Kuaförüm Sensin 19 Temmuz 2019 kim birinci oldu, kim elendi, puan durumu?

Kuaförüm Sensin 19 Temmuz 2019 Cuma günü itibariyle hafta finali yaptı. Haftanın son gününde takımlardan biri yarışmaya veda edecek. Yarışmaya yeni katılan isimler Sertaç ve Suzan ikilisi olmuştu. Öte yandan yarışmanın geçen haftaki son günün Ebru Akel sürprizi yaşandı. Akel, jüri heyetinin içinde yer aldı. Programda yeni haftada büyük bir sürpriz yaşanmıştı. Daha önce yarışmadan elenen Öncü ve Özlem çifti bir kez daha yarışmaya geri dönmüştü. Yarışmanın geçen hafta yapılan finalinde programa veda eden isimler Uğur ve Dilek ikilisi olmuştu. Bu haftaya yarışmaya katılacak takımın kimlerden oluşacağı merak edilirken; bir anda Öncü ve Özlem sürprizi yaşandı. Peki Kuaförüm Sensin 19 Temmuz 2019 Cuma kim birinci oldu, kim kazandı, puan tablosu nasıl oldu?

Kuaförüm Sensin 19 Temmuz 2019 kim birinci oldu, kim elendi, puan durumu?
19 Temmuz 2019 Cuma 15:35

Kuaförüm Sensin 19 Temmuz 2019 Cumagünü saat 13.00 itibariyle Show TV ekranlarında bir kez daha hayranlarının karşısına çıkıyor. Haftanın ilk gününde yarışmaya dahil olan iki isim de belli oldu. Yarışmaya haftanın ilk günü katılan yeni isimler Sertaç ve Suzan ikilisi oldu. Yeni haftaya yeni süprizlerle başlayan programda yeni yarışmacıların kimler olacağı yönündeki meraklı sorulara verilen cevap sürpriz oldu. Çünkü programa bu hafta daha önce yarışan yarışamcılardan geri dönenler oldu. Yarışmanın geçen haftaki final bölümünde haftanın en düşük puanını alarak yarışmaya veda eden isimler Uğur ve Dilek olmuştu. Uğur ve Dilek'in yerine bu hafta kimlerin geleceği merak ediliyordu. Programın başlamasıyla yarışmaya yeni katılan isimlerin kim olduğu ortaya çıktı. Yeni yarışmacılar herkes için sürpriz oldu; çünkü yarışmaya daha önce elenen Öncü ve Özlem çifti geri döndü. Geçen haftanın birincisi Hayat ve Özlem ikilisi olurken; elenen isimler ise Uğur ve Dilek ikilisi oldu. Peki Kuaförüm Sensin 19 Temmuz 2019 Cuma kim birinci oldu, kim kaç puan aldı, kim kazandı, kim elendi, 19 Temmuz 2019 Cuma Puan Tablosu nasıl şekillendi?

Kuaförüm Sensin 19 Temmuz 2019 Cuma günkü finalde elenen takım Sertaç ile Suzan ikilisi oldu. İkili hafta boyunca sadece 54 puan alabildi. Günün birincisi 78 puan aldı. Birinci olanlar ise Özlem ve Hayat oldu. İkili 10 bin liralık ödül sahibi oldu. Hayat ve Özlem beş gün boyunca üst üste jürinin taraflı olduğu iddia edilen "yıldızlı puanları"yla birinci oldular. Yarışmanın son gününde Öncü-Özlem ve Hayat-Özlem takımları arasında sert tartışmalar yaşandı. Özlem Kurt'un, elenen takım için göz yaşları dökmesi iki yüzlülükle olarak değerlendirilince tepki çekti. Öncü, giden takımlara yüksek puan verilmesini eleştiren  ve karşı çıkan Özlem'in aynı zamanda gidenler için üzülmesini "timsah gözyaşları" olarak nitelendirdi.

KUAFÖRÜM SENSİN 15-19 TEMMUZ 2019 HAFTALIK PUAN

Programın 15-19 Temmuz 2019 bölümünde şu ana kadar alınan puanlar şöyle:

1- Hayat ve Özlem 78 puan

2- Mustafa ve Tunahan 61 puan

3- Öncü ve Özlem 57 puan

4- Sertaç ve Suzan 54 puan (Elendiler)

Geçen hafta kazanan Mustafa ile Tunahan olmuşlardı. Geçen haftanın kazananları ile bu haftanın kazananları "ittifak" yapmakla suçlanıyor. İki takımın sık sık jüriden de olumlu yorumlar alması Öncü ve Özlem ikilisinin sert tepkisini çekiyor. 

KUAFÖRÜM SENSİN 18 TEMMUZ 2019 PUANLAMA DURUMU

Kuaförüm Sensin 18 Temmuz 2019 Perşembe günü yarışmacılar ve jüri üyeleri tarafından verilen puanlarla sıralamalar belli oldu. Peki 18 Temmuz Kuaförüm Sensin puanlama durumu şöyle: 

Mustafa ve Tuna 11 puanla günün sonuncusu oldu. 

Öncü ve Özlem ise 12 puan ile finale bir gün kala üçüncü oldu.

Günün birincisi ise 16 puan aldı. 

İşte 18 Temmuz 2019 Puan Tablosu

1- Hayat ve Özlem 16 puan

2- Sertaç ve Suzan 13 puan

3- Öncü ve Özlem 12 puan

4- Mustafa ve Tunahan 11 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 17 TEMMUZ 2019 SONUÇLARI

Programın bugünkü etabında hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Mustafa ve Tunahan 9 puan alarak günün sonuncu takımı oldular. 

Günün üçüncüsü ise 10 puanla Sertaç ve Suzan oldu.

Birinci takım ise 15 puan aldı.

İşte 17 Temmuz 2019 Puan Tablosu:

1- Hayat ve Özlem 15 puan

2- Öncü ve Özlem puan 12 puan

3- Sertaç ve Suzan 10 puan

4- Mustafa ve Tunahan 9 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 16 TEMMUZ 2019 PUAN DURUMU

Programın bugünkü etabında yarışmacılar "kız isteme konseptine uygun şekilde makyaj ve saç" yapmaya çalıştılar. Konsepte uymaya çalışan yarışmacılar arkadaşları ve jüri üyelerinden en iyi puanı almaya çabaladılar. Peki kim kaç puan aldı, kim birinci oldu?

