ICBC Turkey Yatırım TSPB'den ödül kazandı

İSTANBUL (AA) - ICBC Turkey Yatırım Menkul Değerler, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği'nin (TSPB) düzenlediği TSPB 3. Sermaye Piyasaları Ödülleri kapsamında Kurumsal Finansman İşlemleri kategorisinde "Finansman Sağlanmasına Aracılık...

ICBC Turkey Yatırım TSPB'den ödül kazandı
12 Nisan 2018 Perşembe 15:45

İSTANBUL (AA) - ICBC Turkey Yatırım Menkul Değerler, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği'nin (TSPB) düzenlediği TSPB 3. Sermaye Piyasaları Ödülleri kapsamında Kurumsal Finansman İşlemleri kategorisinde "Finansman Sağlanmasına Aracılık İşlemleri Lideri" ödülünün sahibi oldu.

ICBC Turkey Yatırım açıklamasına göre, şirket, sermaye piyasalarının en prestijli ödülü olarak kabul edilen TSPB 3. Sermaye Piyasaları Ödülleri kapsamında Kurumsal Finansman İşlemleri kategorisinde "Finansman Sağlanmasına Aracılık İşlemleri Lideri" ödülüne layık görüldü.

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya’nın takdim ettiği ödülü ICBC Turkey Yatırım adına ICBC Turkey Yatırım Genel Müdürü Oraj Özel aldı.

Özel, ödüle ilişkin, "Ülkemizin büyüme hamlesinde önemli katkısı olduğuna inandığımız sağlık ve altyapı alanındaki yatırımlara yurt dışından finansman temin edilmesinde aracılık ederek katkıda bulunabildiğimiz için çok mutluyuz. Aynı şekilde seçkin Türk bankaları için yurt dışından sendikasyon kredisi temin edilmesinde düzenleyici ve talep toplayıcı kurum olarak görev yaptık. ICBC Yatırım olarak, aracı kuruluşların verebileceği yatırım bankacılığı hizmetlerini kurumumuzun ve Türkiye’nin gelişmesine yarar sağlayacak şekilde dönüştürebilmiş olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca çalışmalarımız neticesinde hem ülkemizin büyümesi için dış kaynak sağlanmasına aracılık etmiş olmaktan hem de çalışmalarımızın böyle prestijli bir ödülle değerlendirilmesinden gurur duyduk." değerlendirmesinde bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×