Baba ve oğlunun ağlatan kavuşması

Mersin'de görenleri ağlatan bir kavuşma yaşandı. Kaybolduktan sonra trafik polisleri tarafından bulunan alzheimer hastası baba ile oğlunun kavuşma anları görenleri duygulandırdı.

Baba ve oğlunun ağlatan kavuşması
10 Şubat 2019 Pazar 12:34

Mersin'in Erdemli ilçesinden kaybolan yaşlı adam Adana'da trafik polisleri tarafından otoyolda arabalar çarpmak üzereyken bulundu. Polis aç olan yaşlı adama kahvaltı hazırlayıp karnını doyurdu. Bir süre sonra ise oğlu Zafer Zeren geldi. Baba oğul birbirine sarıp dakikalarca ağladı. Baba oğlun bu görüntüsü herkesi duygulandırdı.

EVDEN ÇIKTIKTAN SONRA HABER ALINAMADI

Alzheimer hastası Abdurrahman Zeren (64), 6 Şubat günü Mersin'in Erdemli ilçesinden evinden çıktıktan sonra ailesi bir daha kendisinden haber almadı.

OĞLU, POLİSE BAŞVURDU

Oğlu Zafer Zeren (32) babasının bulunması için polise başvurup sosyal medyadan da babasının fotoğrafını yayınlayarak görenlerin haber vermesini istedi.

EKİPLER, YOL ORTASINDA YAŞLI BİR ADAM GÖRDÜ

Bugün sabah saatlerinde ise Adana Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli polis memurları otoyolda görev aldıkları sırada yol ortasından giden yaşlı bir adam gördü.

KURTARMAK İÇİN SEFERBER OLDULAR

Polisler otoyoldan geçen arabaların çarpması an meselesi olan adamı kurtarmak için seferber oldu. Adamın yanına giden polisler onu olası bir kazadan kurtarıp şube müdürlüğüne getirdi. Polisler, yaşlı adamın kimliğini kontrol edip ismini öğrendikten sonra kayıp büro amirliği ile irtibata geçti. Bu arada da sosyal medyadan kayıp ilanı verilip verilmediğini kontrol etmeye başladı.

SOSYAL MEDYADAN KAYIP İLANINI GÖRDÜLER

Polis bir kişinin Facebook adresinde Zeren ile ilgili kayıp ilanı verdiği ve telefon numarası yazdığını görü. Bunun üzerine verilen telefon numarasından aileye ulaşıldı.

BABA İLE OĞLU BİRBİRİNE SARILIP SAATLERCE AĞLADI

Zeren'in oğlu Zafer Zeren şube müdürlüğüne hareket ederken, polis ise aç olan yaşlı adama kahvaltı hazırlayıp karnını doyurdu. Bir süre sonra ise oğlu Zafer Zeren geldi. Baba oğul birbirine sarıp dakikalarca ağladı.

HERKESİ DUYGULANDIRDI

Zafer Zeren babasına korkmaması gerektiğini artık yanında olduğunu annesinin de geleceğini söyledi. Baba oğlun bu görüntüsü herkesi duygulandırdı. Oğul Zeren polislere teşekkür edip, babasını alarak memleketine götürdü.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×