16 Temmuz 2019 puan tablosu şöyle:

Hayat ve Özlem 12 puan
Sertaç ve Suzan 11 puan
Mustafa ve Tunahan 10 puan
Öncü ve Özlem 10 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 15 TEMMUZ 2019 PUAN SONUÇLARI

Kuaförüm Sensin 15 Temmuz 2019 Pazartesi günkü etabında yarışan yeni isimler belli olurken, yarışmanın ilk gününde yarışmacıların aldığı puanlar da belli oldu.

Bugünün konsepti aynı kıyafete farklı saç ve makyajdı.

Kuaförüm Sensin 15 Temmuz 2019 Puan Tablosu şöyle:

Hayat ve Özlem 15 puan
Öncü ve Özlem 10 puan
Mustafa ve Tunahan 10 puan
Sertaç ve Suzan 7 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 12 TEMMUZ 2019 CUMA HAFTA FİNALİ

Programın hafta finali etabında jüri üyeleri ve yarışmacılar tarafından verilen puanlar sonucunda kimin birinci kimin sonuncu olduğu belil oldu. Peki kim birinci oldu? 

Öte yandan programın bugünkü etabında ünlü model ve sunucu Ebru Akel de jüri heyetinde yer aldı. Akel de yarışmacıların yaptıkları saçları ve makyajları değerlendirdi.

Hafta boyunca aldıkları düşük puanlarla haftanın elenen isimleri Serkan ve Zeynep çifti oldu. 50 puan alan çift, önceki hafta yarışmaya dahil olmuştu. Böylece yarışmada sadece iki hafta kalabildiler.

Özlem ve Hayat ise sadece bir puan farkla elenmekten kıl payı kurtuldu. İkili 51 puan aldı. Hayat ve Özlem bir önceki haftanın birincisi olmuştu. İkili geçen hafta 71 puan almıştı.

Günün birincisi ise Mustafa ve Tunahan ikilisi oldu. İkili 10 bin liralık ödülün sahibi oldu. 

Öncü ve Özlem  ise haftayı ikinci olarak bitirdi.

12 Temmuz 2019 Cuma Puan Tablosu şöyle:

Mustafa ve Tunahan 70 puan

Öncü ve Özlem 65

Hayat ve Özlem 51

Serkan ve Zeynep 50

KUAFÖRÜM SENSİN 11 TEMMUZ 2019 PUAN SONUÇLARI

Programın bugünkü etabında jüri üyeleri ve yarışmacılar tarafından verilen puanlar sonucunda kimin birinci kimin sonuncu olduğu belil oldu. Peki kim birinci oldu?

Hayat ve Özlem 12 puan alarak günün sonuncusu oldu. Günlerdir sonuncu olan Serkan ve Zeynep çifti bugün de 12 puan alarak Hayat ve Özlem ile aynı sırayı paylaştı. İki takım da sonuncu oldu.

İşte günün tablosu:

1- Öncü-Özlem 15 Puan

2- Mustafa-Tunahan 14 Puan

3- Hayat-Özlem 12 Puan

3- Serkan-Zeynep 12 Puan

KUFAÖRÜM SENSİN 10 TEMMUZ 2019 PUAN DURUMU

Kuaförüm Sen yarışmasının bu hafta üçüncü gününe gelinmiş durumda. Özellikle iki gün sonra yapılacak final için yüksek puan almak isteyen yarışmacılar ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Yarışmacı arkadaşlarından puan alabilen ve jüriyi etkileyebilenler yine iyi puan alacaklar. Peki 10 Temmuz 2019 günü puan durumu nasıl oldu, kim kaç puan aldı?

Programın bugünkü bölümünde 16 puan alan Mustafa ve Tunahan günün birincisi oldu. Serkan ve Zeynep çifti ise bir kez daha sonuncu oldu.

İşte Kuaförüm Sensin 10 Temmuz 2019 Puan Tablosu:

1- Mustafa ve Tunahan 16 puan

2- Öncü ve Özlem çifti 14 puan

3- Hayat ve Özlem 12 puan

4- Serkan ve Zeynep 6 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 9 TEMMUZ 2019 PUANLAMA DURUMU

Programın bugünkü etabında yarışmacılar ve jüri üyeleri tarafından verilen puanlarla günün birincisi ve sonuncusu belli oldu. Peki 9 Temmuz 2019 Kuaförüm Sensin kim birinci oldu? 

Yarışmanın bugünkü etabında en düşük puanı alan isimler evli çiftler olan Serkan ve Zeynep çifti oldu. İkili sadece 6 puan alabildi.

Haftanın ilk gününde birinci olan Mustafa ve Tunahan ise bugün hayal kırıklığına neden oldu. İkili bugün en düşük ikinci puanı alarak üçüncü oldu. Aldıkları puan ise 9 oldu.

9 Temmuz 2019 Puan Tablosu:

1- Öncü Özlem 12 Puan

2- Hayat ve Özlem 9 Puan

2- Mustafa ve Tunahan 9 Puan

3- Serkan ve Zeynep 6 Puan

KUAFÖRÜM SENSİN 8 TEMMUZ 2019 PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin 8 Temmuz 2019 Pazartesi programında kendilerine verilen konsept kapsamında hünerlerini ortaya koymaya çalıştı. Peki günün birincisi kim oldu?

Haftanın ilk gününde yarışmaya geri dönen Öncü ve Özlem, en düşük puanı alarak günün sonuncusu oldu.

Geçen haftanın birincileri Hayat ve Özlem ise bugün iyi performans gösteremeyerek günün üçüncüsü oldu.

Günün birincisi ise Mustafa ve Tunahan oldu. Birinciler 14 puan aldılar.

Serkan ve Zeynep ise 9 puan ile ikinci oldu.

İşte 8 Temmuz 2019 kuaförüm sensin puan tablosu:

1- Mustafa ve Tunahan 14 puan

2- Serkan ve Zeynep 9 puan 

3- Özlem ve Hayat 7 puan

4- Öncü ve Özlem 6 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 5 TEMMUZ 2019 HAFTA FİNALİ PUAN DURUMU

Prorgarmın bugünkü etabında hafta boyunca mahareetlerini sergileyen yarışmacıların aldıkları puanların toplamıyla final değerlendirmeleri yapılacak. Haftanın birincisi ve haftanın elenen takımı belli olacak. Final gününden bir önceki günün birincisi Özlem ve Hayat olmuştu, sonuncu ise Uğur ve Dilek olmuşlardı. Peki 5 Temmuz Kuaförüm Sensin kim elendi, kim kazandı?

