Kızım 12. Bölüm full izle - Son Bölüm Canlı İzle

TV8'in sevilen yapımlarından Kızım dizisi bu akşam 12. Bölümü ile ekranlara geliyor. Kızım dizisinin son bölümünü izlemenin birden fazla yolu bulunuyor. Bunlardan biri blutv sitesi üzerinden ücretli üyelik yaparak, ikincisi youtube, üçüncüsü ise tv8 sitesinin tekrar verdiği saati beklemek.

Kızım 12. Bölüm full izle  - Son Bölüm Canlı İzle
09 Aralık 2018 Pazar 13:15

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'in reyting rekorları kıran yapımlarından Kızım dizisinin 12. Bölümü 7 Aralık 2018 Cuma saat 20.00'da ekranlara geliyor.

Küçük bir kız çocuğunun ortada kalmasını, sorumsuz babasının ona yönelik umursamazlığını ve sonrasında yaşananları konu alan dizi her Cuma akşamı beğeniyle izleniyor.

Asu hanım, kızının velayetini almak için Demir'e baskı yapıyor. Yıllardır kızını arayıp sormayan Asu'nun bu tavrı Demir'i çileden çıkarıyor. Demir ise yasalara göre babalık için çok da uygun bir vatandaş gibi görünmüyor.

Kızı için inşaatlarda çalışmaya başlayan Demir, biraz zorlansa da yavaş yavaş işi kapmaya başladı. İnşaattaki ustasının yardımıylal inşaat işini kapmaya başladı. Tam da her şey yoluna girdi derken, Asu'nun velayet davası her şeyi yeniden alt üst edecek.

Öykü'ye 8 yıl boyunca sahip çıkmayan anne ile babanın velayet davası giderek büyüyor. Asu'nun dava sürecindeki tavırları ise Demir'i çileden çıkarıyor.

KIZIM 12 BÖLÜM CANLI İZLE - SON BÖLÜM TEKRAR

Kızım dizisinin tekrarını izlemek isteyenler için:

KIZIM 12 BÖLÜM FULL İZLE - SON BÖLÜM

KIZIM 13. BÖLÜM FRAGMAN

KIZIM DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yayınlandığı kanal: TV8

Kızım dizisinin yönetmeni: Gökçen Usta

Kızım dizisinin yapımcısı: Fatih Aksoy - Medyapım

Kızım dizisinin senaristi: Banu Kiremitçi Bozkurt - Irmak Bahçeci

KIZIM DİZİSİNİN OYUNCULARI

DEMİR GÖKTÜRK (BUĞRA GÜLSOY)
CANDAN HOŞGÖR ( LEYLA LYDIA TUĞUTLU)
ÖYKÜ TEKİN (BEREN GÖKYILDIZ)
CEMAL ERÖZ ( SERHAT TEOMAN)
UĞUR ADIGÜZEL (TUGAY MERCAN)
SEVGİ GÜNAY ( SİNEM ÜNSAL)
MÜFİDE ADIGÜZEL (SUNA SELEN)
ASU KARAHAN (SELİN ŞEKERCİ)

KIZIM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Sevilen Kızım dizisi, sahipsiz kalan küçük bir kız çocuğunun, sorumsuz büyükleri tarafından ortada bırakılmasını konu alıyor. Öykü(Beren Gökyıldız) 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir (Buğra Gülsoy); tam da Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Sorumsuz baba Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, mahkemenin verdiği kararı unutarak farklı hayaller peşinden koşar. Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir... Demir ve ortağı Uğur (Tugay Mercan) bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×