Cem Yılmaz İzmir gösterisi bilet fiyatları ne kadar?

Cem Yılmaz yeni gösterisi sevenleri tarafından merakla bekleniyor. Cem Yılmaz'ın yeni gösterisi ne zaman, bilet fiyatları ne kadar? Cem Yılmaz'ın yeni gösterisinin detayları sevenleri tarafından merak ediliyor. İşte Cem Yılmaz'ın yeni gösterisi hakkında merak edilenler.

Cem Yılmaz İzmir gösterisi bilet fiyatları ne kadar?
07 Nisan 2019 Pazar 00:15

Tek kişilik gösterileri ile izleyicilerin beğenisini toplayan Cem Yılmaz yeni gösterisi sevenleri tarafından merakla bekleniyor. Cem Yılmaz'ın yeni gösterisinin bilet fiyatları merak konusu. İşte Cem Yılmaz'ın yeni gösterisi hakkında merak edilen tüm detaylar:

2019 yılının Mart ayında gösterime gireceği beklenen Cem Yılmaz tek kişilik gösterisinin afişi hazırlandı. Cem Yılmaz'ın Stand Up gösterisinin bilet fiyatları izleyiciler tarafından en çok arananlar arasına şimdiden girdi. Afişi yayınlanan Cem Yılmaz'ın yeni gösterisinin bilet fiyatları yaklaşık 372 lira-1000 lira arasında değişiyor.

Cem Yılmaz'ın yeni gösterisi ne zaman?

Cem Yılmaz'ın merakla beklenen gösterisinin adı 'CMYLZ Diamond Elite Platinum Plus' . Afişi hazırlanıp sunulan Cem Yılmaz'ın yeni gösterisi Mart 2019'da sevenlerle buluşacak.

Yılmaz yeni gösterisini önceki gün attığı bir twit ile duyurmuştu. Yılmaz, Twitter'da "Gösteri hazırlıyorum. İsmi duyan 'Pahalı mı?' diyor. Zaten konumuz da bu. Mart 2019" dedi.

Prömiyeri İngiltere'deki 5 bin kişilik Eventim Apollo London'da beğeniye sunulacak şovun biletlerinden yalnızca yüzde 2'lik kısım kaldı.

CMYLZ Diamond Elite Platinum Plus Bilet Fiyatları

Fiyatları 45-150 İngiliz sterlini (yaklaşık 372 lira-1000 lira) arasında olan biletlerden ön sıradakiler tamamen tükendi.

Bu arada Yılmaz'ın 5 yıl sonra yeniden start vereceği gösterisi için sponsorluk yarışı da başladı. Yılmaz, daha önce filmleri için anlaştığı firmalarla şu şuralar yeni gösterisi için görüşmeler yapıyor.

CEM YILMAZ NE ZAMAN İZMİR'DE?

Biletleri satışa çıktığı anda tükenen ‘Diamond, Elite, Platinum Plus’ın sıradaki durağı ise İzmir. Mayıs’ta İzmirliler ile Fuar Açıkhava’da buluşacak olan Cem Yılmaz, seyircisine yine kahkahalar attıracak. Başarılı komedyen, 24 Mayıs'tan itibaren İzmir'de sahnede olacak. Kerki-Solfej ve CMYLMZ Fikir Sanat’ın düzenleyeceği ‘Diamond, Elite, Platinum Plus’ ın biletleri Biletix’te.


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×