Bu haftanın en düşük puanını alarak yarışmadan elenen isimler Uğur ve Dilek oldu. İkili hafta boyunca aldıkları puanlar toplandığında 41 puana ulaştıkları görüldü.

Bu hafta yeni gelen Serkan ve Zeynep çifti ise 53 puan alarak haftanın üçüncü takımı oldu. 

Haftanın birincisi ise 71 puan alarak 10 bin liralık büyük ödülün sahibi oldu. Onlar da Hayat ve Özlem oldu.

Kuaförüm Sensin 5 Temmuz 2019 Haftalık Puan Tablosu şöyle:

1- Hayat ve Özlem 71 puan

2- Mustafa ve Tunahan 64 puan

3- Serkan ve Zeynep 53 puan

4- Uğur ve Dilek 41 Puan

KUAFÖRÜM SENSİN 4 TEMMUZ 2019 PUAN DURUMU 

Kuaförem Sensin'in bugünkü etabında "beni ona benzet" konsepti uygulandı. Yarışmacılar maharetlerini ortaya koydu, jüri ve yarışmacılar puanlama yaptı. Modeller, ellerinde ünlülerin resimleriyle geldi ve onlara benzemek istediklerini söyledi. Yarışmacılar da kendilerine verilen sanatçılara benzetmeye çalıştı.

Peki 4 Temmuz Puan durumu nasıl oldu.

Hayat ve Özlem 16 puan alarak günün birincisi oldu. 

Bu haftanın en düşük performansını gösteren yarışmacıları Uğur ve Dilek ise bir kez daha sonuncu oldu. İkili 8 puan alabildi.

İşte Puan tablosu:

1- Hayat ve Özlem 16 puan

2- Mustafa ve Tunahan 14 puan

3- Serkan ve Zeynep 13 puan

4- Uğur ve Dilek 8 puan

3 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA KUAFÖRÜM SENSİN PUAN DURUMU

Programın bugünkü etabında yarışmacılar kendilerine verilen konsept doğrultusunda maharetlerini ortaya koydu. Yarışmacılar ve jüri üyeleri maharetlere göre puanlama yaptı. 

Serkan ve Zeynep 6 puan alarak günün sonuncusu oldu. 

Önceki haftanın birincisi Uğur ve Dilek ise 7 puan alarak bugün sondan ikinci takım oldu.

Günün birincisi ise 18 puan aldı. 

İkincisi ise 15 puan aldı.

Kuaförüm Sensin 3 Temmuz 2019 Çarşamba günü puan tablosu şöyle: 

1- Mustafa ve Tunahan 18 puan

2- Özlem ve Hayat 15 puan

3- Uğur ve Dilek

4- Serkan ve Zeynep

2 TEMMUZ 2019 SALI KUAFÖRÜM SENSİN PUANLAMA DURUMU

Kuaförüm Sensin 2 Temmuz 2019 Salı günü yarışmacıların kendi alarında ve jüri üyelerinden aldıkları puanların toplamıyla oluşan puan tablosu şöyle şekillendi.

Programın bugünkü etabında 3 takım 12 puan alarak ikinci oldu. Sadeci bir takım farklı uan alarak birinci oldu.

Üç puan alarak ikinci olan takımlar Serkan ve Zeynep, Mustafa ve Tunahan, Uğur ve Dilek ikilisi oldu.

Birinci olan takım ise 15 puan aldı. İşte puan tablosu:

1. Hayat-Özlem 15 puan

2. Uğur-Dilek 12 puan

2. Mustafa-Tunahan 12 puan

2. Serkan-Zeynep 12 puan

1 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ KUAFÖRÜM SENSİN PUAN DURUMU

Programın bu haftaki yeni bölümüne Zeynep ve Serkan çifti dahil oldu. Yeni yarışmacılarla birlikte yine yeni haftaya yeni modeller geldi. Yarışmacılar kendilerine verilen konsept uyarınca maharetlerini ortaya koyacak, arkadaşları ve jüri heyetinden puan alacaklar. Peki 1 Temmuz puan durumu nasıl oldu? 

Günün birincisi 15 puan ile Hayat ve Özlem ikilisi oldu 

Günün sonuncusu ise bugün yarışmaya yeni başlayan Serkan ve Zeynep çifti oldu. İkili 7 puan aldı.

Geçen haftanın birincisi Uğur ve Dilek ise 8 puan alarak günün üçüncüsü oldu.

Mustafa ve Tunahan ise günün ikincisi oldu. 

İşte 1 Temmuz 2019 Pazartesi Puan Tablosu:

1- Hayat ve Özlem 15 puan

2- Mustafa ve Tunahan 9 puan

3- Uğur ve Dilek 8 puan

4- Serkan ve Zeynep 7 puan

28 HAZİRAN 2019 KUAFÖRÜM SENSİN HAFTA FİNALİ PUAN DURUMU

28 Haziran 2019 Kuaförüm Sensin hafta finali bugün düzenleniyor. Hafta boyunca saç ve makyaj maharetlerini sergileyen yarışmacılar aldıkları puanların toplamıyla bugün yeni bir durumla karşı karşıya kalacaklar. 10 bin liralık ödülü alacak kişinin belli olacağı bugün aynı zamanda yarışmaya veda edecek isimler de belli olacak. 

Bu hafta elenen isimler Suat ve Ceyda oldular. İkili hafta boyunca en düşük puan alan çift olmuştu.

Bu hafta yarışmaya yeni dahil olan ikili Mustafa ve Tuna ise haftanın üçüncüsü oldu.

Haftanın birincisi ise Uğur ve Dilek oldu. Uğur ve Dilek, yarıştıkları 4 haftanın üçünü birincilikle bitirmiş oldu.

Kuaförüm Sensin 28 Haziran 2019 Puan Tablosu Şöyle:

1. Uğur ve Dilek 77 puan

2. Özlem ve Hayat 60 puan

3. Mustafa Tuna 56 puan

4. Suat ve Ceyda 46 puan

27 HAZİRAN 2019 KUAFÖRÜM SENSİN PUANLAMA DURUMU

27 Haziran 2019 Perşembe Kuaförüm Sensin programında yarışmacılar, kendilerine verilen konsepte uygun şekilde saç yapımı ve makyaj çalışmalarını yaptı. Yarışmacıların birbirlerine ve jüri üyelerinin yarışmacılara verdikleri puanlar sonrasında oluşan puan tablosu belli oldu.

