Irmak Arıcı aslen nerelidir, kaç yaşındadır?

Irmak Arıcı ile ilgili internet üzerinden araştırma yapan vatandaşlar genç sanatçının aslen nereli olduğu, kaç yaşında olduğu gibi soruların yanıtını merak ediyor. Peki, Irmak Arıcı kimdir? Irmak Arıcı kaç yaşındadır? Irmak Arıcı nerelidir?

Irmak Arıcı aslen nerelidir, kaç yaşındadır?
10 Temmuz 2019 Çarşamba 13:11

Ünlü şarkıcı Irmak Arıcı hakkında vatandaşlar tarafında merak edilen soruların yanıtları aranıyor. Irmak Arıcı kimdir? Irmak Arıcı aslen nereli? Irmak Arıcı kaç yaşında? doğum tarihi, doğum yeri, burcu ve müzik kariyeri gibi soruların yanıtları araştırılıyor.

Güzel şarkıcı Irmak Arıcı 1998 yılının Temmuz ayında Çankırı’da dünyaya gelmiştir. Aslende Çankırılı olan Irmak Arıcı'nın Aslan burcu olduğu bilinmektedir.

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi  Youtube'da kendisi tarafında bestelenen ve aynı zamanda sözleri de kendisine ait olan “gece gibi gönlün” şarkısı ile ün kazanmıştır. Bu şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan sanatçının 4 günde 9,7 Mn görüntüleme den fazla izleyici kitlesine ulaştığı billinmektedir. Öte yandan yine Youtube'un en çok izlenen şarkılarından olan Çağatay Akman'ın Gece Gölgenin Rahatına Bak videosu ise en 9,7 Milyon’un üzerinde izlenmiştir. 

Yaşı Kaç: 21

Burcu: Aslan

Nereli: Çankırı

Boyu: -


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×