Katmerciler Malezya Uluslararası Savunma Fuarı’nda

- Katmerciler, geniş savunma portföyünü, 16-19 Nisan’da Kuala Lumpur’da düzenlenen Malezya Savunma Teknolojileri Fuarı'nda tanıtacak

Katmerciler Malezya Uluslararası Savunma Fuarı’nda
12 Nisan 2018 Perşembe 11:10

İSTANBUL (AA) - Katmerciler, geniş bir yelpaze oluşturan savunma portföyünü tanıtmak üzere Londra, Bahreyn, Bangkok ve Kuveyt’in ardından 16-19 Nisan’da Kuala Lumpur’da düzenlenen Malezya Savunma Teknolojileri Fuarı'na da katılacak.

Katmerciler'den yapılan açıklamaya göre, son yıllarda yaptığı atılımlarla Türkiye'de olduğu kadar uluslararası ölçekte de dikkati çeken Türk savunma sanayisinin yenilikçi ve dinamik gücü Katmerciler, uluslararası tanıtım atağına devam ediyor.

Son olarak Londra, Bahreyn, Bangkok ve Kuveyt'te düzenlenen uluslararası savunma ve güvenlik fuarlarına katılan şirket, 16-19 Nisan'da Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur’da düzenlenen Uluslararası Savunma Teknolojileri Fuarı'nda yerini alacak

Katmerciler, tamamını kendi Ar-Ge Merkezinde tasarlayıp geliştirdiği, farklı savunma ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan savunma portföyüyle ilgi uyandırıyor. Şirketin savunma ürünleri "4x4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araçlar", "Zırhlı İş Makineleri", "Zırhlı Lojistik Araçlar", "Özel Ürünler" ve "Görev Odaklı Özel Amaçlı Araçlar" olmak üzere 5 ana kategoride toplanıyor.

Katmerciler, Malezya başta olmak üzere çok sayıda ülkeden fuara katılan askeri heyetlere, sektör profesyonellerine ve şirket temsilcilerine, tekerlekli zırhlı araçlardan uzaktan kumandalı insansız kara araçlarına, zırhlı iş makinelerinden özel ürünlere uzanan geniş bir yelpaze oluşturan ürün portföyünü tanıtma fırsatı bulacak. Güçlü ve yaratıcı çözümleriyle beğeni toplayan Katmerciler, geliştirilebilecek iş birliği imkanları için fuarı ziyaret eden savunma şirketleri temsilcileri ve askeri heyetlerle de görüşmeler yapacak.

Katmerciler’in ürün portföyü içinde 4x4 Taktik Tekerlekli Araçlar kategorisinde Hızır, Khan, Zırhlı Ambulans, Özel Ürünler kategorisinde UKAP, TOMA, Nefer ve Koruma Kalkanı, Zırhlı İş Makineleri kategorisinde Uzaktan Kumandalı Zırhlı Paletli Ekskavatör, Zırhlı Kazıcı Yükleyici İş Makinesi ve Uzaktan Kumandalı Zırhlı Belden Kırmalı Yükleyici İş Makinesi bulunuyor.

Katmerciler’in Zırhlı Lojistik Araçlar kategorisinde Zırhlı Su Tankeri, Zırhlı Otobüs, Zırhlı Low-Bed Treyler, Zırhlı Damper, Zırhlı ADR’li Akaryakıt Tankeri ve Kurtarma Aracı yer alıyor. Görev Odaklı Özel Amaçlı Araçlar kategorisindeki ürünler ise KIRAÇ, Hızır Sınır Gözetleme ve Denetim Aracı, Khan 4x4 Dönüştürülebilir Hafif Zırhlı Genel Maksat Aracı.

Ürünleri NATO’nun ikinci büyük ordusu olan Türk ordusu tarafından da tercih edilen ve sahada kullanılan Katmerciler, ziyaretçilerini Hol 1B’de bulunan 10233 nolu standında ağırlayacak.


Etiketler; #Katmerciler

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×