Cem Yılmaz'dan 'Otel' iddiasına 'başörtülü' cevap

Başörtülü müşterileri kabul etmeyen otelin ortaklarından biri olduğu iddia edilen Cem Yılmaz, yaptığı açıklamayla iddiaları yalanladı. Yılmaz, hiçbir ticari mülkünün bulunmadığını söyledi.

Cem Yılmaz'dan 'Otel' iddiasına 'başörtülü' cevap
11 Temmuz 2019 Perşembe 19:04

En son CHP adayına verdiği destekle gündeme gelen Cem Yılmaz bu kez başka bir iddia ile gündeme geldi. Yılmaz'ın ortaklarından olduğu otelin başörtülü müşteri kabul etmediği iddia edilmişti. Ancak Yılmaz yaptığı açıklamada böyle bir ortaklığının bulunmadığını söyledi.

Komedyen Cem Yılmaz, "Cem Yılmaz'dan başörtüsü düşmanlığı! 'Kapalıları almayın'" iddiası eşliğinde Bebek Oteli'ne ortak olduğunu öne süren Yeni Akit gazetesine yanıt verdi. Yeni Akit'in iddiaları için "Bu bir şaka olsa gülerim ama acıklı bir operasyon" ifadesini kullanan Cem Yılmaz, "Iska geçti" dedi.

Yeni Akit gazetesinin haberine göre, "Cem Yılmaz'ın ortağı olduğu Bebek Otel'de tesettür yasağı uygulandığı" iddia edilmişti. Haberin kaynağı olarak Star gazetesi gösterilirken, haberde "Bebek Otel'e ait kafeye giden iki kadının başörtülü olduğu gerekçesiyle kapı dışarı edildiği" iddia edilmişti.

Yılmaz, bu haberlere Twitter hesabından cevap verirken, "Sevgili takipçilerim, hatırı sayılır bir sayıdasınız, size bu haberi şu sebeple duyuruyorum; 27 yıllık meslek hayatımda sahne ve sinema dışında hiç bir ticari girişimim olmadığı gibi Bebek Oteli (!) de benim değil! Bu bir şaka olsa gülerim ama acıklı bir operasyon! Yazık!" açıklamasında bulundu.

Yılmaz, bir sonraki paylaşımında ise "Iska geçti" ifadesini kullandı.


Etiketler; #cem yılmaz

İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×