Kuaförüm Sensin 27 Haziran puan tablosu şöyle:

- Uğur ve Dilek 15 puan alarak günün birincisi olurken, Suat ve Ceyda ise 13 puan alarak ikinci oldu.

- Mustafa ve Tuna 10 puan alarak günün üçüncüsü oldu.

- Hayat ve Özlem 9 puan alarak günün sonuncusu oldu.

1. Uğur ve Dilek 15 puan

2. Suat ve Ceyda 13 puan

3. Mustafa ve Tunahan 10 puan

4. Hayat ve Özlem 9 puan

26 HAZİRAN 2019 KUAFÖRÜM SENSİN PUANLAMA DURUMU

Yarışmanın bugünkü etabında da yarışmacılar kendilerine verilen konsepte uygun çalışmalar yaparak maharetlerini ortaya koymaya çalıştılar. Yarışmacıların birbirlerine ve jüri üyelerinin onlara verdikleri puanlarla günün birincisi belli oldu.

Kuaförüm Sensin 26 Haziran puan tablosu şöyle:

1- Uğur ve Dilek 20 puan

2 - Hayat ve Özlem 13 puan

3- Mustafa ve Tunahan 8 puan

4 - Suat ve Ceyda 6 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 25 HAZİRAN 2019 PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin 25 Haziran 2019 etabında yarışmacıları ve jüri üyeleri çalışmalardan sonra puanlama yaptı. Peki 25 Haziran puan durumu nasıl oldu? 

Kuaförüm Sensin 25 Haziran Puan Tablosu: 

1. Mustafa ve Tunahan 17 puan

2. Hayat ve Özlem 11 puan

3. Uğur ve Dilek 11 puan

4. Suat ve Ceyda 10 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 24 HAZİRAN 2019 PUAN DURUMU

Programın bugünkü etabında yarışmacıların jüri üyeleri ve arkadaşlarından aldıkları puanlar şöyle:

1. Uğur ve Dilek 17 puan

2. Hayat ve Özlem 13 puan

3. Suat ve Ceyda 9 puan

4. Mustafa ve Tunahan 9 puan

21 HAZİRAN 2019 KUAFÖRÜM SENSİN PUAN DURUMU

21 Haziran 2019 Kuaförüm Sensin kim elendi, kim birinci oldu, haftanın birincisi kim oldu?

Haftanın birincisi Suat ve Ceyda oldu. 10 bin liralık ödülü de onlar aldı.

Uğur ve Dilek ise haftanın ikincisi oldu.

Hayat ve Özlem ise üçüncü oldu.

Yarışmanın en eski yarışmacıları Emina ve Pelin ise haftanın en düşük puanını alarak elendiler.

İşte Kuaförüm Sensin 21 Haziran puan tablosu : 

1. Suat ve Ceyda 69 

2. Uğur ve Dilek 66

3. Hayat ve Özlem 57

4. Emina ve Pelin 54

20 HAZİRAN 2019 KUAFÖRÜM SENSİN PUAN DURUMU

Programın bugünkü etabında da kuaförler kendilerine verilen konsepte uygun şekilde saç kesimi yapacak, makyözler ise makyaj sanatını ona göre sergileyecek. Peki 20 Haziran 2019 Kuaförüm Sensin kim birinci oldu, puan durumu nasıl oldu?

İşte 20 Haziran Kuaförüm Sensin Puan Tablosu:

1. Uğur ve Dilek 17 puan
2. Suat ve Ceyda 16 puan
3. Emina ve Pelin 12 puan
4. Hayat ve Özlem 8 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 19 HAZİRAN 2019 PUAN TABLOSU

Kuaförüm Sensin 19 Haziran tarihinde jüri üyeleri ve yarışmacılar tarafından verilen puanlardan sonra yarışmacıların aldıkları puanlar şöyle: 

Programın bugünkü etabında programa yeni dahil olan takımı bir haftada ikinci kez birinci olurken, en eski takımı Emina ve Pelin ise sonuncu oldu. 

1. Özlem ve Hayat 14 Puan 

2. Uğur ve Dilek 13 Puan

2. Suat ve Ceyda 13 Puan

3. Emina ve Pelin 9 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 18 HAZİRAN 2019 PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin 18 Haziran 2019 Salı günü yarışmacılar ve jüri üyeleri tarafından verilen puanlar ile yarışmacıların aldığı puanlar şöyle oldu. 

Yarışmanın bugünkü etabında da iki birinci çıktı. Dünkü bölümde de iki takım birinci olmuştu. Ancak takımlar bu durumdan doğal olarak hiç hoşlanmadı.

İşte Kuaförüm Sensin 18 Haziran 2019 Puan Tablosu:

Suat ve Ceyda 11 puan

Emina ve Pelin 11 puan

Hayat ve Özlem 10 Puan (Hayat ve Özlem programa ilk kez katıldıkları halde dün birinci olmuşlardı)

Uğur ve Dilek 9 Puan (Uğur ve Dilek dün birinci olmuşlardı.)

KUAFÖRÜM SENSİN 17 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin 17 Haziran 2019 Pazartesi günü yarışmacılar ve jüri üyeleri tarafından verilen puanlar sonucunda birinci ve sonuncu olan yarışmacılar belli oldu. İşte 17 Haziran puan durumu:

Bu hafta iki takım 12 puanla birinci oldu.

Haftanın sonuncusu 10 puanla Emina ve Pelin oldu.

1. Uğur ve Dilek 12 Puan

1. Hayat ve Özlem 12 Puan

2. Suat ve Ceyda (İkili jüriden en yüksek puanı almışlardır) 11 puan

3. Emina ve Pelin 10 puan

Format değişti. Kuaförüm Sensin programında şimdiye kadar, yarışmacıların birbirine verdikleri puanlardan ziyade, modellerin onlara verdikleri puanlar etkili oluyordu. Bu da sağlıklı bir sonuç doğurmuyordu, çünkü modeller bazen adil davranmıyordu. Bu nedenle, yeni formatta artık stüdyoda bulunan iki jüri üyesi modellerin yerine oy verecek.

