Çocuklar için en iyi oyun siteleri

En iyi oyun siteleri, internet dünyasının vazgeçilmezleridir. Oyun oynamak sanal dünyanın en eğlenceli işlerinden biridir. En çok ziyaret edilen internet sitelerinin sıralamasına bakıldığında oyun sitelerinin en başlarda yer aldığı görülüyor.

Çocuklar için en iyi oyun siteleri
23 Nisan 2019 Salı 10:10

En iyi oyun siteleri sıralamasında başı çeken yer alan oyun sitelerini sizler için derledik. Özellikle çocukların ilgi alanına giren en iyi oyun sitelerinin başında oyun skor, ve geliyor. Yalnızca çocukların değil yetişkinlerin de ilgilendiği oyun sitelerinin en iyileri:

Oyun Skor

Oyun Skor, çocukların en çok aradığı ve beğeni ile oyun oynadığı sitelerin başında geliyor. Oyun Skor, birbirinden farklı çok sayıda oyun barındırıyor. Üyelik yaparak arakadaşlarla gruplu oyunlar oynanabilen sitede üyelik yapmadan da oyun oynamak mümkün.

Kral Oyun

En yaygın kullanılan oyun sitesidir. Oyun sitelerinin kralı denilebilir. Çocuklara ve yetişkinlere hitap eden sitede, kız çocukları için oyunlar, erkek çocukları için oyunlar ve yetişkinler için oyunlar mevcuttur.

Joyland

Joyladn oyun sitesi de yine yıllardır beğeni ile oyun oynan sitelerin üçüncü sırasında yer alıyor. Çeşitli ve ilginç grafik tasarımı ile çocukların ilgisini çeken oyun sitesi hızı ile de dikkat çekiyor.

Hot Wheels

Hot Wheels vazgeçilmez oyuncak araba markası, yeni çıkan araba modellerini duyurumak aynı zamanda çocuklara çeşitli araba yarışı oyunları sunan bir oyun sitesi. Sadece araba oyunları değil, farklı oyunları da çocukların beğenisine sunuyor.

Miniclip

Türkiye'de ve dünyada en çok tıklanan oyun sitelerinden biri Miniclip. Yine Türkiye'de de çocuklar ve yetişkinlerin vazgeçemedi en iyi oyun sitelerinin başında geliyor.

Kongregate

Kongrate daha çok zeka geliştirici oyunları ile meşhur bir site. Strateji oyunları daha çok düşünmeye sevk ediyor.


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×