Çapa Randevu Alma işlemleri - İstanbul Üniversitesi Randevu Sistemi - Çapa Hastane Numarası

İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) Hastanesi | İstanbul Üniversitesi Randevu Sistemi ile randevu alabilirsiniz. Çapa Randevu Sistemi ve İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) Hastanesi randevu alma saatleri ile ilgili bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Çapa Hastane Randevu Numarası 0 212 414 24 24... Çapa Hastanesinden Randevu Nasıl Alınır? Hangi Saatlerde Yeni Tarih Açılıyor?

Çapa Randevu Alma işlemleri - İstanbul Üniversitesi Randevu Sistemi - Çapa Hastane Numarası
25 Mayıs 2019 Cumartesi 06:35

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Sistemi ile randevu alabilirsiniz. Çapa Randevu Sistemi ve İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) Hastanesi randevu alma saatleri ile ilgili bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Peki,Çapa Hastanesinden Randevu Nasıl Alınır? Hangi Saatlerde Yeni Tarih Açılıyor? Çapa Randevu Hangi Saatlerde Ararsanız Kolay Randevu Alabilirsiniz. 

Çapa Hastane Randevu Numarası 0 212 414 24 24

Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi diğer ismi ile İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Türkiye'nin en saygın hastanelerinden biridir. Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu sistemi İstanbul Üniversitesi tarafından yenilendi. Çapa Tıp Fakültesi Hastanesinin yeni telefon numarası (0 212 414 24 24) ve web sayfası (İstanbul Tıp Fakültesi Randevu Sistemi) ile kesintisiz hizmet vermeye başlamıştır.

Çapa Randevu Randevu Alma işlemi

Çapa Fakülte hastanesi Sağlık Bakanlığının Merkezi Randevu Sistemine dahil değildir. Çapa Randevu Randevu Alma işlemi İstanbul Üniversitesinin kendi sistemleri üzerinden yapılmaktadır. Çapa hastanesi randevusu alabilmek için bazı adımları izlemeniz gerekmektedir. 

Çapa Randevu Nasıl Alınır?

Çapa Hastanesi Randevu alama yöntemleri; 24 saat hizmet veren telefon numarası (0-212 414-24-24) numarası ile günün her saati arayarak randevu alabilirsiniz. Fakat genellikle meşgul çalabilmektedir. En rahat saatleri ise Gece 23:00 ile 02:00 saatleri ve Gündüz 14:00 ile 15:00 saatleri arasındadır. Kadın Hastalıkları ve Göğüs Hastalıkları  poliklinikleri için gece 00:05 ile 00:30 civarında aramanız gerekmektedir. Bu saatlerde rahatça randevu alabilirsiniz.

Çapa Hastanesi Randevu alama yöntemleri; İnternet üzerinden çapa randevu almaktır. Çapa Randevu Sistemi linkinden giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

Yukarıdaki bilgileri doğru doldurmanız gerekmektedir. Bilgileri doldurduktan sonra Poliklinik Randevusu kısmına tıklayarak Randevu sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Ranvu sayfası açıldığında yukarıdaki bir ekran sizi karşılayacak. Yukarıdaki ekranın sol kısmında hangi Branşı seçecekseniz onun üzerine tıklayın. Yan bölümünde poliklinikler bölümü açılacaktır. Bu bölümden hangi alt Branşı istiyorsanız onu seçin. Ve 3. bölüm ise randevu alabileceğiniz tarihleri göstermektedir. Eğer tarih kısmının yanında 0 yazıyorsa o gün için randevu alamazsınız. Fakat yukarıda da görüldüğü gibi cuma günü Saat 09:00 dan sonrası mavi yani boş bu saatlere randevu alabilirsiniz. Yukarıdaki mavi saatlere tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir onay ekranı çıkacaktır ve bu ekrandan Evet butonuna tıkladığınızda randevunuz alınmış olacaktır. Randevu saatiniz den 15 dakika önce poliklinikte olmanız gerekmektedir.