KUAFÖRÜM SENSİN 14 HAZİRAN 2019 CUMA HAFTA FİNALİ PUAN DURUMU

Haftanın son gününde yapılacak oylama ile birlikte bu haftanın elenen takımı belli olacak. Yarışmacılar ve jüri tarafından verilen puanlar belli oldu.

Haftalık puan tablosu şöyle:

Uğur ve Dilek: 70 puan
Emina ve Pelin: 63 puan
Suat ve Ceyda: 59 puan
Necati ve Seda: 50 puan

Tabloya göre haftanın en düşük puanını alan Necati ve Seda ikilisi elenen isimler oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN 13 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE PUAN DURUMU

Programın bugünkü etabında yarışmacılar ve jüri üyeleri tarafından verilen puanlar neticesinde oluşan puan tablosu şöyle:

Necati ve Seda bu hafta bir kez daha sonuncu oldu. Haftanın ilk üç gününde de sonuncu olmuşlardı.

1. Uğur ve Dilek 14 puan

2. Suad ve Ceyda 13 puan

2. Emina ve Pelin 13 puan

3. Necati ve Seda 11 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 12 HAZİRAN 2019 PUAN DURUMU

Programın bugünkü etabında konsept "Mezuniyeti saçı ve makyajı" oldu. 12 Haziran 2019 Çarşamba günü yarışmacıların ve jüri üyelerinin verdikleri puanlarla yarışmacıların aldıkları puanlar şöyle oldu:

Günün birincisi Uğur ve Dilek oldu.

İşte puan tablosu:

1. Uğur ve Dilek 14 puan

2. Suat ve Ceyda 13 puan

3. Emina ve Pelin 11 puan

4. Necati ve Seda 7 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 11 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ PUAN DURUMU ŞÖYLE

Kuaförüm Sensin 11 Haziran 2019 Salı günü yarışmacıların ve jüri üyelerinin verdiği puanlar şöyle:

Haftanın ikinci gününde günün birincisi Emina ve Pelin ikilisi oldu. 

1. Emina ve Pelin 15 puan
2. Uğur ve Dilek 12 puan
3. Suat ve Ceyda 10 puan
4. Necati ve Seda 8 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 10 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ PUANLAMA

Kuaförüm Sensin 10 Haziran 2019 Pazartesi günü yeni formatla, yeni yarışmacılarla başladı. Artık modeller değil, stüdyodaki iki jüri üyesi kuaförlere puan verecek. 

Peki 10 Haziran 2019 Pazartesi Kuaförüm Sensin kim birinci oldu, kim kazandı?

10 Haziran puan tablosu:

1. Uğur ve Dilek 12 puan

2. Necati ve seda 11 puan

3. Emina ve Pelin 8 puan

3. Suat ve Ceyda 8 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 31 MAYIS 2019 PUANLAMA DURUMU

Kuaförüm Sensin 31 Mayıs 2019 günkü etabında yarışmacılar "Saç Boyası" ve "Hint Makyajı" formatıyla yarıştı. 

Peki günün birincisi kim oldu, haftanın birincisi kim oldu? İşte Kuaförüm Sensin 31 Mayıs puan durumu:

Uğur ve Dilek 50 puan alarak haftanın birincisi oldu. İkili 10 bin liralık ödülün sahibi oldu.

Haftanın en düşük puanını alarak programa veda eden isimler ise Ferit-Can ikilisi oldu.

Ferit ve Can 32 puan alarak elendiler.

31 MAYIS 2019 PUAN TABLOSU 

1- Uğur ve Dilek 50 puan

2- Necati ve Seda 47 puan

3- Emina ve Pelin 42 puan

4- Can ve Ferit 32 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 30 MAYIS 2019 PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin 30 Mayıs 2019 Perşembe günü yarışmacıların birbirlerine verdikleri ve modellerinden aldıkları punlarla toplam puanları şöyle:

4 puanla Fetir ve Can sonuncu oldu

7 puanla Necati ve Seda ise 3. takım oldu

Günün birincisi 10 puanla Uğur ve Dilek oldu

Necati ve Seda

Uğur ve Dilek

Ferit ve Can

Pelin ve Emina

Detaylar Geliyor...

KUAFÖRÜM SENSİN 29 MAYIS 2019 PUANLAMA DURUMU

Bugünün konusu "Saç örgütü ve metalik makyaj" olarak belirlendi. Kuaförüm Sensin 29 Mayıs günkü etabında yarışmacıların birbirlerine verdikleri ve modellerinden aldıkları puanlardan sonraki toplam puanları şöyle oldu:

İki takım birinci oldu. İki takım da sonuncu oldu.

Ferit ve Can: 10 Puan

Uğur ve Dilek: 10 Puan

Necati ve Seda: 8 Puan

Emina ve Pelin: 8 Puan

KUAFÖRÜM SENSİN 28 MAYIS 2019 PUANLAMA DURUMU

Kufarüm Sensin günün birincisi Necati ve Seda ikilisi olurken, sonuncu ise Can ve Ferit ikilisi oldu.

28 Mayıs 2019 Kuaförüm Sensin yarışmasında yarışmacıların aldıkları puanlar şöyle oldu: 

Necati ve Seda: 14 puan

Uğur ve Dilek: 12 puan

Emina ve Pelin: 8 puan

Can ve Ferit: 6 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 27 MAYIS 2019 PUANLAMA DURUMU

Kuaförüm Sensin 27 Mayıs 2019 puanlama sonuçları şöyle oldu:

Programa yeni katılan Uğur ve Dilek ikilisi günün sonucusu oldu. Onlarla birlikte bir takım daha günün sonuncusu oldu.

Birinci ve ikinci takımlar ise 7 ve 8 puan aldılar.

1. Takım: Emina ve Pelin ikilisi 8 Puan

2. Takım: Necati ve Seda ikilisi 7 Puan

3. Ferit ve Can ikilisi 6 puan

3. Uğur ve Dilek ikilisi 6 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 24 MAYIS 2019 PUANLAMA SONUÇLARI

Ramazan ve Saadet bu hafta elenen takım oldu.

Haftanın üçüncüsü ise Emina ve Pelin oldu. 

Necati ve Seda 10 bin liranın sahibi oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN 23 MAYIS 2019 PUANLAMA SONUÇLARI

Kuaförüm Sensin 23 Mayıs 2019 Perşembe günü düzenlenen yarışmasında puanlama şöyle oldu:

Birinci, ikinci ve üçüncüler sırasıyla 10, 11 ve 12 puan aldı.

