019'da bir anda kaybolan Asım Şahin'in kaybolduğunu belirterek Müge Anlı'ya başvuru yapmıştı.

Müge Anlı 17 Nisan canlı izle - Necla ve Metin Büyükşen cinayeti sorgulanıyor
17 Nisan 2019 Çarşamba 11:40

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 17 Nisan 2019 Çarşamba günü Atv ekranlarında yayınlanıyor. Müge Anlı'nın son programında Necla ve Metin Büyükşen çitfinin cinayeti sorgulanıyordu. Çiftin ölümünden aile bireyleri şüpheli görülüyor. Çifti öldüren kişilerin maskeli olduğu ortaya çıkmıştı.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 17 NİSAN 2019 CANLI İZLE

Müge Anlı Canlı İzle

Müge Anlı'nın 15 Nisan programında arazi çeteleriyle başı dertte olan Asım Şahin ve ailesi konuk edildi. Yıllardır kendisinden haber alınamayan Asım Şahin, Bursa'da bir anda kaybolmuştu. Bilecik'te bulunan Asım Şahin canlı yayına konuk edildi. Öte yandan daha önce programda gündeme getirilen kayıp Dilek Şevik ile ilgili yeni bir gelişme olduğu açıklandı. Şizofreni hastası Dilek Şevik'in cenazesine ulaşıldığı öğrenildi. İsveçli Tony Back, sonradan annesinin Alman, babasının bir Türk olduğunu öğreniyor. Babasının kim ve nerede olduğunu öğrenmek isteyen Tony de Müge Anlı'ya başvurdu. 

Müge Anlı'nın bugünkü programında ayrıca cinayete kurban giden Necla ve Metin Büyükşen çiftinin kim tarafından katledildiği araştırıldı.

MÜGE ANLI 16 NİSAN 2019 FULL TEK PARÇA

Programın bugünkü bölümünde 8 -15 Nisan kalp sağlığı haftası konuşuluyor. Uzman konukların yer aldığı program yine dopdolu bir yayın gerçekleştirecek. 15 yıl önce ailesinden kaçıp evlenen ve başına türlü olaylar gelen Zeynep'in 15 yıl sonra bulunması ve yaşadığı hayatı anlatan Müge Anlı 11 Nisan programı izleyici tarafından merakla takip ediliyor. Necla ve Metin Büyükşen çiftinin katilinin de arandığı programda şok eden bilgilere yer verildi.

MÜGE ANLI 15 NİSAN 2019 FULL TEK PARÇA

Müge Anlı'nın dün ve önceki günkü programlarında yaklaşık iki ay önce bir anda ortalıktan kaybolan 34 yaşındaki Engin Karakollu'nun akıbeti araştırılmıştı. Engin'in kaybolduğu haberini Müge Anlı'y ahaber veren annesi ve kız kardeşinin dehşet bir iddiası vardı. Onların iddiasına göre Engin'in kaybolmasının tek sorumlusu var o da babası Arif Karakollu'dur. Ailenin bireyleri, Arif Karakollu'nun oğlunu öldürerek ortadan kaldırdığını ileri sürüyordu. Baba Arif ise suçlamaları kabul etmiyor, reddediyordu. Ancak iki günlük sorgulamanın ardından sonunda baba Arif Karakollu, oğlunu öldürerek gömdüğünü itiraf etmişti. Arif'in programdaki soğuk kanlılığı ise izleyenleri hayretler içerisinde bırakmıştı.

Baba Arif Karakollu, oğlu ile sürekli kavga ettiklerini, son olayda ise oğlunun kendisini öldürmeye geldiğini düşünerek tedbirini alarak silahla yatağında pusuya yattığını, sonrasında ise eve gelen oğlunu vurarak öldürdüğünü, cesedini de evin yanında bulunan samanlığın altına gömdüğünü söyledi.

