Bakan Kılıç, şehit Yılmaz'ın ailesini ziyaret etti

- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Bu mübarek bayram gününde, askerlerimizin canına kast eden aşağılık terör örgütlerini ve uzantılarını, Allah kahretsin"

Bakan Kılıç, şehit Yılmaz'ın ailesini ziyaret etti
25 Haziran 2017 Pazar 22:09


SAMSUN (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunlu şehit özel harekat polis memuru Mesut Yılmaz'ın ailesiyle bayramlaştı.

Bakan Kılıç, Ramazan Bayramı'nın ilk gününü memleketi Samsun'da geçirdi.

Vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra Şırnak'ta PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen özel harekat polis memuru Mesut Yılmaz'ın ailesini ziyaret etti.

Ramazan ayının ilk iftarını da şehidin Yılmaz'ın baba ocağında yapan Bakan Kılıç, şehidin ailesiyle yakından ilgilenerek dua etti.

Ziyaret esnasında Hakkari'deki terör saldırısında Samsunlu Uzman Çavuş Mete Yahşi’nin şehit düştüğü haberini alan Bakan Kılıç, büyük üzüntü yaşadı.

"Millet olarak her zamankinden daha çok birlik ve beraberlik içerisinde olmaya ihtiyacımız var." diyen Bakan Kılıç, şunları kaydetti:

"Bayramlar da bu birlik ve beraberliğin en güzel vesilelerinden birisidir. Ancak bu bayram gününde yüreğimizi yakan bir haber ile derin bir üzüntü duyduk. Bu mübarek bayram gününde, askerlerimizin canına kasteden aşağılık terör örgütlerini ve uzantılarını, Allah kahretsin. Bize bu acıyı yaşatanlar, bunun bedelini ödüyor, ödemeye de devam edecekler. Milletimizin başı sağ olsun."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×