En çok tercih edilen Kadın Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları ve Meme Polikliniğidir. Bu nedenle bu 2 bölüm için randevu almak çok zordur. Fakat sizlere söyle bir yol tavsiye etmekteyiz. Bu iki bölüm için Gece 00:05 te sistem yeni gün açmaktadır. Gece bu saatlerde giriş yaparak rahatça randevu alabilirsiniz.

Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi Cumartesi ve Pazar Günleri Randevu vermemekte hasta bakmamaktadır. Sadece Acil bölümü Hafta sonu çalışmaktadır.

Üroloji poliklinikleri ise Pazartesi günleri randevu vermemektedir.

Beyin Cerrahisi bölümü ise sadece telefonla ve mesai günleri sabah 09:00 – 10:00 arası randevu almanız gerekmektedir.

Çapada Bulunan Branşlar:
Aile Hekimliği Polikliniği
Beyin Cerrahisi Polikliniği (Sadece 09:00 ile 10:00 arasında polikliniğe başvurarak randevu alınmaktadır )
Çocuk Cerrahisi Poliklinikleri
Çocuk Hastalıkları Poliklinikleri 
Çocuk Psikiyatri Poliklinikleri (Beyazıt’ta (Vezneciler Yerleşkesinde) Esnaf Hastanesinde hizmet vermektedir.)
Dahiliye Polikliniği 
Dermatoloji Polikliniği 
Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği
Fizik Tedavi Polikliniği (Beyazıt’ta (Vezneciler Yerleşkesinde) Esnaf Hastanesinde hizmet vermektedir.)
Genel Cerrahi Poliklinikleri
Göğüs Hastalıkları Polikliniği
Göz Hastalıkları Polikliniği
Hidroklimatoloji Polikliniği
Kadın Hastalıkları ve Doğum Poliklinikleri
Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği 
Kulak Burun Boğaz Polikliniği 
Nöroloji Polikliniği
Ortopedi Polikliniği 
Plastik Cerrahi Polikliniği 
Psikiyatri Poliklinikleri (Perşembe Günleri Randevu alınmamaktadır.)
Su Altı Hekimliği Polikliniği (Perşembe Günleri Randevu alınmamaktadır.)
Üroloji Poliklinikleri 


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Zülbiye Korkmaz - 9 ay önce
Acil ortopedi ıçın randevu almam gerekiyor kızım skolioz hastası Baska hastanede yogun bakım yetersiz olduğu ıcın tıp fakültesine gitmemiz gerekiyormuş ben hıc bir sekılde ortopedi ıcın randevu alamıyorum
Avatar
Neşe Karaca - 11 ay önce
Fizik tedavi bölümü için vezneciler Esnaf hastahanesine gittim. 3 sefer tahlil verildi. Ve ben üç sefer para ödedim. Her sefer verilen randevuya doktor zamanında gelmedi. Bugün10.30 da randevum vardı. Paramı ödedim ,önce doktor hanım 11 de gelecek dediler sonra 1.30. Bugün uçağım var dememe rağmen bir netice alamadım. Paramı da geri almadım.Mayıs ayında gittiğim doktora hala bir netice alamadan uçağıma yetişmek için döndüm geldim.Bir ay yokum tatile gidiyorum. Ağrılarımla başbaşa kaldım. Kime başvuracağımı bilemiyorum.
Avatar
tuna - 9 ay önce
çocuk endokrinolojisi varmi
Avatar
sadik - 9 ay önce
çocuk endokrinolojisi varmi
Avatar
Halim ege - 9 ay önce
Avatar
Halim ege - 9 ay önce
Guz icin
Avatar
Çapa tıp fakültesi hastanesi - 8 ay önce
Göz randevusu düşmüyor ne den
Avatar
Murat altınışık - 8 ay önce
Göz randevusu düşmüyor ne den lütfen buna bi çözüm bulun