Can-Ferit 12 puan

Necati-Seda 11 puan

Emina-Pelin 10 puan

Ramazan ve Saadet ikilisi günün sonuncusu olarak 5 puan aldı.

Haftanın finali yarın yapılacak.

Kuaförüm Sensin 22 Mayıs 2019 Salı puanlama durumu ise şöyle oldu:

1- Ramazan ve Saadet 7 puan

2- Necati ve Seda 11 puan

3- Emina ve Pelin 10 puan

4- Can ve Ferit 11 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 21 MAYIS 2019

Kuaförüm Sensin 21 Mayıs 2019 Salı puanlama durumu ise şöyle oldu:

1- Ramazan ve Saadet 12 puan

2- Necati ve Seda 10 puan

3- Emina ve Pelin 7 puan

4- Can ve Ferit 7 puan

Günün birincisi 12 puanla Ramazan ve saadet oldu.

Kuaförüm Sensin 20 Mayıs 2019 Pazartesi puanlama durumu ise şöyle oldu:

1- Ramazan ve Saadet 10 puan

2- Necati ve Seda 9 puan

3- Emina ve Pelin 8 puan

4- Can ve Ferit 7 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 17 MAYIS 2019 PUAN DURUMU

Kufaröm Sensin hafta finali puan durumu şöyle: 

Necati ve Seda ikilisi haftanın birincisi olarak 10 bin liralık ödülün sahibi oldu.

Güven ve Emel çifti ise haftanın en düşük puanını alarak yarışmaya veda eden isimler oldu.

Haftanın birincisi Necati-Seda ikilisi oldu.

Haftanın kaybedeni Güven-Emel 35 puan aldılar.

Ramazan-Saadet 41 puanla üçüncü oldular.

Necati-Seda 48 puanla haftanın birincisi oldular.

Ferit-Can 45 puan alarak ikinci oldular.

KUAFÖRÜM SENSİN 16 MAYIS PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin 16 Mayıs 2019 Perşembe günü puanlama durumu nasıl oldu? İşte puanlar:

Güven-Emel ikilisi 8 puan

Ferit-Can ikilisi 11 puan

Saadet-Ramazan ikilisi 9 puan

Necati-Seda ikilisi 10 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 15 MAYIS CANLI

Kuaförüm Sensin 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü puanlama durumu nasıl oldu? İşte puanlar:

Güven-Emel ikilisi 7 puan

Ferit-Can ikilisi 8 puan

Saadet-Ramazan ikilisi 9 puan

Necati-Seda ikilisi 10 puan

15 Mayıs Günün birincisi 10 puanla Necati ve Seda oldu

KUAFÖRÜM SENSİN 14 MAYIS CANLI İZLE

Kuaförüm Sensin 14 Mayıs günü yarışmacılar modellerinden ve arkadaşlarından puanlar aldılar. Peki kim kaç puan aldı, hangi takım günün birincisi oldu? İşte detaylar:

Ferit ve Can, haftanın ikinci gününde yeniden döndükleri programda 9 puanla birinci oldular. 

Ramazan ve Saadet 7 puan ile ikinci olurken; 

Dünün birincisi Necati ve Seda ikilisi de 7 puanla ikinci oldu.

Güven ve Emel ikilisi ise 5 puan alarak günün sonuncusu oldu.

14 Mayıs puan tablosu şöyle:

1 - Ferit-Can

2- Ramazan-Saadet ve Necati-Seda

3- Güven-Emel.

KUAFÖRÜM SENSİN 13 MAYIS 2019 PAZARTESİ

İşte 13 Mayıs puanlama durumu:

Haftanın ilk gününde geçen hafta programa yeni katılan takım birinci oldu. Öte yandan programın eski yarışmacıları Can ve Ferit yeniden yarışmaya dönüş yaptılar. İkili, sağlık sorunları nedeniyle programdan ayrılmışlardı.

1- Necati-Seda 11 Puan 

2- Güven ve Emel 10 puan

3- Ramazan ve Saadet 5 puan

4- Can ve Ferit 4 Puan

KUAFÖRÜM SENSİN 10 MAYIS 2019 CUMA HAFTA FİNALİ

Kuaförüm Sensin 10 Mayıs 2019 puan durumu: 

Yarışmada en düşük puanı alan isimler belli oldu. Uzun süredir yarışmaya devam eden Evrim ve Çiğdem en düşük puanı aldı. Yarışmaya bu hafta veda eden isimler Evrim-Çiğdem ikilisi oldu.

Haftalık puan tablosu:

Güven-Emel 53 puan

Ramazan Saadet 48 puan

Necati-Seda 48 puan

Evrim-Çiğdem 37 puan

9 MAYIS PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin 9 Mayıs 2019 Perşembe günü yarışmacıları önce modellerinden ardından da arkadaşlarından puanlar alıyor. 

Peki kim kaç puan aldı. 

Programın bugünkü etabında dün birinci olan Güven-Emel ikilisi sonuncu oldu. Dün sonuncu olan Evrim-Çiğdem ikilisi ise bugün birinci oldu.

Ramazan-Saadet ve Necati-Seda ikilisi ise bugün de yine ikinci oldu. Dün de bu iki takım ikinci olmuştu. 

İşte 9 Mayıs puanlama durumu:

1- Evrim-Çiğdem 11 Puan 

2- Ramazan-Saadet 9 Puan

2- Necati-Seda 9 Puan

3- Güven-Emel 6 puan

8 MAYIS PUANLAMA

Kuaförüm Sensin 8 Mayıs 2019 puan durumu da yavaş yavaş belli olmaya başladı. İşte yarışmacıların arkadaşlarından ve modellerinden aldıkları puanlar şöyle: 

9 puanla iki takım ikinci olurken, sadece bir puanla farkla bir takım da birinci oldu. 

Güven ve Emel 10 puan ile birinci.

Ramazan ve Saadet 9 puan ile ikinci

Necati ve Seda 9 puan ile ikinci

Evrim ve Çiğdem 6 puanla günü sonuncusu oldu.