MÜGE ANLI 15 NİSAN 2019 CUMA CANLI İZLE - SON BÖLÜM

Müge Anlı'nın 5 Nisan 2019 Cuma programında Kırıkkale'de çalıştığı inşatta öldürülen inşaat işçisinin kim tarafından neden öldürüldüğüne dair konular tartışılmaya devam ediyor. Zeki Turhal isimli işçininc cinayetiyle ilgili ailesi Müge Anlı'ya konuk olarak kimlerden şüphelendiklerini açıkladı. İşçinin ailesi, çocuklarının inşaatta sigortasız çalıştığını ileri sürerek, inşaatı yapan müteahhitten şüphelendiğini belirtiyor. Öldürülen Zeki Turhal'ın inşaat bekçiliği yaparken 16 kurşunla öldürüldüğü belirtiliyor. Müge Anlı ve yorumcular ise ölen kişinin karısını şüpheli olarak gördüklerini söylüyor. Ölen kişinin eşi ise iddiaları reddediyor. Cinayetle ilgili tartışmalar devam ederken stüdyoya yeni konuklar alındı. Konuklar birbirlerini suçluyor. Ancak cinayetin asıl failinin ve nedeni hala belli değil.

Fatma Uyanık ile ilgili 2 yıllık muamma devam ederken, savcılık dava açarak 4 kişi hakkında gözaltı kararı verdi. Fatma Uyanık iki yıl önce bağ evinde kaybolmuştu.

MÜGE ANLI 4 NİSAN 2019 PERŞEMBE FULL HD TEK PARÇA

Müge Anlı'nın 4 Nisan programına Zeki Turhal cinayetiyle tartışmalar devam ederken, stüdyoya gelen isimlerin anlattıkları Türkiye'nin kanını dondurdu. Konuşmacılar konuştukça birçok ismin kirli işlerinin ortaya döküldüğü program yine izleyenleri hayretler içerisinde bıraktı.

MÜGE ANLI 3 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI 2 NİSAN 2019 SALI GÜNKÜ PROGRAMININ TAMAMI

MÜGE ANLI 1 NİSAN 2019 PAZARTESİ PROGRAMI TAMAMI

Silivri'de define ararken tünelde meydana gelen patlamanın altında kalan define avcıları konu edindi. Define avcılarının bir çete ile çalıştıkları, çete üyelerinin ve başının jandarma tarafından gözaltına alındığı belirtildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 29 Mart 2019 Cuma günü saat 10.00 itibariyle Atv ekranlarında hayranlarının ile buluşuyor. Her gün yeni bir cinayetin aydınlatıldığı programda gizemli ve gizli kalmış birçok olay açığa kavuşuyor. Kayıp şahısların bulunduğu, faili meçhul cinayetlerin çözüldüğü, aileler arasında yıllarca çözülemeyen sırların ortaya döküldüğü Türkiye'nin en çok konuşulan programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Müge Anlı'nın 26 Mart Salı programında Serpil Şahin, evlatlık verilen kızıyla yıllar sonra Tatlı Sert programında canlı yayında bir araya geldi. 68 yaşındaki İsmail Hırçın 1 Şubat'tan bu yana kayıp. Ailesi Müge Anlı'ya katılarak, Hırçın'ın bulunması için gözyaşı döktü. İsmail Hırçın'a ait en son görüntüler işlek bir yolun kenarında yürürken güvenlik kameralarına takılan görüntüdür. Ailesi, kaza sonucu birilerinin çarptığını, cesedini bir yere attığını düşünüyor.

MÜGE ANLI 28 MART 2019 PERŞEMBE FULL HD TEK PARÇA

MÜGE ANLI 27 MART 2019 ÇARŞAMBA FULL HD TEK PARÇA

MÜGE ANLI 25 MART 2019 PAZARTESİ FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 22 MART 2019 CUMA TEK PARÇA FULL 

MÜGE ANLI 21 MART 2019 PERŞEMBE TEK PARÇA FULL

Müge Anlı'nın 21 Mart Perşembe günkü programında İzmir'de kaybolan Meral Polat'ın akıbeti tartışılıyordu. Bu arada Polat'ın öldürüldüğü ve erkek arkadaşının gözaltına alınarak tutuklandığı öğrenildi. 

