Leke 1. Bölüm İzle - İlk Bölüm

Leke dizisi Kanal D ekranlarında başlıyor. Yasemin ve Cem'in tüm acıklı yaşanmışlıkların içinde doğan aşkını konu alan dizi, Yasemin'in kardeşlerini alma çabasını da aktarıyor. Namusu ile hayat tutunup aynı zamanda kardeşlerini kurtarmak isteyen Yasemin bunca kargaşanın içinde kendini Cem'in aşkı içinde bulacaktır. Leke dolu dolu bir hikaye ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun üstlendiği dizi 16 Nisan 2019 Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluştu. Yasemin kulağı duymayan kardeşini ameliyat ettirebilmek için gerekli olan 45 bin lirayı bulmaya çalışırken yaşadığı sıkıntılarla başlayan Leke 1. Bölüm izleyiciye duygusal anlar yaşattı.

Leke 1. Bölüm İzle - İlk Bölüm
18 Nisan 2019 Perşembe 22:35

Leke dizisi Kanal D ekranlarında başlıyor. Yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun üstlendiği dizi daha ilk günden izleyiciyi ekranlara kilitleyecek. Yasemin'in acı dolu hayatı ve yaşam mücadelesinin içinde kardeşlerine sahip çıkmak isteyişi, ayrıca Cem ile kesişen yolları ve başlayan bir aşk hikayesi. 

İki ayrı hayat iki ayrı yaşanmışlık ve büyük bir aşk. Leke izlemek isteyenler için 16 Nisan Salı akşamı Kanal D ekranların yayınlanıyor.

Yasemin kardeşi Murat'ın sağır olan kulaklarını ameliyat ettirmek için gerekli parayı toparlaması gerekmektedir. en iyi doktorlara kardeşini muayene ettiren Yasemin'in kardeşinin ameliyatı için 45 bin lira bulması gerekmektedir. Yasemin'e ihtiyacı olan parayı vermeyi teklif eden Mehmet Tuna Yasemin'e ahlaksız bir teklifte bulunur ancak Yasemin'in sert tepkisi ile karşılaşır. Daha sonra iş yerine gelip Yasemin'den özür dileyen genç adam sarhoş olduğunu ve yanlış bir hareket yaptığını söyler. yaşadığı bu vahim olay üzerine ihtiyacı olan parayı Serpil Hanım'dan isteyen Yasemin neler yaşayacak? Kardeşini ameliyat ettirmek için gereken parayı Serpil ona verecek mi? 

Leke izleyicisi Cem ve annesinin hastane koridorunda karşılaşıp tartışmasına tanıklık etti. Arda'nın annesi ile görüşmesine öfkelenen Cem bizim böyle bir annemiz yok dedi. Leke izleyicisi anne ve oğulları arasında geçen duygusal anlara tanıklık etti.

Yasemin kardeşini ameliyat ettirebilmek için gerekli olan 45 bin lirayı Serpil Hanımdan borç istedi. Banka faizi ile aynı oranda Yasemin'e parayı borç veren Serpil'in amacı Yasemini tongaya düşürmektir.

LEKE 1. BÖLÜM CANLI İZLE

Leke Dizisinin Künyesi

Yapım:  Tims & B Production
Yönetmen:  Metin Balekoğlu
Yapımcı:  Timur Savcı &Burak Sağyaşar
Senaryo: Yıldız Tunç

Leke Dizisi Oyuncuları:

Burak Sevinç (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Yıldırım (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Açıkgöz (Şirin), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Kaba (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×