7 MAYIS PUANLAMA

Kuaförüm Sensin 7 Mayıs  2019 günü yarışmacıların arkadaşlarından ve modellerinden aldıkları puanlar şöyle: 

Evrim ve Çiğdem 5 puan

Ramazan ve Saadet 8 puan

Güven ve Emel 16 puan

Necati ve Seda 10 puan

6 MAYIS PUANLAMA

Günün birincisi Evrim ve Çiğdem ikilisi oldu. Günün sonuncusu ise iki takım birden oldu. Onlarda yarışmaya yeni katılan Necati ve Seda ikilisi ile Ramazan-Saadet ikilisi oldu.

Evrim ve Çiğdem 11 Puan

Güven ve Emel 9 Puan

Ramazan ve Saadet 5 Puan

Necati ve Seda ise 5 puan

Yarışmaya yeni katılan isimler Necati Kökenek ve Seda Emanet ikilisi oldu. İkili yaklaşık 3 aydır birlikte çalışıyor. 

3 MAYIS PUANLAMASI

Kuaförüm Sensin 3 Mayıs puanlaması ve hafta finali sonuçları belli oldu.

Buna göre; 

Yarışmaya veda eden takım Deniz-Dilan ikilisi oldu.

Kuaförüm Sensin hafta birincisi ise Güven-Emel ikilisi oldu. İkili 10 bin liranın sahibi oldu.

Yarışmacıları bugün konsept olarak şov makyajı ve şov saçı yapmaya çalışacaklar. Yarışmanın bugünkü etabında önceki günlerden yıldızları hiç barışmayan Ramazan ile modeli arasındaki gerginlik devam etti. 

Kuaförüm Sensin 2 Mayıs puanlama durumu:

Evrim ve Çiğdem günün birincisi oldu. İkili 11 puan aldı.

Ramazan ve Saadet ile Deniz ve Dilan takımları ikinciliği paylaştı.

Güven-Emel ikilisi 9 puan ile günün sonuncu takımı oldu.

Puanlama şöyle:

1- Evrim Çiğdem 11 Puan

2- Ramazan-Saadet ve Dilan-Deniz: 10 Puan

3- Güven-Emel: 9 Puan.

KUAFÖRÜM SENSİN 1 MAYIS 2019 KİM KAÇ PUAN ALDI?

Dün kına gecesi başı yapan yarışmacılar bugün ise gelin başı yapacaklar. Gelin başı için 1 saat, gelin makyajı için ise yarışmacılara 30 dakika süre verildi.

Deniz ve Dilan bugün önlerindeki not kağıdına, "mağduruz" yazarak, modelleri tarafından mağdur edildiklerini ileri sürdü.

Takımlar ile modellerin anlaşamadıkları bu haftaki programda sert atışmaların yaşanması bekleniyor.

Yarışmanın dünkü etabında Güven-Emel ikilisi birinci olmuştu. İkili 9 puan almıştı.

Deniz ve Dilan: 10 puan

Güven ve Emel: 10 puan

Ramazan ve Saadet: 9 puan

Evrim ve Çiğdem: 7 puan.

Günün birincisi iki takım birden oldu. Deniz-Dilan ikilisi ile Güven-Emel ikilisi günün birinciliğini paylaştı.

KUAFÖRÜM SENSİN 30 NİSAN PUANLAMA DURUMU

Programın 30 Nisan etabında Ramazan ve Saadet ilginç bir gösteriye imza attı. Ramazan gözlerini bandana ile bağladıktan sonra eşinin saçlarını kesmeye çalıştı. Ramazan'ın gözleri kapalı şekilde saç kesimine diğer yarışmacıların yorumları ise farklı oldu. Bazı yarışmacılar Ramazan'ın görerek kesim yaptığını savunurken, bazıları ise yapılan gösterinin tehlikeli olduğunu belirterek tasvip etmediğini söyledi.

30 NİSAN 2019 PUANLAMA DURUMU

Deniz ve Dilan 4 puanla sonuncu oldu.

Evrim ve Çiğdem 5 puanla üçüncü oldu.

Birinci takım 9 puan aldı.

Güven ve Emel birinci oldu.

İkinci takım ise 8 puan aldı.

Ramazan ve Saadet ise ikinci oldu.

Puan Tablosu şöyle: 

1. Güven-Emel: 9 puan

2. Ramazan ve Saadet: 8 puan

3. Evrim ve Çiğdem: 5 puan

4. Deniz ve Dilan: 4 puan

21. BÖLÜM PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin 29 Nisan Puan tablosu şöyle

Güven ve Emel: 10 Puan

Evrim ve Çiğem 8 Puan

Deniz ve Dilan 5 Puan

Ramazan ve Saadet ise 4 Puan.

Kuaförüm Sensin 29 Nisan günün birincisi  Güven ve Emel ikilisi oldu.

GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Bugünkü program hafta finali olarak yayınlanıyor. Bugün hafta boyunca en düşük puanı alan takım elenecek. Önümüzdeki hafta yeni bir takım yarışmaya dahil olacak. Kuaförüm Sensin son bölüm izleyenler yine kuaförlerin maharetlerine tanıklık edecek. Programın son bölümünde yine kuaförler, yeni bir saç modeli ve ona uygun bir makyaj üzerinde hünerlerini göstermeye çalıştılar. Takımlar, birbirlerinin işlerini yoğun bir eleştiri bombardımanına tuttu. Peki 26 Nisan 2019 Cuma hangi takım birinci oldu, hangi takım arkadaşlarından ve modellerinden kaç puan aldı, hangi takım elenmeye doğru gidiyor? İşte 26 Nisan Kuaförüm Sensin programının detayları:

KUAFÖRÜM SENSİN 26 NİSAN CUMA GÜNÜ SONUÇLAR

Yarışmanın bugünkü etabında haftanın finali oynanıyor. Günün birincisinin yanıda hafta birincisi de belli olacak. Hafta birincisi 10 bin liralık ödülü alacak. Hafta sonuncusu ise yarışmayı terk etmek zorunda kalacak. Modeller ile yarışmacılara rasında bugün kısa saç tartışması yaşandı. Saçlarını kısaltmak istemeyen modeller, kuaförlerin "yapmak zorundayız" dayatmalarına direnmeye çalıştı.

Ramazan ve Saadet ikilisi 55 puanla haftanın birincisi oldu.

Güven ve Emel çifti ise 54 puanla haftanın ikincisi oldu.

51 puan ile üçüncü olan takım Evrim-Çiğdem ikilisi oldu.

26 Nisan elenen takım belli oldu. 42 puan alan Öncü ve Özlem çifti haftanın en düşük puanını alarak elenen takım oldu.

Modellerin verdiği puanlar:

Öncü-Özlem kendi modellerinden 5 puan aldı.