Son olarak Müge Anlı'da gündeme gelen bir iş adamı cinayeti daha çözülmüştü. İş adamının yakınları tarafından 8 parçaya ayrılarak gömüldüğü polis tarafından tespit edilmişti.

MÜGE ANLI'DA 20 MART 2019 ÇARŞAMBA TEK PARÇA FULL

Müge Anlı'nın  20 Mart 2019 Perşembe programında Hüseyin Aslan'ın ölümüüyle ilgili soruşturma konu alınmıştı. Olayda tek tanık olan Adem Çelik'in neden ifade değiştirdiği konusu irdelendi. Müge Anlı ve program ekibi her birlikte Hüseyin Aslan'ın öldüğü inşaat alanına giderek incelemelerde bulundular. İnşaat işçisi Aslan'ın ölümüyle ilgili tartışmalar programın bugünkü etabında da sorgulanmaya devam etti. Görgü tanıkları ve ilk tanığını çelişkili ifadeleri programın konukları tarafından tartışılıyor.

MÜGE ANLI 15 MART 2019 PERŞEMBE TEK PARÇA FULL

MÜGE ANLI 14 MART 2019 PERŞEMBE TEK PARÇA FULL

MÜGE ANLI 13 MART 2019 SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL HD İZLE 

MÜGE ANLI 7 MART 2019 PERŞEMBE FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI 6 MART 2019 ÇARŞAMBA PROGRAMI FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI 5 MART 2019 SALI PROGRAMI FULL TEK PARÇA

MÜGE ANLI 4 MART 2019 PAZARTESİ PROGRAMININ TAMAMI

MÜGE ANLI 1 MART 2019 CUMA PROGRAMI TAMAMI

MÜGE ANLI 28 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE PROGRAMI

MÜGE ANLI 27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA PROGRAMI FULL HD İZLE - TEK PARÇA

MÜGE ANLI 26 ŞUBAT 2019 SALI PROGRAMI FULL İZLE - TEK PARÇA

MÜGE ANLI 25 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ PROGRAMI FULL İZLE - TEK PARÇA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Şubat 2019 Perşembe Günü Saat 10.00'da yayınlandı. Müge Anlı'nın programına son iki haftadır Afyonkarahisar'da kızı ve karısı tarafından öldürülerek tandırda yakılan Abdullah Gazi cinayeti vardı.

MÜGE ANLI 22 ŞUBAT 2019 CUMA PROGRAMININ TAMAMI TEK PARÇA FULL İZLE

MÜGE ANLI 20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA TEK PARÇA FULL İZLE

MÜGE ANLI 19 ŞUBAT 2019 SALI TEK PARÇA FULL İZLE

MÜGE ANLI 18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ TEK PARÇA FULL İZLE

MÜGE ANLI 15 ŞUBAT 2019 TEK PARÇA İZLE - SON BÖLÜM

MÜGE ANLI 14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE PROGRAMINI TEK PARÇA İZLE

MÜGE ANLI 13 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ PROGMANININ TAMAMI TEK PARÇA İZLE

MÜGE ANLI 11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ BÖLÜMÜ TEK PARÇA İZLE

Seher Okusal'ı öldürdüğünden şüphe edilen erkek kardeşi Mevlüt Okusal Müge Anlı canlı yayınına bağlanarak iddiları yanıtladı. 

Her programı çok konuşulan Müge Anlı'da bu hafta içinde yapılan programlar da yine çok ses getiren olaylara sahne oldu.

MÜGE ANLI 19 ARALIK 2018 TEK PARÇA

Müge Anlı 19 Aralık'ta neler oldu... Müge Anlı son bölümde neler yaşandı... Müge Anlı son program izle

MÜGE ANLI'DA BİR GÜNDE 3 KAYIP BULUNDU

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 18 ARALIK 2018 SALI

Müge Anlı gözyaşlarını tutamadı: 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 18 ARALIK 2018 SALI PROGRAMI - 2

Ankara Adliyesi önünden canlı yayın: 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 17 ARALIK 2018 PAZARTESİ BÖLÜMÜ İZLE


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×