Ramazan ve Saadet ikilisi de mankenlerinden 5 puan aldı.

Evrim ve Çiğdem ikilisi ise modellerinden 4 puan aldı.

Güven ve Emel çifti de modellerinden 5 puan aldı.

KUAFÖRÜM SENSİN 25 NİSAN 2019

Programın bugünkü etabında yarışmacılar "Seksenler Modeli" saç modeli için maharetlerini ortaya koymaya çalıştılar. Yarışmacıların kendi aralarındaki atışmaları programa renk kattı.

Kuaförüm sensin 25 Nisan puan durumu:

Evrim ve Çiğdem ikilisi 13 puan alarak günün birincisi olurken; 

Öncü ve Özlem ise 6 puan günün sonuncusu oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN 24 NİSAN 2019

Kuaförüm Sensin 24 Nisan günü iki takım birinci iki takım ise sonuncu oldu. Birinci olan takımlar 11'er, ikinci olan takımlar ise 9'ar puan aldılar.

İşte 24 Nisan Puan durumu: 

Öncü ve Özlem 9 puan alarak günün sonuncusu oldu. 

Evrim-Çiğdem 9 Puan

Güven-Emel 11 Puan

Ramazan-Saadet 11 Puan

KUAFÖRÜM SENSİN 23 NİSAN PUAN DURUMU

Günün birincisi Ramazan ve Saadet: 11 Puan

Günün ikincisi Evrim ve Çiğdem: 10 Puan

Üçüncü Öncü ve Özlem: 9 Puan

Dördüncü ise 8 Puan ile Güven ve Emel ikilisi oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN 22 NİSAN FULL TEK PARÇA İZLE 

Kuaförüm Sensin 22 Nisan 2019 Pazartesi günkü yarışmada yarışmacılar bir kez daha hünerlerini ortaya koydu. Geçen hatfa İsmihan-Elvan ikilisi elenmişti. Ferit-Can ikilisi ise birinci olmuştu. Ancak programın yeni haftasında ise Fetir ve Can da yok. Özge Borak'ın açıkladığına göre, ikili sağlık sorunları nedeniyle programdan ayrıldı. Onların yerine bu hafta programa iki yeni takım başladı. Yeni başlayan takımlar Evrim-Çiğdem ve Güven-Emel takımları oldu.

Ancak yarışmanın birincisi yarışmaya yeni katılan Güven ve Emel ikilisi oldu. İkilinin aldığı puan ise 12'ydi.

Kuaförüm Sensin 22 Nisan 2019 Puan tablosu şöyle:

Güven-Emel 12 Puan
Ramazan-Saadet 11 Puan
Öncü-Özlem 9 Puan
Evrim-Çiğdem 8 Puan

KUAFÖRÜM SENSİN 19 NİSAN 2019 CUMA PUAN TABLOSU

Kuaförüm Sensin elenen takım İsmihan ve Alev oldu. İsmihan ve Alev ise kendi mankenlerinin beğenisini sonunda alabildi. Ancak haftanın toplamında 38 puan aldıkları için elendiler.

Haftanın birincisi ise Ferit-Can ikilisi oldu. Büyük ödül olan 10 bin TL de onların oldu.

Haftanın üçüncüsü ise 49 puanla Ramazan ve Saadet oldu.

Ferit ve Can ikilisi kendi mankenlerinden 4 puan aldı.

Ramazan ve Saadet kendi mankenlerinden 2 puan aldı.

Puan durumu:

1- Ferit ve Can ikilisi 58 puan alarak haftanın birincisi oldu. 

2- Özlem ile Öncü ikilisi ise 55 puan

3- Ramazan ve Saadet 49 puan

4 - ismihan ve Alev 38 Puan

KUAFÖRÜM SENSİN 18 NİSAN 2019 PERŞEMBE PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin 18 Nisan 2019 Perşembe günü sonuçları açıklanıyor.

Bu haftaya yarışmaya yeni başlayan Ramazan ile Saadet ikilisi bugün birinci oldu. İkilinin aldığı upan ise 15 puan oldu.

Ferit ve Can ise 14 puan alarak günün ikinci takımı oldu.

Dün en yüksek puanı alarak birinci olan Öncü ve Özlem ise bugün 11 puan alarak üçüncü oldu.

İsmihan ve Alev 6 puan alarak haftanın sonuncusu oldu.

Kuaförüm Sensin 18 Nisan Puan tablosu şöyle:

1- Ramazan-Saadet 15 Puan

2- Ferit-Can 14 Puan

3- Öncü-Özlem 11 Puan

4-İsmihan Alev 6 Puan

KUAFÖRÜM SENSİN 17 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin 17 Nisan günün birincisi 12 puanla Öncü-Özlem takımı oldu.

Ferit-Can ikilisi ise 11 puanla ikinci olurken;

Ramazan-Saadet ikilisi 9 puan alarak üçüncü oldu.

İsmihan-Alev ikilisi ise 8 puanla sonuncu oldu. 

KUAFÖRÜM SENSİN 16 NİSAN 2019 PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin 16 Nisan'da Ferit-Can takımı birinci oldu.

Öncü-Özlem takımı ise ikinci oldu.

Ramazan ve Saadet takımı 8 puanla üçüncü oldu.

İsmihan-Alev takımı 7 puan alarak sonuncu olurken. 

15 Nisan 2019 Pazartesi

Kuaförüm Sensin 15 Nisan 2019 Pazartesi günü haftanın ilk yarışmasında birinciler belli oldu. 

Bu hafta bir takım değil iki takım birden birinci oldu. Onlar da; 

Öncü-Özlem ve Ferit-Can takımları oldu.

İsmihan ile Alev ise günün üçüncüsü oldu.

Haftanın yeni yarışmacıları Ramazan ve Saadet ise, ilk yarışmalarında 6 puan alarak haftanın sonuncusu oldular.

Kuaförüm Sensin yarışma programına başvuruda bulunmak isteyenler için başvuru linki :

Kuaförüm Sensin Başvuru Formu

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
MURAT - 4 ay önce
Selami ve tugbani cok sevyorum onlara selam soylermisiniz
Avatar
SILa - 4 hafta önce
Yorumtemiyor
Avatar
fatma nur - 6 gün önce
yeter artik hak yemeyin juriler ozelikle adnan bey